Весели, засмени- всички тук строени. Богати сме на сила и инат,жилим ние пак :)

  • 44 109
  • 718
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 9 850
skeila, живот и здраве да има, другото - майната му, дет се вика.  Praynig Hug
И на мен ми се пътува, ще ми се да мръдна от тук, ама уви, надали ще ме огрее.

# 676
  • Мнения: 1 127
Сурела, какво ще стане в края на уч. година Simple Smile Разкажи ни.

Ами като начало, няма да имаме домашни и уроци, а оттам - и време за повече развлечения. Wink


Абсолютно!  Peace  Това е най-важното, останалото, когато това е налице, се постига.

# 677
  • Мнения: 1 517
Здравейте  bouquet
олеми интровертнички сме, никой не споделя Rolling Eyes
Радвам се, че писахте все пак.
При мен няма нищо ново, след 2 месеца имам държавен изпит и абсолвентски бал. От там нататък се изправам пред страховете си за кариера и самостоятелен живот Rolling Eyes
Имах и малко здравослвни неволи, но се надявам всичко да се разреши.
Радва ме пролетта, беше ми писнало от зимни дпресии ooooh!
Хубава неделя Hug

# 678
  • Мнения: 1 127
tinki, здравей! Hug

Хубави моменти ти предстоят, желая ти леко и успешно дипломиране, и приятно изкарване на абс. бал. Peace
Спомените са неповторими. Весели се, сега му е времето. Simple Smile

Нещата ще се наредят лека полека, важното е да сме здрави.
Инак е вярно това за интровертността, поне за мен де  Blush, рядко някой печели доверието ми, за да се разкрия 99 %.
 hahahaНо все пак с годините ставам лееееко екстровертна.
Здраво стъпили на земята, в повечето случаи клонящи към лек песимизъм, или `хард- реализъм`, не зная как е по-правилно да се нарече... Wink Да бяхме само малко по-малко самокритични, нямаше да е зле.

# 679
  • Мнения: 1 517
Да си кажа честно за бала в 12 клас се радвах много, избирах рокли от март и исках да съм хубава и спретната, а сега не е точно така. Имам даже по- хубава и скъпа рокля, но някак си чувството не е същото Rolling Eyes И все пак се надявам да си прекарах хубаво тази вечер, в петък на 13 юни е Crazy
Аз за себе си съм си най- големия критик Thinking не знам защо така. Може би защото баща ми (теле по зоди Mr. Green) ме е учил, че винаги може и още и никога не е бил доволен на 100% Инзче за доверието съм напълно съгласна Peace Аз също трудно се доверявам, а ние имаме нужда да споделяме и нее хубаво да задържаме всичко в себе си

# 680
  • Мнения: 1 127
Да си кажа честно за бала в 12 клас се радвах много, избирах рокли от март и исках да съм хубава и спретната, а сега не е точно така. Имам даже по- хубава и скъпа рокля, но някак си чувството не е същото Rolling Eyes И все пак се надявам да си прекарах хубаво тази вечер, в петък на 13 юни е Crazy
Аз за себе си съм си най- големия критик Thinking не знам защо така. Може би защото баща ми (теле по зоди Mr. Green) ме е учил, че винаги може и още и никога не е бил доволен на 100% Инзче за доверието съм напълно съгласна Peace Аз също трудно се доверявам, а ние имаме нужда да споделяме и нее хубаво да задържаме всичко в себе си

На 13-сет ни върви! Wink
За останалото : ами природата ни е такава...То затова сме и недоразбрани.

Поздравче за всички Скорпита - в частност за теб: bouquet /макар, че аз лично не харесвам този стил, с мн.малко изключения[/size]/ 

http://vbox7.com/play:9ede2f27fe

# 681
  • Мнения: 1 517
Благодаря ти, дано и на мен ми върви на 13. Като ми излезе дата за държавния ще споделя Rolling Eyes
Поняога сме големи телета ние скорпионите. Щом аз на моменти се усещщам какви инати сме, представете си Flutter Crazy Ама за нищо на света не бих се отказала от своето си де Joy
В последно време "новия" ми голям страх е дали някой ден няма да съжалявам за пропуснатите моменти избирайки личния си комфорт и семейството пред  big city както казват и великата евентуална кариера Crossing Arms Не че знам каква ми предстои, но това много го мисля Peace

# 682
  • Мнения: 170
Не знам дали просто аз съм си такава,но понякога,когато ми се случи нещо ужасно и изпадам в няма такива депресии.  newsm78
Но си обичам зодията и й се кефя. Мисля,че сме много силни като характери.
Определено съм съгласна и с това,че сме верни приятели,но за жалост аз не съм срещала такива в моя живот.
Колкото до другите зодии изобщо не се понасям със Девите.. Не мога да контактувам  с тези хора и не са ми приятни. На везните също не съм им фенка.  Rolling Eyes
Не харесвам много и жената Овен,защото съм се изправяла с няколко такива индивида и е било направо като сблъсък  на титаните.  #Crazy
Моя съпруг е овен и съм адски доволна. Много стабилни мъже са и верни и истински.
Близнаците мъже за мен пък са истински лекета. Извинете предварително - не искам да обиждам никои.
Имала съм такива бивши гаджета и приятели и са адски несериозни.
Харесвам телците,рак-макар,че са доста щури. Козирога е интересна зодия.  Simple Smile

# 683
  • Мнения: 1 517
Колко сме различни. Аз като чуя Телец и бягам в 300. Иначе предполагам си е и до човек.

# 684
  • Мнения: 1 127
Ха, здравейте! Hug
Темичката ни за кратко се възродила, а пък аз да изпусна. Wink

Мисля,че сме много силни като характери.
Вярно е. Peace
Аз самата не харесвам зодия Рак/мъже/. В повече ми идва тяхната болезнена ревност, себелюбие, и налагане на мнение. Макар, че в зодиаците пише за синхрон м/у двете зодии. Да, да , ама - не. Mr. Green

# 685
  • Мнения: 170
Ха, здравейте! Hug
Темичката ни за кратко се възродила, а пък аз да изпусна. Wink

Мисля,че сме много силни като характери.
Вярно е. Peace
Аз самата не харесвам зодия Рак/мъже/. В повече ми идва тяхната болезнена ревност, себелюбие, и налагане на мнение. Макар, че в зодиаците пише за синхрон м/у двете зодии. Да, да , ама - не. Mr. Green
Баща ми е рак и изобщо не можем да се разберем. Но пък може и да е зареди това,че той е от съвсем друго поколение и мисленето му е малко остаряло вече..

# 686
  • Мнения: 1 127
Баща ми е рак и изобщо не можем да се разберем. Но пък може и да е зареди това,че той е от съвсем друго поколение и мисленето му е малко остаряло вече..

И моят. Не питай как съм `оцеляла`. Whistling
Баш до зодията си е,но като добавим и фактора ЕГН пък... Crazy
Няма да ползвам епитети, че постът ми ще стане доста дълъг. Mr. Green

# 687
  • София
  • Мнения: 9 850
Имах гадже-скорпион, е няма такива скандали, направо се чудя как не сме подпалили някой и друг блок покрай кавгите Mr. Green Хич не се разбирахме Simple Smile
Баща ми също е скорпион, ама с него е по-добре - караме се чат-пат:) А братовчед ми и той скорпион, на една дата с баща ми. Много се обичаме и се разбираме супер. Тука явно ЕГН-то си играе главна роля.

# 688
  • SF
  • Мнения: 21 226
Здравейте!
Аз съм скорпион, но не знаех, че има такава тема. Повече приличам на везничка. Няма да изчета 46 страници, но от тук нататък, ще ви следя.

# 689
  • Мнения: X
И аз я прегледах темата, че е на заглавна. Но не успях да я разбера, мисля че някакви профили си пишат техни неща. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт