Торакс Пловдив - пак и отново

  • 160 451
  • 917
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 14
И аз съм с подобно питане и молба - някой раждал скоро там - нормално/секцио? Да сподели как е било, как е минало. Някакви особености, някакъв съвет. Какво е желателно да си носим? Какво е задължително ... такива въпроси ме мъчат 😀 Живи и здрави!

Незнам до колко ще е полезно, но ще споделя и една допълнителна информация - аз писах и имейл на клиниката. След като никой не ми отговори няколко дни - звъннах, след което вече ми върнаха отговор. Цената е 1100 лева. В нея се включва всичко - анестезия, престой, храна, както и два прегледа за майката и бебето след раждането, в рамките на месец. Ако се ражда планово секцио е необходимо да се направи консултация с анестезиолог, струва 30 лева допълнително. Аз вече я минах. Мина бързо, разпита ме за алергии. Питах конкретно дали е нужно да махам гела на ноктите (не ме заклеймявайте, моля Grinning) - каза, че не би бил проблем. За тези, които се колебаят - има опция да се избере между спинална и обща упойка по време на секциото. 

Важно е, че на този етап категорично не се допускат външни лица, поради Извънредната ситуация. Поради нея и свижданията също са отменени. С други думи, приема става по следния начин - мъжът Ви ви съпровожда само до рецепцията и се виждате едва когато ви изпишат. За жалост, освен по виртуален път, няма как да му се покаже и бебето на живо, преди изписването. Няма възможност и бащата да присъства на раждането.

# 781
  • Мнения: 2 511
И за нормално ви е необходима среща с анестазиолог, заради еписуралната, която е включена в цената (1100 и за нормално и за секцио). Нищо друго не ви трябва, всичко те ви осигуряват.

# 782
  • Мнения: 10
Скоро раждах там,преди месец и половина ,не е лошо,нищо не ви трябва да носите,всичко осигуряват,може само помпа за кърма, когато аз бях имаше много раждания и всеки ден ни местеха в различна стая само това не ми хареса ,а и че тоалетните и банята са общи

При кой доктор сте

Последна редакция: сб, 11 юли 2020, 10:12 от AnMary

# 783
  • Мнения: 704
Аз лично си носех мои джапанки(не са ми удобни тези които те дават)крем за зърната,подплънки за сутиен,сутиен за кърмачки(2 броя),козметика,четка за зъби,кърпи за лице,залъгалка за бебето(ако мислите да ползвате,по-добре да е по ваш избор,там ще ви е стерилизират),помпа ако имате също ще ви по-удобно да си е вземете със вас,отколкото да чакате за тяхната.

# 784
  • Мнения: 297
Здравейте!
Раждалите секцио в Торакс, които са си махали конците - трябва ли предварителна уговорка с някой или обаждане по телефон, или си отивам директно при акушерките и се действа?
И другото - двата прегледа при педиатър, които се полагат след раждане там - трябва ли да се обаждам за час? Или на конкретния педиатър, който имам предвид? Какъв е филмът? Благодаря, надявам се някой да каже нещо по въпроса Wink

# 785
  • Мнения: 2 182
Не трябва уговорка за конците, свалят ги при акушерките на етажа за прегледи дето е, отивате си в деня, когато трябва да ги свалят и това е..
За прегледите на бебето, аз лично си запазих през Супердок, като предварително бях преценила при коя от лекарките исках, на никого не съм звъняла и не съм се уговаряла, просто си отидох в деня, който си бях отбелязала в супердок

# 786
  • Мнения: 297
Не трябва уговорка за конците, свалят ги при акушерките на етажа за прегледи дето е, отивате си в деня, когато трябва да ги свалят и това е..
За прегледите на бебето, аз лично си запазих през Супердок, като предварително бях преценила при коя от лекарките исках, на никого не съм звъняла и не съм се уговаряла, просто си отидох в деня, който си бях отбелязала в супердок

Огромни благодарности! Точно и ясно 😊

# 787
  • Мнения: 297
Мис Ю, а поименно знаеш ли ги, че аз за 5 дни се видях с три и само една ми е ясна като Фамилия - тази, която беше като ни изписваха да си ходим.

# 788
  • Мнения: 2 182
Лусисита, пиша ти на лично, че направих скрийншотове от Супердок и не знам дали е ок да поствам тук Blush

# 789
  • Мнения: 2 511
Здравейте, някой знае ли дали доктор Хр. Кунчев преглежда все още и как става прегледа? Преди ми беше супее удобно, запазвам час през супер док, винаги преглеждаше до 19 часа. Сега съм направо в чуденка какво да правя.

# 790
  • Мнения: 2
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета!
Преди 2-3 седмици видях двете чертички на теста за бременност, снабдих се с направление за АГ от личната и сега съм в чуденка при кой да отида на преглед и евентуално водене на ЖК и раждане.
Колежки на майка ми ходят на прегледи и са много доволни от д-р Д-р Бране Лазороски и като гледам само той има свободни часове тази седмица.
Ще съм много благодарна за актуална информация и впечатления от д-р Лазороски.

Благодаря предварително за отделеното време!

# 791
  • Мнения: 11 477
Д-р Лазороски беше дежурният лекар, когато започна раждането на малкия ми син. Много бързаше да излиза детето, и докато успее да дойде "титулярът", докторът проведе раждането. Премина добре, доволна съм от 45-минутния си "досег" с него Grinning

# 792
  • Мнения: 297
В лабораторията на Торакс дали правят изследвания на бебешоци? Предполагам, че "да", но все пак ми се иска някой да потвърди Simple Smile

# 793
  • Мнения: 2 511
В лабораторията на Торакс дали правят изследвания на бебешоци? Предполагам, че "да", но все пак ми се иска някой да потвърди Simple Smile
Да, акушерките взимат кръв и ги изследват долу.

# 794
  • Мнения: 297
В лабораторията на Торакс дали правят изследвания на бебешоци? Предполагам, че "да", но все пак ми се иска някой да потвърди Simple Smile
Да, акушерките взимат кръв и ги изследват долу.

На външни лица? Не на родилка с бебе в престой 😁

Общи условия

Активация на акаунт