Отговори
# 735
  • Мнения: 106
Запис.  Grinning Нямаме търпение вече да се ражда малката ми шушулка.  Hug

# 736
  • Мнения: 79
Деси надявам се скоро да ви я снимам в готов вариант.. ММ днес нещо си прецака кръста и ще видим кога ще можем да я сглобим че е много на части и доста сложно ми се вижда всичко Thinking

# 737
  • Мнения: 39
Bobito -Честита годишнина!
Момичета надявам се всички да сте добре !
При мен всичко е ок , тичам по задачки покрай сватбата , но това са приятни емоции!Нямам хич време да пиша ,но надничам да видя какво пишете от време на време !
Обещавам от края на месеца да съм по - редовна !
Весел уикенд!!!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 252
Аз искам да питам вече раждалите мами . От кога започва да се прави масаж и гимнастика на бебчето ?  Thinking
Масаж в началото е силно казано.  Simple Smile Прави се след баня, като го мажеш с олио зимните месеци, летните - с лосионче. В началото е само погалване, потупване, в този смисъл. Ако имаш възможност, иди на някоя лекция на тази тема, там обясняват много добре.  Peace Гимнастиката е малко по-късно.

Момичета да попитам един малко смешен въпрос: на вас случвали ви се да се изпускате по малко? От две седмици ми се мокрят бикините с по-няколко капки, и е изключително неприятно.
Случва ми се като кихна. Така беше и при първата бременност Sad
И аз съм от кихащите.  Embarassed

# 739
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!
Боби да сте живи и здрави,влюбени и щастливи още 100 години #Crazy  bouquet
Момичета трябва да отворим нова тема вече Peace
Лека и спокойна вечер тумбаци! Heart Eyes

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 252
Понеже вчера ми се размина пътуването до Бургас, утре моя мъж предложи да отидем до Пловдив. Момичета, дайте 2-3 магазина за колички да поразгледам, от по-високия клас. До Вис Виталис ще отидем, но не знам къде другаде.

Боби, честита годишнина!

# 741
  • София
  • Мнения: 239
Хиполенд , Чиполино,  търговийте на Брезовско шосе

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 252
Благодаря, Деси! Хиполенд и Чиполино ги имаме, искам по-скъпи колички да разгледам. А какви са тия търговии?  newsm78 Не съм толкова запозната с Пловдив.

Магазин 9 + Заслужава ли си?

# 743
  • София
  • Мнения: 239
за по-скъпи колички не знам.... в хиполенд има евтини има и скъпи... по-скъпо има само stokke ,но тях по нета за поръчка!към коя марка си се насочила или поне какви са ти изискванията за количка ,за да те насоча по-точно

# 744
  • Мнения: 79
Момичета някой няма ли да пуска новата темичка? newsm78

# 745
  • София !
  • Мнения: 1 240
Момичета искам да ви питам , док. ми предписа Ферро - Фолгамма 2х1 таблетка . Но аз прочетох в листовката пише че не се препоръчва повече от едно хапче на ден при бременни поради наличието на фолиева киселина 5mg. . И понеже знам че препоръчителната доза за фолиева киселина е 5mg. на ден , има ли опасност като пия по 2 хапчета на ден да я предозирам ?  newsm78 И рисково ли е това да се предозира ФК ?  newsm78

# 746
  • Мнения: 122
Здравейте мами!
Аз също ходих на фетална екография, за мое успокоение, че всичко е ОК, не по специални препоръки. Тук е 60 лв. Доволна съм  Simple Smile
Момичета, много хубави имена сте изредили! Ама Гея наистина може да обере подигравки от връстниците  Naughty Вяра - А , Габриела беше името, което и аз първо избрах! Много ми харесва! Но милото не удобри много и после измислих Йоана - сега май сме на него много ми харесва  Simple Smile
**bobito**    - честита годишнина! Получила си прекрасна изненада! Желая ви много обич и уважение!
Nastiya - успех с ремонта! Сериозно начинание като чета  Simple Smile
Мimi89 и аз чакам да видя кошарката
x3m_macka , кога ще е големият ден?
Хайде толкова от мен утре и ние сме за рибка - аз ще ходя за компания  Simple Smile Като се върнем ще се запиша в новата темичка!
Лека вечер мили мами!

# 747
  • Мнения: 14
Добро утро! Вероятно поспивате още.Аз пътувам за работа.
 Име вече избрахме.
За количките-искам на пег перего,но с цяла дръжка  или другия ми вариант е да си взема с кош за новородено.Мога да си качвам само коша ,a останалата част може да остава долу във входа.Пък после ще си взема летен кош.
 Контракции си имам,но поне нямам крампи,като пия магнезий.
 Желая ви прекрасен ден!!!

# 748
  • Мнения: 6
Добро утро, сладурки! Днес съм рано пиле:) Чакам довечера ММ да си дойде и се вълнувам:) Сега подготвям менюто за вечеря:)
Хубав ден на всички от мен!

# 749
  • София
  • Мнения: 182
Дами добро утро! Къде ни е новата тема? Аз ли не я виждам или все още я няма! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт