Жената Лъв 66-та тема

  • 22 075
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 469
Аз направих двойна доза меденки и сега децата яко шарат по тях  Mr. Green
Утре съм на едно парти в което всеки трябва да занесе по нещо за хапване, та реших меденки.

Тони, дерзай и после да покажеш кво сте сътворили.

# 706
  • Мнения: 6 274
На мен пък ми стана едно такова мило и хубаво, като се намъкнах тук и ви попрочетох. Simple Smile
И с това Коледно настроение...
Абе, обичам си ви, тва е положението, нЕма шест- пет! Hug

# 707
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
Добро Утро лъвки  Hug Heart Eyes


# 708
  • Балчик
  • Мнения: 759
Добро утро и от мен  Hug

Фрапенце много свежарско кафенце  Hug

# 709
  • Мнения: 699
Добро утро  Hug

Пия кафе и пека немска палачинка  Mr. Green

Луси, честито ти палтенце, нещо снимчица няма ли да пуснеш?

Рейче, страхотни са меденките.

Пол, оня ден гледах някакви магазини, които продават боички, но убой ме не мога да се сетя кои бяха и къде гледах линкове, мисля, че можеше да се поръчва от тях.

Джулс, айде бе от кога те чакам да се появиш. Елхата ви е приказна. Подаръците за децата набави ли ги вече?

Кам, ако има кой да гледа дребосъка, по-добре го остави в къщи.

Сигурна съм, че ще пропусна някой, но поне знам, че няма да ми се сърдите  Mr. Green



А това ми е телефона  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 668
Хаясче честито, подобен е на моя и аз имам Самсунг.  Hug
Съветвам те, ако не си го направила вече де да си вземеш протектор за екрана. Иначе много се драскат.  Peace

Аз още не съм украсила. #Silly

# 711
  • Мнения: 156
Добро утро!
Хаяско, Луси, честити придобивки! Със здраве да си ги ползвате Hug
ДжулкоУ, дЕка си бре, мОме?! Силни прегръдки за теб и само хубави нещица от тук нататък Hug Hug Hug
Хаяско, дай Джокер за тая немска палачинка, де Mr. Green
Камче, я впрегни джуджетата да украсят  Grinning
Хи-хи, и аз съм с подобен Самсунг Wink

# 712
  • София
  • Мнения: 6 210
ДобрЮтро  Hug!
И аз получих самсунг от служебния дядо Коледа  hahaha. Ей такъв:

Кам, скъпи ли са протекторите? Трябва и калъф да му купя  newsm78.

# 713
  • Мнения: 699
Вени, протекторите май са по 5 лв. Аз още не мога да го ползвам, че имам лек проблем с мини СИМ-а, който ми трябва. Надявам се да си купя калъф и протектор, докато се сдобия с мини сим-а. Честито ти телефонче, щом е служебния дядо Коледа, много парички да ти носи, но не служебни  Mr. Green

Теди, току що ометохме тавата с палачинката, много е вкусна   chef и пускам жокера, защото преди да съм я опитала не посмях  Mr. Green

Немска палачинка

Ако ти трябват някакви уточнения ще ти напиша.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 115
Добро утро! Или добър ден вече!
Хая, Вени, честито и безаварийно ползване! Хаясче, до немския базар не стигнахме онзи ден, че хе ни беше студено, хем исках да тръгнем по с време наобратно.
И ние закусвахме палачинки, ама нашенски. Говя пилешка супа, а следобед ще прави меденки и подобни глезотийки.
Много  Hug

# 715
  • Мнения: 6 274
Альоу, ей ме, добриютро!
Тук е 10.00ч и ся ставам.
Само в неделя почивам и си поспивам повечко, че цяла седмица с това 6.30ч направоооо...  ooooh!
Много са ви Убави телефоните, браво, с радост да си ги ползвате!
Аз съм с подобен, пак Самсунг и много съм доволна.

# 716
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси, ще си потърся протекторче. Малко с тъча не можем да се разберем, особено, ако съм в движение или ми е заета едната ръка - много ми е трудно да вдигам. Иначе си сложих разни приложения, остава само да почна и да ги ползвам  hahaha.
Джули, добре си си поспала. Аз се излюпих преди 8 сутринта  ooooh!.

# 717
  • Мнения: 699
Вени, ако досега си била с телефон с копчета наистина ще имаш нужда от време да свикнеш. Но не е страшно. Аз като си взех първия такъв самсунг служебен февруари месец, първите дни го гледах като някаква висша степен на технологията. Виж дребното обаче веднага и със замах разкри как се сменят снимките и как се действа с тъча, сякаш цял живот е носила и боравила с такъв телефон  Joy

# 718
  • София
  • Мнения: 6 210
Да, все с копчета - продължавам да нося една Нокиа Е 72, която има голяма и удобна клавиатура, освен всички други копчетии. Първите дни със Самсунга се обадих осемнайсе пъти на сестра ми - не, че имах нужда, просто как го пипнеш тоя телефон, така почва да набира  hahaha.
Я кажете - имам някакъв режим шофиране. Знаете ли каква му е идеята?

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 115
Аз още не съм му свикнала на тъч-а и мноо му се нервя. Чакам сгоден случай да си взема нов - с копчета!!!! а този да го подаря на щерката.

Общи условия

Активация на акаунт