Бъдещи мами с термин декември - IV

  • 15 565
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 558
Цитат на: mkp
Браво, добре пописвате, отличнички и отличник!  Laughing

Пишете ме и мен засега за Света София и да почва новогодишния купон....май бяхме 4-5 с ден-два разлика в термина. Освен ако не сме секцио, де. На мен ми казаха, че ако с момата продължаваме така, да се готвим към 15 декември да ни колнат Confused

МКП, май и ти беше за 30 декември ако не бъркам?? Айде и аз съм за Света София недей така секцио, дай си нормално да си правим компания по Нова година:)
А ти с уговорка ли реши там и ако не, там ли ходиш на консултации? Щото аз засега ходя при друг лекар но май трябеа да по4на да все пак да поопозная персонала...
А била ли си на у4илището им? Трябва ли предварително да се запише 4овек или мога направо утре да им се изтърся/???

# 31
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Yanche
Цитат на: mkp
Янче, защо бе джанъм?


Щото мъжото ще снима някъв клип и им трябвала бременна жена Simple Smile
Ще стаам звезда    Wink  Sunglasses


Браво на тебе  Laughing  Laughing коя група?! кога ще те видим?!

# 32
  • Мнения: 1 704
Цитат на: mkp
Значи, решено!

Неделя, 3 ноември, 14.00 часа, сладкарница Маркрит на бул. Витоша след НДК по посока Пощенска банка!

Засега аз, Магс и Силвето.


плюс Виктория..

# 33
  • Мнения: 558
Цитат на: Mags
Цитат на: mkp
Значи, решено!

Неделя, 3 ноември, 14.00 часа, сладкарница Маркрит на бул. Витоша след НДК по посока Пощенска банка!

Засега аз, Магс и Силвето.


плюс Виктория..


Да плюс Виктория Р която се казва всъщност РАЛИЦА

# 34
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Victoria_R
Цитат на: Mags
Цитат на: mkp
Значи, решено!

Неделя, 3 ноември, 14.00 часа, сладкарница Маркрит на бул. Витоша след НДК по посока Пощенска банка!

Засега аз, Магс и Силвето.


плюс Виктория..


Да плюс Виктория Р която се казва всъщност РАЛИЦА


значи плюс Ралица, която се подвизава тук като Виктория незнайно защо  Wink Laughing

# 35
  • Мнения: 558
Щото имаше ве4е незнам колко си Рали4ки Рали и тн адашки а пък мен Виктория си ми е стар любим ник та затова...
Айдеееее, вси4ко си казах ... и то без бой Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 2 493
Мъжото се върна и каза, че ще им трябвам само за събота, така че ще успея да дойда в неделя. А клипа ще ви кажа като се видим на кого е  Sunglasses

# 37
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Виктория-Ралица
трябва да се запишеш за курса в Св. София, заради безплатния видеозон. Сестрата те пита кой седмица си и кога от изброените часове ти е удобно да отидеш. Иначе на курса на кой аз бях не забелязах да проверяват по списък, но аз закъснях малко и хванах групата на асансьора.

# 38
  • Мнения: 3 569
Момичетааааа, стана октомврииии, т.е. декември наближава с пълна силааааа...юпиииииииииииииии Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 39
  • Мнения: 596
Цитат на: Yanche
Мъжото се върна и каза, че ще им трябвам само за събота, така че ще успея да дойда в неделя. А клипа ще ви кажа като се видим на кого е  Sunglasses


Супер!!!!

Момичета, кажете моля ви, от къде да си купя готини дънки?
Мисля днес след работа да ходя да потърся, но нямам идея къде.

# 40
  • Мнения: 596
Цитат на: Future pere
Момичетааааа, стана октомврииии, т.е. декември наближава с пълна силааааа...юпиииииииииииииии Simple Smile Simple Smile Simple Smile


С какво нетърпение го чакам само този декември ....

# 41
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз си купих дънки отпред с платка от тъмно син плат от Асита /под колоните на графа/ преди около 15 дни за 44 лв /имаше 30% за дънкови облекла, сега е 10 %/. Много съм доволна, защото имат ластик и копчета за промяна на ширината. В момента ходя само с тях. Малко са тънички, но ще си обувам по нещо отдолу като застудее.

# 42
  • Мнения: 596
Аз от Асита си бях купила 1 дънкова рокля, но е много тъмна, иска ми се нещо по-свежо. А там ми направи впечатление, че дрехите са все тъмни.  Sad
Благодаря ти все пак, в краен случай ще отскоча и до там.

# 43
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета знаете ли сайт илил каталог в интернет на количките MAG England? Имат ли специализиран магазин в София?

# 44
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ако се интересувате на 11.10.2004 г. от 15 часа в Шейново се организира безплатен курс за бъдещи родители. Срещата е пред вход Б.

Общи условия

Активация на акаунт