Жената Лъв 66-та тема

  • 22 054
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 2 080
Ехоуууу! Къде сте бре? Няма кой ни добро утро, ни добър вечер да каже.
Ай сИа по наздраве, да си дойдем на думата!

# 736
  • Мнения: 668
И аз това щях да питам.  Mr. Green
Идва ми да се гръмна. Подстригаха ме адски късо.  Twisted Evil
Освен това и боята нещо не уцелих.  #Crazy
Ама нали ще идва края на света, що да се ядосвам.  Party
Врътнах едни сърми, една крем супа от леща и сега май ще сложа украсата, че тя Коледа ще мине...  Mr. Green

# 737
  • Варна
  • Мнения: 2 080
Аз пък готвих пиУе с картоВи. И алко тиква за цвят - много добре се получи.
У нас се издирва "минкя". В превод мишка, една плюшена мишка-рокер.
Мацки, я да ви питам искам да взема на госпожицата за коледа мр3. Ама мъничко, от тези за 10-15лв. Обаче хич не съм наясно какво да им гледам. А и после как се записва музиката на тях? Вие дъл ще дадетет акъл?

# 738
  • Мнения: 699
Ай привет  Hug

Кам, за коса няма да се ядосваш, ще порасте и ще я боядисаш в друг цвят.....скоро.

Тони, от МР3-ки не отбирам и не мога да помогна, но мъжа ми каза, че са все едно качваш нещо на флашка.

Не знам дали ще ми повярвате, но чакам с нетърпение празниците, защото в Сф е много страшно. Народа е полудял, движението е кошмарно и има тук там някоя кола със софийска регистрация. Днес едва стигнах до лекарката, прегледа ме, тръгвам си, стигам до колата, отварям си вратата на колата, отварям, ама само аз си мисля така, дръжката ми остана в ръцете  Joy Както и да е, карането на каруци ме е научило да се справям, та в крайна сметка я отворих и се прибрах. Не че не можех да мина през другата врата, но гимнастиката не ми се стори привлекателна като вариант. Пък нося раницата с лаптопа и отделно дамска чанта  ooooh! На всичкото отгоре бяха спряла в една локва  ooooh!

# 739
  • Мнения: 11 391
Добро утро  Wink

# 740
  • Балчик
  • Мнения: 746
Добро Утро и от мен  Hug

Реа много хубаво настроение се носи
от твоят пост.  Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 11 391
Реа много хубаво настроение се носи
от твоят пост.  Heart Eyes

 Hug

Тази сутрин едвам "обелих" колата от лед  ooooh! Нямах подръчни материали, защото си стоят у дома прибрани  Mr. Green, та стъргах с едно капаче от гъбичка за обувки  tooth
При вас как е зимата?

# 742
  • Балчик
  • Мнения: 746
Реа много хубаво настроение се носи
от твоят пост.  Heart Eyes

 Hug

Тази сутрин едвам "обелих" колата от лед  ooooh! Нямах подръчни материали, защото си стоят у дома прибрани  Mr. Green, та стъргах с едно капаче от гъбичка за обувки  tooth
При вас как е зимата?

ааа да много познато , нека са си у дома на топло  Mr. Green.
Тук вали сняг от снощи и е меко все още. Но заледи ли кака ви и
носа си няма да подаде навън, макар , че аз падам по улиците когато е сухо
но нищо не се знае  Mr. Green Mr. Green

# 743
  • Мнения: 668
Добро утро.  Hug

Тони, не знам какво да те посъветвам и аз, но Хаясчето е права, че са като флашки и директно пъхаш в USB то и качваш песни. Мен ако питаш вземи някоя шаренка, цветна. Иначе за характеристиките нИ нам.  Whistling

# 744

Общи условия

Активация на акаунт