Жената Лъв 66-та тема

  • 22 065
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 443
Добро утро!



Тук: студено, но слънчево:)

Пол, да нИ грешиш  Hug. Сладките ги правя за 2-ри път от една позната са, но се водят като меденки. Много са лесни, ако решиш ще ти дам рецептата, иначе на Джемма меденките са много сполучливи:)

Калина буха като магаре, но не знам какво да я правя, за сега сме на чайчета.

# 691
  • Мнения: 9 776
норче, според мен само чайче нищо няма да оправи. Whistling Б** му м**ата всеки се оплаква от кашлица. #Crazy Пазете се всички! Hug
Аз правя меденки по рецепта пак от форума и затова не ми се пробва друга рецепта точно сега. Ще наблегна на украсата. Иначе на Джемма много ги хвалят, но и тях не съм пробвала. Може да ми я пратиш на ЛС да си я имам. Peace

Тедко, аз от Синекод съм лично доволна за Н.  Но той е за суха кашлица. Почнат ли да се образуват храчки, трябва да се спре и да се вземе отхрачващ. Аз това тогава не го знаех, докато не взе да се дави и да повръща. Ама така хубаво се изчисти тогава за половин час всички храчки изкара и се оправи. Peace

# 692
  • Мнения: 156
Знам, Полинко, знам ги тез работи аз, ама нА, пак си кашлям Laughing

# 693
  • Варна
  • Мнения: 480
Здравейте прекрасни Лъвици!
Аз съм една от вас с рождена дата 4.08.Желая ви прекрасен и топъл ден,изпълнен с усмивки!

# 694
  • Мнения: 668
Дзак,  Crazy

Днес ми е по добре детето,  няма Т и вече не го боли ушето. Водих го и на лекар гърдите са чисти. Май ще моля свеки да го гледа и следващата седмица, че да позакрепне малко.
Nushlem  добре дошла.  Hug

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 088
Добра вечер!
ХаясчеHug много е гадно. И у нас влизаха преди 5 години, та знам какво е. Здраве да е! Всичко друго се купува. Дано лошия късмет да остане в старата година.
И честито за подаръка! Wink
Ками, след варицелата имунитета се срива до под нулата и трябва голямо пазене. Инак всеки бацил се лепи. Дано бързо се оправите! Hug
Поли, Тедко,, на дъщеря ми след грип ѝ остана в наседство една перфорацийка на тъпанчето. Та вече е с ново такова. Онзи ден бяхме у Софето на контролен преглед, хванало се е чудесно и всичко е като по учебник.
Рейче, къде в Кауфланд ги гледа боичките? Сладките ти са много хубави. Много си сръчна, какви красоти майсториш. Поздравления!
Фрапенце, за подарък на ММ си сложи една панделка и да си се радвате. Wink
Луси, чакам снимки и аз!
Nushlem, добре дошла! Разкажи нещо повече за себе си!

# 696
  • Мнения: 6 274
Ехооууу, те ме те и мене! Wink
При мен нищо интересно - бачкам, та не моа се запра, децата учат, вече имаме и елха.
Тая година (за сефте у моя живот) елхата е изкуствена, ма може па да е за добро. Wink
Освен това не я влачИх на гръб - докарАха ни я. Mr. Green
И те тека.

Вие кЪ сте, милички?  Flutter

# 697
  • Варна
  • Мнения: 2 088
Джулс, видях ти елхата - много е хубава. ДецАта тоже! Ти па давай го по-леко с работата, ще я изработиш всичката предсрочно. Mr. Green
Що ти е такваз мрачна картинката?

# 698
  • Мнения: 6 274
Щот си имам нЕкви кофти моменти.
Но сега идва Коледа и не щЪ да говоря за тях.
Радвам се, че ти харесват снимките. Simple Smile

# 699
  • Мнения: 11 443
Добро утро!



Охо, Джу, здрасти  Hug

# 700
  • Мнения: 451
ехоооо Hug

вчера май не се отчетох Rolling Eyes ама пак ходих да обикалям Джъмбо като полудяла и да купувам подаръци Crazy голям ентусиазъм,не толкова за джоба ми обаче  Mr. Green Mr. Green


Хаясче
,честито ти телефонче Hug и аз се надявах на нов,но съм доволна,че след месец поправиха стария,щото новия нямаше свободен дядо Коледа да ми го донесе Wink  Mr. Green

на мен вчера ми пристигна палтото - уникално е,а номерът ми писна като никой път Sunglasses не мога да повярвам,че купувам нещо онлайн и се оказва,че е по-точно отколкото нещата,които в последно време купувам от магазин Whistling Полче,Тони,скоро ще направя снимки и ще пусна,че сега съм затънала в багажи и багажчета ooooh! ама съм мноУ дУолна Laughing

утре отплаваме и уж от една седмица събирам багажа по малко и все си мисля,че има нещо забравено(много съм смотана Tired)

Камче,бързо оздравяване Hug
Тедко,на теб също Hug


Джулс,верно ще изработиш цялата работа,ниЙ кво да праЙм Crossing Arms само ти ли искаш да си красива пък  Crossing Arms(тва по повод поговорката,че работата краси човека hahaha)

п.п.отивам да преглеждам багажите - сигурна съм,че има нещо забравено Mr. Green


# 701
  • Мнения: 668
Мале, Рейче страшна чаша. Искам същата.  Crossing Arms

Джу,  Hug

Аз съм на работа.  Whistling

# 702
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Привет и от мен!
Само си ви чета аз, защото няма нищо интересно около мен. Вчера и днес съм почивка и ми е екстра. Украси още не съм правила, нямам никакво коледно настроение. Нямам търпение да свърши тази година, в много отношения беше супер гадна за мен. Чак накрая започнах като че ли да виждам светлинка в тунела. Като се сетя за предните години... Всичко ми беше украсено, ровя за менюта за празниците, готвя... Е, надявам се, че другата година пак ще е така.
Добре дошла на Nushlem  Hug
И спокоен половин уикенд от мен  Simple Smile

# 703
  • Мнения: 9 776

Аз ще ходя сега. Mr. Green
Чашата наистина е страхотна. А сега както има всичко по магазините, нищо чудно и да си намериш подобна, Кам. Peace

рина, детето няма ли желание да си украсите? Поне заради него.... Rolling Eyes Сами ли живеете?

Луси, честито за палтето! Hug И весело изкарване на празниците!

Ние снощи бяхме на банкет, потанцувах, добре се чувствах. Flutter Даже искам пак. Crazy

# 704
  • Варна
  • Мнения: 2 088
Поли, лека работа!
Луси, приятно гостуване! Ти не се ли научи да събираш багажа в последните 15 минути? Flutter Така нищо не се забравя.
Рина, дано по-бързо дойде светлината!
Джулс, лошото да остане в старата година! В новата само Убави работи! Hug
Рейче, днес ходих до Възражданския магазин, ама бои не намерих. За сметка на това се снабдих с шоколадови капки, крокан и шоколад за топене.  Crazy

Ай наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт