Весели, засмени- всички тук строени. Богати сме на сила и инат,жилим ние пак :)

  • 44 107
  • 718
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Привет! Приемате ли нови попълнения скорпионки  Mr. Green

# 691
  • Мнения: 1 517
Здравей и добре дошла Темата н е е много активна, но с удоволствие те присъединяваме. bouquet

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Благодаря ти,Тинки 15!
Гледам че от 2014 година не е писано.
Наскоро е подновена темата с поста на Есмее.
Защо така дамите скорпионки ги няма никакви  newsm78




# 693
  • SF
  • Мнения: 21 226
Защото са скорпиони.
Или са се самоизяли. Simple Smile

А как поднових темата? Ами излезе ми на първа страница...

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Ха!ДАно да пораздвижим жилцата и да се размърда темата  Hug bouquet

# 695
  • SF
  • Мнения: 21 226
И за какво да си говорим? Simple Smile
Сега, ако бяхме близнаци, например, щяхме да намерим за какво. Но скорпионите само жилят, не приказват много.

# 696
  • София
  • Мнения: 9 850
Ако съдя по себе си, приказвам с определени хора. С други ако кажа 2 думи, пак добре Laughing
Но пък никой не се е оплакал, че съм го ужилила, освен МП, ама него си го жиля редовно Joy

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Оххх,и аз съм така. Има хора с които не мога и две думи да си кажа.
Но има такива,които виждам за първи път и като се започнат едни приказки.....все едно се познаваме цял живот  newsm78
А що се отнася за жиленето...жиля почти всекидневно! Само някой да ми е на мушката на жило! Няма тън-мън!  Mr. Green

# 698
  • Мнения: X
Да, скорпионите имат особен интуитивен усет за хората и не се сближават с всеки.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Дори се чудя,сама на себе си  newsm78 Въпреки че не съм от най-приказливите  Thinking
Това дори се случва и с хора,които ме дразнят по някакъв странен за мен начин  Party Peace newsm78

# 700
  • София
  • Мнения: 9 850
Имаме някакъв усет, наистина. Но при мен усетът работи с хора от същия пол изключително добре, а със срещуположния пол - има моменти, когато не работи изобщо. Имам такива случаи с няколко човека, които и до днес не успявам да преценя, а ги познавам над 10г. Към всички в даден момент съм изпитвала някакви по-романтични чувства, това ли замъглява преценката??? Към момента само към един човек изпитвам такива, въпреки това и останалите не мога да ги преценя.

# 701
  • Мнения: 1 517
Аз сщо не съм особено общителна особено с непознати, но пък съм много привързваща се към хората, ако ми предложат хубавоотношение разбирателство Нещо (поне за себе си) не приемам това за хубаво чувства, защото разделите с анеделима чатс от живота ни и ми създава дискомфорт пподобна ситуация.
Иначе за увета съм напълно съгласна. Има хора, в които нещо не м харесва, дори не мога да го обясня. Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 170
Момичета какво мислите за жена скорпион и мъж рак- дали има бъдеще изобщо?

# 703
  • Мнения: X
Имат,имат.

# 704
  • Мнения: 1 127
В зодиака пише, че имат. Лично аз не ги понасям, болезнено ревниви и задушаващо обсебващи са. Не търпят друго мнение, освен своето и го налагат без да се съобразяват. Не признават грешките си, те са винаги прави. И още има, ама и това стига.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт