Весели, засмени- всички тук строени. Богати сме на сила и инат,жилим ние пак :)

  • 44 062
  • 718
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 9 850
В зодиака пише, че имат. Лично аз не ги понасям, болезнено ревниви и задушаващо обсебващи са. Не търпят друго мнение, освен своето и го налагат без да се съобразяват. Не признават грешките си, те са винаги прави. И още има, ама и това стига.  Wink
Това за коя зодия се отнася и за кой пол?

# 706
  • Мнения: 1 127
В зодиака пише, че имат. Лично аз не ги понасям, болезнено ревниви и задушаващо обсебващи са. Не търпят друго мнение, освен своето и го налагат без да се съобразяват. Не признават грешките си, те са винаги прави. И още има, ама и това стига.  Wink
Това за коя зодия се отнася и за кой пол?

Мъжът Рак.

# 707
  • София
  • Мнения: 9 850
Подобни наблюдения имам върху мъжете зодия скорпион. И водолеят донякъде се припокрива с това, значи по-скоро ще да е от пола, не от зодията Joy

# 708
  • Мнения: 1 127
Аз с жени-раци `меля брашно`, нямам проблем. Но мъж Рак, бягах с 200.  Whistling

Зависи от жената. Аз лично не обичам някой да ме поставя в ограничаваща рамка и да ми нарежда какво да правя. Ако някоя обича покровителствено поведение, може да й хареса. До човек е.
Сигурно за някои пък ние не сме лесни характери.  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 517
А класиката Скорпион х 2
Какво правим? ☺

# 710
  • Мнения: 1 127
А класиката Скорпион х 2
Какво правим? ☺

Ха-ха В любовта не знам.
Синът ми е Скорпион, принудена съм да отстъпя. Laughing

# 711
  • Мнения: 170
Преди рождения ден съм в жестока депресия... Просто е ужасно .. Скорпионите съм чувала,че попадаме в черна дупка преди рождените си дни..

# 712
  • Мнения: 1
(Ивелин Станчев, зодия Овен) ...Здравейте, искам и аз да изкажа мнение за хората от различните зодии. Имам добри приятели мъже скорпиони, а жените не ги познавам добре. Но за мъжете мога да кажа, че са готини за компания и са добри, но в същото време имаш чувството, че могат да те предадат във всеки един момент. Опасни са и трябва да си нащрек. Познавам много добре жени Козирог, Дева, Телец и Водолей. Женен съм за Дева. Жените Деви са просто невероятни. Интелигентни и много въздържани, ученолюбиви и не се правят на кифли. Винаги стилно облечени и правилно (красиво) нагримирани. Но мъжете Дева са скучни и са мошеници. Падат си по далаверите, ако трябва и оръжие ще продадат на черния пазар. Всички мъже Дева които познавам са изневерели на жените си, а някои са разведени. Пълни боклуци. Въздух под налягане. Да ме извинят за мнението ми. Какво съм забелязъл в жени Козирог. Хубави и стилни, и мнооооого амбициозни, кариеристки. Само бачкат и в главата им е пари, пари и пак пари. И всичките жени Козирог които познавам са успели да постигнат това което са искали. Супер им завиждам, но не са романтични, не си показват чувствата, студени са. Малко или много да имаш връзка с жена Козирог е като бизнес. За тях е по-важно парите и бюджета в семейството/връзката отколкото да седнат на маса със свещи и да се развихрят горещо. Мъжете Козирог са боклуци. Пак да ме извинят, не че аз съм супер мъжът тук. Но, те са супер потайни и завистливи. Работяги са, отговорни са, но само в работата си. Тръгват добре с кариерата си, но после всичко пропиляват или изпиват като станат по-възрастни. Единственото нещо което ме дразни в тях е, че те приемат жените като домакини. Да седят вкъщи и да си вършат задълженията и толкова. Съжалявам жените които са омъжени за мъж Козирог. Жена Телец. Хм, не познавам кой знай колко много от тях, но подяволите, намирам ги за студени. Нямат чувства и са скучни. И всичките задължително искат да имат деца и да си седят вкъщи да ги отглеждат, отглеждат и отглеждат. Ако трябва 5 деца ще ви народят. А кой ще работи? Ние мъжете ли? Да, добре, но първо се гради кариера и после се прави семейство. Но, те не. Направо в тигана, не могат да чакат. Мъжете Телци. О боже, жени бягайте надалеч. Ще загробят живота ви. Познавам ги добре. Идеални са за компания, весели, дружелюбни са. Добри кариеристи са и се справят добре с флиртовете. Забелязал съм, че жените бързо си падат по тях. Но, едно голямо НО. Те го докрават само до там, почне ли връзката дупе да ви е яко. Няма вече романтика, прибират се когато си искат, правят каквото си искат, ствават безотговорни и започват да изневеряват. Лично жените на мои (бивши) приятели Телци са ми го казвали. И всичките жени са разведени и с много лоши спомени при раздялата. Чак плачевно. За Жената Водолей. Имат всички хубави качества за една жена, но само една черта ги дели от перфектността. И тази черта за съжаление е много важна, това е тяхната свобода. Тя не може да бъде обвързана с един. Тя харесва всички (мъже). Не става само за секс. Аз съм имал връзки с жена Водолей и винаги се стигаше до там, че аз не съм по-важен от прятелите й. За тях прителите й са по-важни отколкото аз за нея. Това го разбираш последователно във връзката. Например; тя се прибира вкъщи и заявява 'аз отивам да видя Пешо, Гошо и Данчето, ти кво ще правиш?'....разбирате ли? Някой път сме заедно, но в повечето случаи ставаше така. После разбираш, че за тях всички мъже са равни и те еднакво ги харесват. Как може да имаш приятел/съпруг и ти да го харесваш, цениш и обичаш толкова колкото прятелите си. Това не го разбирам. Веднага се разделям с такъв човек. Моята жена е на първо място, приятелите после. Нея харесвам най-много, и най-много я обичам. По този начин показваш, че ти живееш за нея, а Водолйките живеят за всички. Луда работа. Заради тази си черта, жените Водолей са вечните самотнички. Много от тях, включително и бившите ми, са сами или разведени. Защо ли? Научете си урока дами. Мъжете Водолей. Тях не ги познавам добре, не съм имал познати. Но като колеги на работа са доста сдържани и тихи и никога не спорят. Добри работяги са. И за заключение бих казал така; ако трябва да си избера жена за съпруга то тя ще бъде Дева. Аз съм женен за Дева. Ако искам за една нощ бих избрал Водолейка, за приятелка Козирог, за любовница Стрелец, харесва ми как флиртуват. За мъжете, ако трябва да си подбирам компания то тя ще бъде сред Овни, Скорпиони, Близнаци, Стрелци и Водолей. Извинете ме, ако съм бил малко груб, но обичам да казвам това което ми е в главата. Гудбай  Joy  Нещо за мен - www.foodcarving-ivelinstanchev.com

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 07:24 от Ivelin Stanchev

# 713
  • Мнения: 202
ЗА мъжете скорпиони имам по-скоро негативно мнение.

# 714
  • Мнения: 2 487
Преди рождения ден съм в жестока депресия... Просто е ужасно .. Скорпионите съм чувала,че попадаме в черна дупка преди рождените си дни..
И аз съм в жестока дупка. Не знам накъде да поема, искам да приключа връзка, която няма да се развие по желания от мен начин, заради други обстоятелства, ама ми е толкова трудно.  Само се депресирам, плача и ядосвам на себе си, как да изляза от този водовъртеж?


Всъщност  за Скорпион и Лъв мъж какво мислите?

# 715
  • Мнения: 1 127
Тази депресия, за която говорите, мисля, че се дължи на високата доза самокритичност, която притежаваме Скорпионите, както и реализъм, понякога граничещ с черногледство. Може да се стигне  до`самоизяждане`
 , както пише в Зодиаците.

Иначе колегата, дето пише за приятелите мъже Скорпиони, че се опасява от предателство, за мъжете не зная. За жените, поне за мен, мога да кажа, че съм лоялен приятел към хората, спечелили доверието ми.

# 716
  • София
  • Мнения: 5 546
А класиката Скорпион х 2
Какво правим? ☺
А скорпион Х3, как ви се струва?
Аз, ММ и щерката.

# 717
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
А класиката Скорпион х 2
Какво правим? ☺
А скорпион Х3, как ви се струва?
Аз, ММ и щерката.
Това е трудно съжителство - преживяла съм го. Майка ми, баща ми и аз. Кой от кой по-крив и инат. И то със сходни конфликтни точки. Като е добре е много добре, като е зле - е много зле. Laughing

# 718
  • Мнения: 1 596
А класиката Скорпион х 2
Какво правим? ☺

Привет, дано приемате нови попълнения.
Аз и ММ сме скорпиони. Какво правим - или се разбираме перфектно и сме в страхотен синхрон, или няма грам разбирателство. Бяло или черно, сиво няма при нас. Надделее ли нечие его и егоизъм просто става страшно.

Общи условия

Активация на акаунт