Весели, засмени- всички тук строени. Богати сме на сила и инат,жилим ние пак :)

  • 44 164
  • 718
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 201
И аз обичам тези празници, но сега е нещо ужасно ..  Whistling
Тази Сатурнова дупка ме довършва. Confused Да минава и заминава този наш месец, щото не се издържа.
Иначе съм много интровертна личност(домошар съм, и по възможност по-близо до мама) - рядко се сприятелявам, но когато това стане е за мнооого дълъг период.  
Спокойна нощ от мен, момичета!  Hug

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
И аз нямам търпение да дойдат Коледните празници. Моята дребосъчка от сега "звъни" на дядо Коледа да му иска подаръци.  Mr. Green
Хубав ден !   bouquet

# 62
  • Мнения: 202
За празниците по принцип съм със смесени чувства...понякога ми е много напрегнато по време на тях, нямам обяснение за което...обикновено не обичам дългите приготовления за софри и не знам защо повечето хора свързват Рождество и Нова год с обилно хранене  Peace 
Рождените дни също така недолюбвам, предпочитам подарък без никакъв повод пред такъв по задължение, защото съм рожденичка...  Laughing

Мимка, как си? Вече ОК, надявам се...няма да се даваш  Rolling Eyes
Мамче и аз съм домошар и далеч от дома не мога да издържа дълго време  Peace
Естела, радвам се да те видя  Peace

Толкова от мен засега, желая ви лек и ползотворен ден   bouquet

# 63
  • Мнения: 1 517
И аз обичам тези празници, но сега е нещо ужасно ..  Whistling
Тази Сатурнова дупка ме довършва. Confused Да минава и заминава този наш месец, щото не се издържа.
Иначе съм много интровертна личност(домошар съм, и по възможност по-близо до мама) - рядко се сприятелявам, но когато това стане е за мнооого дълъг период.  
Спокойна нощ от мен, момичета!  Hug

Същата съм като теб Hug Знам какво е и когато трябва да се разделя с майка ми, колкото и бебешко да звучи се чувствам много тъпо. Тази сутрин закъснях за влака и дори не успях да я гушка и ми стан малко кривичко Rolling Eyes Та влизам да ви се пооплача. Не че няма да я видя след няколко дни. да благодаря на Господ, че в 21 век има лесен и удобен транспорт поне до София. Praynig
Иначе аз обичам да пътувам, но не обичам да се застоявам никъде, освен вкъщи Embarassed Затова и обичам празниците, защото по defaut сме си заедно Hug Колкото и да се карам с брат ми (на 16 е) и него много си го обичам и съм свикнала с него, та такава съм си аз.....интровертна натура, за добро или не чак толкова Thinking
Иначе се случва и да ми е напрегнато както казва Кейт, много съм смесена по някога, но има една меланхолия която винаги нося със себе си.....
Последно време свързвам домашния уют и с моите сладки и плескане пред печката, та още повече ги чакам...само дето се тормозя и пред кантара Crazy

# 64
  • Мнения: 7 201
Добро утро, момичета!     bouquet

Приятелите винаги остават
Приятелите със черти познати
не носят на ревера си емблема.
Откриваме ги само по душата,
опора щом ни дават без да вземат.
За себе си мълчат, но ни изслушват,
разделят наш'те грижи, свойте ризи.
Приятелството не е бар задушен,
във който хора влизат и излизат.
Приятелите ни без думи казват
и всички провинения прощават.
Отиват си любови и омрази,
приятелите винаги остават.
Те не ценят по титли и услуги,
а внасят ред в душите ни човешки.
Останалите са в графа „и други”
като допуснати печатни грешки.

Намерих това стихче и го споделям с вас. Hug
тинки, ето затова се усещаме и разбираме така добре с теб.Нищо, че имам `амнайсе годинки отгоре. Laughing Обади се на мама, когато можеш, тя ще разбере .... именно защото е Мама. Heart Eyes
кате, и аз се чудя защо все празниците се свързват със софрите, но това май си е нашенска бг черта. Rolling Eyes Да гушнеш и целунеш  принцеската от мен! Hug
ани, наминавай понякога да кажеш как си, и как върви бременността. Praynig
скейла, ти също.При теб не остана ... А ти май скорпионче си чакаш, може би? Hug
Хубав и ведър ден, момичета!Надявам се всяка да има поне една причина днес да се усмихне!  Flowers Sunflower

# 65
  • Мнения: 1 446
Аз не ги обичам ако съм у дома. Ако съм на хотел/ресторант ги обичам празниците.
Така ли?За първи път го чувам от скорпион, мислех си че ние сме по интровертни натури newsm78

Ами да де, аз само с миУото, и макс още някой. Винаги предпочитам да съм сама. От миналата година се опитвам да стана по-социална, но това ме натоварва май май  newsm78 Чувствам се най-добре само с най-близкия до мен човек. За Коледа мисля на СПА хотел.

Сега като се започнат едни рождени дни,после преминават към Коледа и Нова Година и айдееееее, идва пролетта. Мразя зимата...

Никога не съм усещала Сатурнова дупка силно...може би малко по-малко ми се работи, а и не ми се случват нещата.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 711
Аз също много обичам да пътувам,не съм домошар,за разлика от съпруга ми.
_kate_,благодаря,по-добре съм,на 31 ми предстой още един урок,дано този път мине по-добре.
Обожавам на Коледа да се съберем много роднини на голямата софра,чак се замечтах.
В нашия род,а и на съпруга ми ,се събираме на всички празници-рожденни и именни дни,Коледа,Великден и т.н.

# 67
  • Мнения: 1 517
Мимка стискам ти палци за следващия урок, ще видиш че ще е по- добре Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Кейт поздрави и от мен на малката красавица, така искам да я видя Hug Hug много обичам бебчета
Мамче права си приличаме си много Hug Hug Hugаз се чух с мама сутринта още но все пак ми беше криво. На всичкото отгоре баба ми (която  утре трябва да има РД) паднала и си счупила крака Cry Cry Много ми е гадно за нея още повече че сега не успявам да я видя или поне до петък докато се прибера Confused
добре че сте ми вие сега  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 477
Ейй сладурки,
Аз ви следя, но не винаги имам какво да споделя. Уж съм определено по- екстровертна личност, но не споделям много с никого  Embarassed , нямам най- добра приятелка Simple Smile
Не си падам и аз по шумните партита вече  Laughing, но обичам да пътувам. Свикнала съм празниците да изкарвам с нашите.  Вкъщи по Коледа и някъде другаде на Нова Година.Инак се чувствам добре с бебе вътре в мен, тежи си все- повече, но почти не остана  baby_neutral
Май ще си е скорпионче, като мама, макар че познавам няколко мъже скорпиони- доста чешити са си, та няма и на стрелец да се обидя  Mr. Green
Всички ви  Hug

# 69
  • Мнения: 1 517
Спокойно и скорпионче и стрелче да е все ще е напет хубавец Heart Eyes
Моммичета аз малко от малко се поуспокоих и сега пътувам утре ще ида да я видя баба ми и дано всичко мине наред с операцията Praynig

# 70
  • Варна
  • Мнения: 10 687
Тинки,ще тискам палци с теб Praynig Hug
По-добър приятел от мъжа си нямам,не мисля,че има друг човек на земята,който би дал живота си за мен освен него,иначе и пътешествия обичам и шумни компании,но понякога ми писва от капризи Peace

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 687
Добро утро,Скорпиончета,явно аз ще съм първата порастнала скорпионка за тази година Mr. Green Hug

# 72
  • Мнения: 7 201
Добро утро!  Hug
Благодаря за кафето и тортата, esstela!

Да ти е честит празника!Желая ти много здраве, щастие и дано ти предстоят само хубави моменти!



тинки, успешна операция на бабчето ти!Дано всичко мине нормално! PraynigИ да ти е жива и здрава!(нали и тя е рожденничка)   bouquet

# 73
  • Мнения: 202
Добро утро, скорпионки   bouquet
Естела, честит рожден ден, желая ти здраве , любов и много късмет  bouquet
Тинки успешна операция на бабчето ти и бързо възстановяване  Hug

Момичета нагушках и нацелувах малката принцеса и от вас  Heart Eyes благодаря ви  Hug

Днес mystic също има рожден ден, не знам дали чете, но и желая всичко най-най-най  Hug

# 74
  • Мнения: 1 446
Спокойно и скорпионче и стрелче да е все ще е напет хубавец Heart Eyes
Моммичета аз малко от малко се поуспокоих и сега пътувам утре ще ида да я видя баба ми и дано всичко мине наред с операцията Praynig


И двете зодии са много хубави, браво  Hug Mr. Green

Естела, честит рожден ден. Пожелавам ти много любов, късмет, здраве и всичко най-най-най хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт