Жената Лъв 66-та тема

  • 22 039
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 336
Хая, още ли разигравате "Мълчанието на агнетата"?  Grinning

Мхм, няма мърдане. Има правила и трябва да се спазват, ще свиквам няма къде да ходя.

Според мен няма нищо лошо, даже аз бих предпочела да е така. Тихо и спокойно  Peace
Дават ли ти работа?

# 31
  • Мнения: 699
Хая, още ли разигравате "Мълчанието на агнетата"?  Grinning
Мхм, няма мърдане. Има правила и трябва да се спазват, ще свиквам няма къде да ходя.
Според мен няма нищо лошо, даже аз бих предпочела да е така. Тихо и спокойно  Peace
Дават ли ти работа?

Ми аз не съм свикнала на такава тишина, в старата ми работа поне музика си пусках. Иначе вече имам работа и ми минава по-бързо времето и съм доволна, че се справям.

# 32
  • Мнения: 9 776
А мен тишината ме приспива. Crazy На работа ако има някакъв проблем с радиото и откачам. Whistling

Тедко, Норче, благодаря и на вас за поздравите! Hug

Малиии, Норче, много риба бре! Crazy Ние ядем сигурно два пъти в годината, ако не и по-рядко. newsm78 Знам, че е полезна, и въпреки това много рядко купувам. Rolling Eyes
Метнах ориз със свинско, пека хляб, окъпах се дори и сега се чудя какви да ги върша. newsm78

# 33
  • Мнения: 11 336
Хая, важното е, че ти харесва работата  Peace

Пол, моят любим ме убеждаваше, че няма да стане много  Mr. Green, като се махната главите и изчистят щяло да станат 5-6 буркана, ще видим тази работа  Joy Сложих ги в оцета и сега ще си "почиват" в него 6-8 часа   chef

Времето е страхотно, ех да бях в някой красив, уютен двор на люлеещ се стол и да се препичамммммм Heart Eyes

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Рейче, размечта се нещо! Я беж в кухнята и рибката ще те върне. Laughing
 
Офф, да ви споделя днес ми е мнооого мързеливо. Mr. Green  Joy

# 35
  • Мнения: 9 776
Да се припичам, ама да е лято. Crazy Сега колкото и да пече, ми е студено. newsm78 Иначе е яко това с двора и стола. Blush

...Офф, да ви споделя днес ми е мнооого мързеливо. Mr. Green  Joy

Оф, ти па нищо не каза. Crazy Всеки ден съм така. hahaha Довечера съм на работа, така че ще се сафирясам много бързо. Whistling

ФанА ме яд сега. Опитали се от сайта да се свържат с мен /кога ли #Cussing out/ и да ми кажат, че кецовете не са налични тоя номер, който искам. А детето знае, че съм му поръчала нещо. Whistling

# 36
  • Мнения: 699
Хая, важното е, че ти харесва работата  Peace
Времето е страхотно, ех да бях в някой красив, уютен двор на люлеещ се стол и да се препичамммммм Heart Eyes

Рейче искам и аз, компания приемаш ли?

Офф, да ви споделя днес ми е мнооого мързеливо. Mr. Green  Joy

 Joy Joy Joy Ми петъчно ти е, под секрет ще ти кажа не си единствената  Mr. Green  Joy

Пол, я излез се разходи или си почивай, що се чудиш пък ти какво да правиш сега.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Ми петъчно, понеделнично, напоследък все съм така. Joy
Много ми се ходи на почивка, ама сама. Ни щъ ни дЯца, ни мъжо. Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 9 776
Ми да ходим по женски тогава, м? Flutter Ей сега уикенда почивам не щеш ли, и пак ще си седим в къщи. Най-много да се наложи да обикалям магазини за кецове. Whistling

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Поли, съгласна съм  Flutter

# 40
  • Мнения: 9 776

Оф, да ти кажа, откак се знаем тук, все искаме да се видим всички, и все не се получава. Разхвърляли сме се из цялата страна, и е много трудна всякаква организация. Отделно финанси, време.... Whistling Но иначе би било прекрасно. Blush

# 41
  • Мнения: 11 336
Рейче, размечта се нещо! Я беж в кухнята и рибката ще те върне. Laughing

НИ мож ми развали хатъра да знаеш  Mr. Green

Хая, съгласна съм да не съм сама в двора с с всички ви  Hug АдИ размечтах сееееееееее

Пол, Кали от понеделник ходи с новите си кецки от СпортДиректа, а вие още чакате  ooooh!

Абе някой иска ли точките за Дормео или да ги мятам у боклука?

# 42
  • Мнения: 9 776
Норче, това, което чаках е да ми звъннат, за да потвърдя поръчката. И когато два дни никой не ми се обади, тази сутрин им написах един имейл, на който почти веднага получих отговор, че се опитвали!!! да се свържат с мен и да ми кажат, че ги няма желаните. #Cussing out Така че вече нищо не чакам. Други не харесах от сайта и сега ще търся по магазини. Да са и честити на Кали! Hug

Не щем точки. Ние от няколко дни спим с новата завивка и трябва да ви кажа, че ми е много топло с нея. Crazy

# 43
  • Мнения: 699
Пол, аз така и не можах да видя завивката  newsm78


Аз също имам точки от кауфланд, ако на някой му прищрака да казва. Аз ще си купя от въглавниците им. Но за там ми трябват само 15 точки, а аз имам 2 пъти повече.

Уф да се похваля, имаме си вече нов телевизор, преди малко се чух с мъжа ми и каза, че го е купил  newsm44

# 44
  • Мнения: 9 776
http://www.png.bg/catalog/185/1199 Peace С доставката ми излезе 50лв., най-големият размер.
Честито тв, Джуджиbouquet
Хапнах. После ще се мъча да поспя. Викаш ми ти разходки, но както вече споменахме, тресе ме всеобщата болест "мързел" дори и за това. Утре, ако е хубаво времето, ще се разходя с децата.

Общи условия

Активация на акаунт