давате ли да гледа тв

  • 2 728
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 735
Съгласна съм с мама маги и с  Лафия.
Не давам нито ТВ ,нито ПиСи!

# 31
  • Мнения: 924
Гледа телевизия и си развива въображението, често говори на картинките  Laughing
А ако трябва да отговоря сериозно... Далеч съм от мисълта, че е полезно. Успокоявам се с това, че новите телевизори не облъчват (говоря за плазма и ЛСД) и че стои далеч. Самата аз мразя тишината и не спирам телевизора. Надявам се да не ми се налага да забранявам да гледа в каквато и да било възрат. 

# 32
  • Мнения: 1 771
Изключено е да му дам да гледа телевизия! Не ми е трудно да се лиша от това удоволствие за да не гледа и Крис. Преди всичко неговото здраве и всичко най добро за него и след това моите удоволствия от рода на TV-то.
Майка от форума сподели, че гледането на  TV повече от 5 мин.  е много вредно за зрението от бързо сменящи се картини и това води до пристрастяване. Не е конкретизирала след каква възраст е "добре" да гледат децата  TV.
 Ние със съпруга ми определяме правилата в къщи и това кое е добро за сина ни и кое не. 

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
О,давам и още как.Голям фен е на рекламите.А като се храним му пускам Крейзи Фрог на компа и няма мърдане,шаване и въртене - гледа като хипнотизиран и яде бързо и чисто  Mr. Green Laughing Laughing Laughing

# 34
  • Мнения: 1 512
По телевизията гледаме само Сънчо, и то не редовно. Миналата година беше голям фен на " Треска за злато"- на мен ми се  Sick от цялото предаване, обаче малката беше луда фенка, като баба пенсионерка, само дето не грабваше телефона да им звъни. Mr. Green
По принцип не съм фенка на гледането на телевизия, намираме си други занимания и изобщо не ни липсва този вид забавление.

# 35
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да давам.Особено много обича рекламите.  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 1 320
Точно,рекламите са ни най-любими, гледа, смее се и гука. ще гледам да го ограничавам малко, за да не почнат да го болят очичките, инече принципно не съм против да гледа.  Simple Smile
Благодаря ви! Hug

# 37
  • Мнения: 1 645
Давам му да гледа телевизия,но той си гледа само определени неща;
 - на 1 во място рекламите
 - Вот на Доверие и Треска за злато

# 38
  • Мнения: 1 735
Гледа телевизия и си развива въображението, често говори на картинките  Laughing
А ако трябва да отговоря сериозно... Далеч съм от мисълта, че е полезно. Успокоявам се с това, че новите телевизори не облъчват (говоря за плазма и ЛСД) и че стои далеч. Самата аз мразя тишината и не спирам телевизора. Надявам се да не ми се налага да забранявам да гледа в каквато и да било възрат. 
Това е вярно! Един ден като си взема ЛСД Монитор ,и такъв ТВ,ще й давам да гледа.

# 39
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Давам. И телевизора гледа, и компютъра.

И аз. Peace

# 40
  • Мнения: 516
И аз и давам да гледа, а пред компютъра стоим най-често двете. Joy

# 41
  • Мнения: 247
Рядко позволявам, в хола тв е доста далече и там може, но в спалнята - не Naughty Обикновено стои включен на телетекст - звук без картина или е силно затъмнен Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 673
и моят като по-малък така правеше, ама сега иди го накарай Mr. Green дай му да ходи , да пипа , да лапа Simple Smile

# 43
  • Мнения: 275
как да не й давам?? Само когато има реклами, не се чува гласа й и стои на едно място за повече от 5 мин.

# 44
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
да, не съм се замисляла въобще по въпроса.

не съм забелязала дъщеря ми да има някакъв проблем с превъзбуда или зачервяване на очите.

когато е в стая с ТВ, гледа и до момента, но не се задържа дълго вниманието й.

Най-обича чалга и сапунени опери.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт