Освобождаване от допълнителните часове по ФВС!

  • 5 426
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
 
 те играят тенис на маса .. 6 играят другите ги гледат ..
Ами вместо да гледат, да вземат и те нещо да спортуват. Може примерно да поритат.

Не ми е приятно да посещава,той ми каза да не се занимавам,но аз съм зодия овен и не се предавам!Няма някакви си учители да решават вместо мен!Те да си определят за своите деца.

На теб може да не ти е приятно и изобщо да ходи на училище, но това едва ли има значение. Освен това решението за допълнителния час по ФВС не е на " някакви си учители", а е на МОМН.
А що се отнася до преумората, не ми е ясно как един седми час и то по физическо ще преумори един осмокласник. В училището на детето ми даже петокласниците имат три пъти по седем часа и два пъти по шест, а в деня в който си карат модула им се събират по осем и смея да твърдя, че синът ми никога не се е прибирал преуморен. Може би е малко уморен в понеделник, когато след седмия час има двучасова школа по информатика, но както самият той обича да казва, " това е приятна умора".

# 16
  • Мнения: 8
не съм ти искал мнението .. А коментари от НОРМАЛНИ хора Wink

# 17
  • Мнения: 8

Дидева,не на теб,а не предишната г-жа Wink

# 18
  • Мнения: 8
а моя се занимава с 4 извънкласни дейности Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
а моя се занимава с 4 извънкласни дейности Simple Smile
И моят, но не всички са веднага след училище или в учебен ден, затова дадох пример само с информатиката.
Нито една от тези извънкласни дейности обаче не води до преумора и не му пречи на училището, нито пък училището пречи на някоя от тях.  Wink

# 20
  • Мнения: 8
При моя са по учебно време и повече от 1 час .. Simple Smile и с още две неща в училището ;д и затова не съм съгласен с още,защото не мога да го разубедя от другите Sad Лилянa,ми да,аз го обичам,но съм корабосърдечна к**ка Wink : лека вечер ти желая и моля те,не пиши повече тук Simple Smile

# 21
  • Мнения: X
При моя са по учебно време и повече от 1 час .. Simple Smile и с още две неща в училището ;д и затова не съм съгласен с още,защото не мога да го разубедя от другите
И какво училището му пречи на извънкласните дейности? Simple Smile))  ooooh!
Ами спрете го от училище тогава!

А, и още нещо. Нали не очакваш, че в един форум можеш да казваш на кого къде, кога и какво да пише ( освен ако не си модератор и потребителят нарушава правилата на форума)?

# 22
  • Мнения: 8
не - часът ми пречи и вашето неразбиране ми пречи !! Wink мислех,че поне в този форум има нормални хора .. ноо явно пак не Wink хайде да спрем темата Simple Smile какво ще кажете,а? аз ще го освободя от часа така или иначе Simple Smile лека вечер

# 23
  • Мнения: 4 569
не - часът ми пречи и вашето неразбиране ми пречи !! Wink мислех,че поне в този форум има нормални хора .. ноо явно пак не Wink хайде да спрем темата Simple Smile какво ще кажете,а? аз ще го освободя от часа така или иначе Simple Smile лека вечер
Ти си детето, което не иска да ходи на физическо, нали?

Разгледах профила и нищо не подсказва че профила е на майка. Е, може просто да съм мнителна.

# 24
  • Мнения: 54 976
Здравейте!Не знам дали има подобна тема .. Ще карам направо - синът ми е 8 клас и измислиха някакъв 7 час (води се допълнителен) по ФВС .. Карали ги да подписват нещо (въобще защо ги карат да се подписват и съгласяват за неща,за които не са съгласни??!) и сега всеки вторник трябва да стой по още 1 час и да се занимават с не знам си какво.Според мен е достатъчно преуморен и си има физическата подготовка .. Как да го отърва от този час ?

Божкее ! ooooh!
Това родител ли го е писал ? Shocked

Моята дъщеря трябва да е освободена по здравословни причини , а не мога да излезна на глава с нея , играе въпреки всичко , а тук родител да иска да си отърве детето !? Shocked Shocked Shocked

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Представям си какъв "мъж" е в очите на съученичките си - мама/тати го освобождават от часовете, да не би да му се втвърдят мускулите.

# 26
  • Мнения: 54 976
не - часът ми пречи и вашето неразбиране ми пречи !! Wink мислех,че поне в този форум има нормални хора .. ноо явно пак не Wink хайде да спрем темата Simple Smile какво ще кажете,а? аз ще го освободя от часа така или иначе Simple Smile лека вечер
Ти си детето, което не иска да ходи на физическо, нали?

Разгледах профила и нищо не подсказва че профила е на майка. Е, може просто да съм мнителна.

Май наистина е Иванчо , не майка му ! Sunglasses

# 27
  • Мнения: 133
Защо е тази драма? Те момчетата в повечето случаи остават да ритат след часовете. В нашето училище този модул по физическо е всяка последна събота на месеца. Децата се събират в двора с учителката и няколко часа спортуват или играят на игри. Абсолютно нищо против.

# 28
  • Мнения: 2 898
Представям си какъв "мъж" е в очите на съученичките си - мама/тати го освобождават от часовете, да не би да му се втвърдят мускулите.


Ох, де да беше изключение... Да ме извинят мъжките майчета, но е трудно в училище да видиш момче, което дава признаци, че ще стане мъжкар. Но пък момичетата се ориентират безпогрешно и се лепят на тях като................

Общи условия

Активация на акаунт