Подсъзнанието може всичко 53 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 67 307
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 26
Baiche , заповядай:http://dreamland-bg.com/index.php/topic,333.0.html
Желая ти късмет! newsm10

Благодаря ти, сядам да ги прочета и със сигурност ще направя някое ритуалче:)) Дано проработи и при мен.

Мила, Много ти благодаря ! newsm51
 Точно на време ми дойде информацията за Преодоляване на борбата за енергия.
В типа "горкият аз"-видях майка си;в "затвореният"-мъжа ми;във "взискателният тип"-открих себе си.Очертава се доста работа newsm12

Честит празник на всички празнуващи! Tada

# 721
  • Мнения: 15 619

Това че взимам решения за моя си живот, в който участват и други хора, които са пряко или косвено свързани с тези решения прави ли ме егоист.

Въобще човек, който е решил да следва сърцето си, егоист ли е?

Нали някой наши решения могат да наранят някой....

Изобщо напоследък се измъчвам над такива разсъждения
Защо егоизмът почти винаги се разглежда като нещо разрушително и непременно с отрицателен знак? Grinning Човек, освен когато става въпрос за посегателство и тормоз, обикновено сам се наранява. С излишни претенции към останалите да му осигурят емоционално удобство, пренебрегвайки себе си. Егоизмът си е наложително необходим инстинкт в тези случаи, инак ще се гътнем, жертвопринасяйки се пред външен интерес. Grinning

# 722
  • Мнения: 79
wild flower, следвай сърцето си без да се питаш и самобичуваш дали това е егоизъм. Както и luna ти е  писала - егоизмът е преди всичко самоуважение.  Peace Винаги ще има някой, на който твоите действия няма да са угодни или удобни, важното е вътре в теб какво се случва. И както пише в умните книги - щом душата и разумът са в синхрон, тогава сме на правилния път.

# 723
# 724
  • Мнения: 1 351
Момичета , да не проспя новолунието - питам ПАК  като миналият месец , че мисля за сто неща , включително и за големият финал . Обикновено не вярвам на нито един край на Света , които до сега са били десетки в моят съзнателен живот , ама този път нещо ми трепери под лъжичката ........що така  newsm78  .
Отварям си устата и чакам да ми пуснете някой и друг хап  , че ще  #Crazy

Р.S. От няколко дни като погледна часовникът и виждам все еднакви цифри 11.11   , 12 .12  , 00.00....Ангелите ли са с мен ...искат да ми кажат нещо ли  newsm78

Хайде лека ви нощ и приятни танци на празнуващите   bouquet

# 725
  • Мнения: 685
 Laughing Клемче, за еднаквите числа се замислям и аз, преди време, мисля, че в тази темя бях видяла некщо подобно, някое от момичетата го споделяше...може и подсъзнателно да го забелязвам, но доста често ми се случва, обикновено с часовника на компа и на телефона, че само те са електронни

# 726
  • София
  • Мнения: 67
Това с еднаквите цифри ми се случва постоянно и на мен. Дори сметката в магазина ми беше 33.33  Simple Smile

# 727
  • Мнения: 1 351
Това с еднаквите цифри ми се случва постоянно и на мен. Дори сметката в магазина ми беше 33.33  Simple Smile
Е,хееееееееееееее , аз пък днес съм на 444.

# 728
  • България
  • Мнения: 3 621
 Grinning
клемче,
виж и поста ти в колко часа е пуснат  Grinning

# 729
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Доста често и на мен ми се случва , когато погледна часовника да виждам 1:11, 2:22 и т.н

# 730
  • София
  • Мнения: 26
Момичета, нова темичка ще има ли?

# 731
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Предлагам на  този ,който ще прави новата тема да пише до модераторите Peace Понеже това не е отчетна тема и може да не се пуска всеки път нова.  bouquet Има доста такива в форума, но трябва разрешение. На първа страница има за повтарящите се числа.  Wink

# 732
  • Мнения: 48
Утре или в други ден ще гледам да пусна темата.
А това какво означава, да не се пуска всеки път нова тема, какво се случва ако не се пусне темата......(ако има такова разрешение), до коя стр. се пише или изобщо не се пуска нова, какво се случва с нещата от първа стр.? Просто ми е любопитно как се развиват нещата....

# 733
  • Мнения: 1 351
Ееееееееее , това на нищо не прилича - дори водомерът сочи 666 /което не ми харесва / , инкасаторката го засече днес и каза тази цифра . Shocked

# 734
  • Мнения: 1
Знаете ли и при мен се случват странни неща.  newsm78 Когато помисля нещо лошо за някой или се ядосвам за нещо се удрям по разни места или започвам да изпускам разни неща сякаш нещо ме бута, уж съвсем неволно, но много болезнено. Сякаш някой ми хваща ръката и ми я засилва към ръба на гардероба или на вратата. От начало не обръщах внимание, защото си мислех, че съм невнимателна, но нещата започнаха да се повтарят всеки път щом си помислих нещо лошо или обидно за някой или се ядосвам от постъпките на другите. Гледам да не мисля за това, но определено има някаква сила, която се опитва да ми каже "БЪДИ ПО ДОБРА". Така в мислите ми все по рядко започват да присъстват лошите мисли. Не знам много е странно и дано не ме помислите за луда хихихихихиххи.
Не ви ли се е случвало?

Общи условия

Активация на акаунт