Весели, засмени- всички тук строени. Богати сме на сила и инат,жилим ние пак :)

  • 44 107
  • 718
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 517
Честит рожден ден Коте. Да си жива и здрава.
Аз за жалост нямам с какво да се похваля. Имах ужасен РД, защото самата аз нямах никакво настроение. Обхванали са ме апатия и непукизъм от които сама се плаша ooooh!Едно ми е такова празно, а нямам с какво и не знам дали искам да го запълвам Confused

# 661
  • Мнения: 10 012
Коте, и от мен честит рожден ден!  bouquet Tada
Тинки, горе главата!  Hug
Аз съм като ударена с боздуган, имах трудна психически седмица заради средния ми син, и току що големия ме довърши с безобразни оценки в училище. Изтървах го, диването с диване! Ще му забраня компютъра, дори няма да го завари в стаята си като се прибере.  Twisted Evil Не мога да имам очи навсякъде. Не мога да уча вместо него. Другата седмица е родителската среща и ще умирам от срам, че съм некадърен родител!
Айде, оплаках се.  Embarassed

# 662
  • София
  • Мнения: 9 850
Момичета, благодаря!  Hug
Аз съм забелязала, че ако не си направя сама веселото, няма кой друг да ми го направи. Та се опитвам да поддържам едно, ако не весело, то поне неутрално настроение, имам си моменти на депресия, разбира се, но гледам да са по-малко.
Deziderata, то не зависи от родителите дали детето ще научи нещо. Ти можеш да го накараш да седне да чете, ама дали ще запомни нещо после? Не е като да му го налееш с фуния в главата и да си спокойна после...за съжаление  Mr. Green Не се срамувай, в крайна сметка едва ли е единственият от класа си с такива оценки  Hug

# 663
  • Мнения: 1 517
Дезидера не си лош родител. понякога просто е трудно. Моя вироглав брат няма нищо общо с мен. Аз уча и се опитвам да видя смисъл, а той милия не знае какво е  учебник. Ей го днес става на 17, а сме в 10 клас и никак не хаем...Сигурна съм , че с страхотна майка   bouquet
Иначе благодаря за съпорта, но този път съм потънала доста и нямам никакво намерение да се вадя от депресия. Току що преядох с домашните си сладки и утре и кантара ще ме ядосва Blush

# 664
  • Мнения: 10 012
Тинки,  Hug!
Аз подозирам, че някой момък бързо ще ти оправи настроението.  Grinning

Вчера за първи път гледах филма Амели от Монмартър, който се води култов. На мен ми се видя доста смахнат.  Rolling Eyes
Актрисата е очарователна, без нея не би им се получило изобщо.

# 665
  • Мнения: 1 517
 hahaha Това беше добър майтап. Момци на хоризонта няма. майка ми и тя се усуква като силица а да има някой, ама няма Laughing Може би последно време твърде мнгоо се карах с баща ми, пък той ми е единствения пример за мъж с който имам по- близки отношения и някак се разочаровам от техния вид още повече...
Не съм го гледала този филм newsm78

# 666
  • Мнения: 10 012
Тинки, не бой се, бащите нямат нищо общо с останалите мъже от популацията.   Crazy

Ето филма:
Оригиналното заглавие май беше Невероятната съдба на Амели Пулен

# 667
  • Мнения: 7 201
Тинки, не бой се, бащите нямат нищо общо с останалите мъже от популацията.   Crazy
Тук малко няма да се съглася ...
Моят съпруг има доста общо с баща ми.Взел е отрицателните му черти предимно.Една зодия са, може би затова.
На сестра ми съпруга е същата зодия.  Laughing
Понякога има и такива съвпадения. Wink

тинки, за какви депресии ми говориш на 22 г.?
Еййй, момиченце!Животът е пред теб, млада си, здрава си, имаш подкрепата на семейството си.Усмихни се!
Всичко ще се подреди! Hug Hug Hug

# 668
  • Мнения: 10 012
Това за бащите беше явен майтап.

# 669
  • Мнения: 7 201
Не го разбрах, сори!
И значи повредата е в моят телевизор.

# 670
  • Мнения: 1 127
Здравейте, момичета!
  
Честит Рожден Ден с малко закъснение на рожденничките, да са живи и здрави, и само хубави неща да им се случват!      bouquet

Моят Скорпиончо вчера навърши 10.  smile3510  

А съвсем скоро и аз  ще порастна с още 1 година. Simple Smile

 tinki_15 , и на мен не ми е много пълно, но какво да се прави. Животът е това, което ни се случва, докато ние си правим планове за него. Rolling Eyes Мисля, че е по-добре по-философски да се приемат нещата.
А пък и на тази млада възраст най-хубавато тепърва предстои. Hug Hug Hug
Ех, младост, кога бях и аз на 22.... Wink

# 671
  • Мнения: 1 517
Мамче звучиш като мама CrazyИмам дни в кито съм по- добре, има и такива в които ми е едно свито. Нищо не ми се прави. По принцип съм устойчива на напрежение но като ми се насъбере и може би изпушвам на моменти. Мразя я тази зима, лятото нямах 1 минута свободна, а всяка такава беше наслада. Сега имам за учене, но пък и остава време за мислене...а човек когато мисли само глупости измисля Mr. Green

# 672
  • Мнения: 1 127
Здравейте, уважаеми Скорпионки!
Темата ни е малко позамряла, но вижте на какво се натъкнах:
Зодиите с най-тежък и труден характер:

http://www.zajenata.bg/%D0%B7%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B … 80-news18782.html
Да си призная по-голяма простотия за нас, събрана на едно място, не бях чела. Crossing Arms
Нищо вярно.

Как сте, момичета? Аз съм леко заета, и не ми остава много време за форума. С нетърпение очакваме края на учебната година. Wink


# 673
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
На мен пък ми се пътува някъде, искам разнообразие, а парите все не стигат.  Sad

# 674
  • София
  • Мнения: 477
Привет и от мен  Hug
Сурела, какво ще стане в края на уч. година Simple Smile Разкажи ни.
На мен също ми се пътува и заминаваме 9 дни на почивка. Първо на сандански, после по гръцко...гледала съм максимално да съкратя тази година бюджета за почивка и ще се наложи да поготвя тук там...ама живи и здрави да сме! Да идем и да се върнем Praynig Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт