Отговори
# 210
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Тъпо ми стана от коментара на госпожата от социалните: "Ама вие с толкова пари как го издържате това дете?"  Shocked
Не се ли замисляш, че все пак това им е работата? И така трябва да е.

# 211
  • София
  • Мнения: 227
...Тъпо ми стана от коментара на госпожата от социалните: "Ама вие с толкова пари как го издържате това дете?"  Shocked
Не се ли замисляш, че все пак това им е работата? И така трябва да е.
А ти не се ли сещаш,че аз все пак декларирам някакви доходи и този въпрос на цигани не се задава!?Ясно ми е че така трябва да е,но пък в крайна сметка трябва да е така за всички.В случая не е  Naughty

# 212
  • Русе
  • Мнения: 123
Разбира се, че е тъпо....даже обидно.....За съжаление, служителките навсякъде се държат така, все едно вадят парите за 'детски' от джоба си.....

# 213
  • Мнения: 49
Момичета, утре е 16 дали ще имаме радостна новина ?

# 214
  • Мнения: 164
Момичета, утре е 16 дали ще имаме радостна новина ?
е, чак пък на 16.......те след 20 едвам им се откъсват.......... Laughing

# 215
  • Wonderland
  • Мнения: 835
И аз смятам, че можем да ги очакваме чак другата седмица, най-рано във вторник.....

# 216
  • Мнения: 11
 Е как нали вече уж ги пускат на 17. Сега това се пада в събота и е логично да ги предвижат сега!
Та не им давайте лоши идеи.  Wink

# 217
  • Wonderland
  • Мнения: 835
За съжаление точно поради тази причина, смятам че след като 17 ти е събота ще ги пуснат от понеделник нататък....за тяхното мислене логика няма.....за огромно съжаление на всички майки.

# 218
  • Мнения: 6
за съжаление е така

# 219
  • Мнения: 115
Запис да следя и аз.

# 220
  • Мнения: 9 767
Ай,престанете вече с тоя запис и безсмислени постове от рода на дано,ама надали,успех и т.н. smile3502

# 221
  • Мнения: 22
Преставам с безсмислиците Simple Smile

# 222
  • Мнения: 28
Ай,престанете вече с тоя запис и безсмислени постове от рода на дано,ама надали,успех и т.н. smile3502
  bouquet няма смисъл да се тормозим от сега-другата седмица дано ги пуснат

# 223
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да ви попитам - забравих да подам бележката за ученик от училище,спряха ми детските и сега ще попълвам отново всички документи. През последната 1 години съм била на трудов договор,после получавах обезщетение от борсата и сега пак съм на трудов договор. В молбата видях,че се включват и доходите от обезщетението, а после в указанията не пише да се носи бележка от борсата а само дохода от трудови правоотношения. Трябва ли да взимам и от борсата някаква бележка? И искам да изкажа мнение или по-скоро предложение - има училища,които до 31.10. подават служебни бележки в социалните за всички ученици от училището. Така се спестяват време и нерви за всички.

# 224
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тези бележки са поименни и следва да се подават лично.
Да не би да бъркаш с информацията, която подават училищата за отсъствията.

Общи условия

Активация на акаунт