Жената Лъв 66-та тема

  • 22 097
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 451
ай сектир бе,някой хора явно са решили да облажат покрай Коледа Twisted Evil

Хаясче,кво да ти кажа,добре че сте се разминали с малкия дявол ooooh! как са влезнали у вас?

# 676
  • Мнения: 9 776
Ужас, Джуджи! Shocked Егати кошмара. ooooh!

...ще експериментираш ли нещо на фризьора Wink...

Цъ. Blush
Да покажеш после палтенцето. Flutter

# 677
  • Мнения: 699
Луси, те направо са облажили от съседите ни. След тази случка установих колко е хубаво да нямаш пари и злато  Joy А у нас са влезнали като у дома си. Културно, отключено, отарашено и заминали.......у съседите е те там е било.....голямото ровене, грабене и няма да ви казвам какво беше. Ние сме в тристаен ап. те в гарсониера  ooooh! Честито ти палтенце и виж как се наредиха нещата като по поръчка.

ПолHug

С тези неприятни случки забравих да ви кажа, че най-накрая имам нов телефон, така мечтания и бленуван, да ви кажа, че моя мъж явно се засрами след като му връчих предварително коледния подарък и задвижи моя  Joy

# 678
  • Мнения: 9 776
Джуджи, сигурно е ужасно неприятно да знаеш, че някой ти е влязъл, ровил.... Tired Абсолютно нищо ли не са взели? Сега има да оправяш. ooooh!
И честито телефонче! Hug

# 679
  • Балчик
  • Мнения: 763
хаясче  Hug много много неприятно , важното е , че вие сте си ок

Тони живи и здрави да сте и аз ти желая повече да те слуша девойката  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 699
Пол, това е най-неприятното да знаеш, че някой е влизал и ровил. Взели са едно колие сребърно с едно цветенце, нищо ценно, бяха го подарили на майка ми, тя ми го даде на мен май съм го носила 1 път само. Но не е нещо ценно, за което да се вайкам. Беше от Ейвън май или от тая другата каталожна козметика...........не ѝ помня името.
Иначе оправих за 10 мин. в детската не бяха ровили. В хола само 1 шкафе, другите 3 творени и като са видяли боклуците и не са ги и пипали  Joy в кухнята само2 шкафа отворени заварих без да е ровено и в спалнята ми бяха извадили нещата от чекмеджетата. Имам една кутия за бижута, разбита се беше разровена, но си представям яда им като са намерили само тенекийките  Joy Та в общи линии, докато мъжа ми вземе детето от градина аз прибрах. Повече време ми отнеха полицаите, докато огледат и опишат и дам сведение. Остана да изчистя, но не и тази вечер. Най-ценното ми нещо беше на ДГ.

Хайде стига ви занимавах, идват празници и ми се говори за тях.

# 681
  • Мнения: 9 776
Пази, Боже! Praynig Но живи и здрави е най-важното! Hug

Ми за празници тогава да си говорим. Crazy Трябват ми сладкарски бои. Идеи къде продават? Thinking Имам намерение да направя меденки и да ги украся като хората тоя път. Иначе си купих от готовите шрифтове от Метро, но не са им кой знае колко красотни цветовете.
А сега се отправям към спалнята. Спи ми се, две не виждам. Hug Hug Hug

# 682
  • Мнения: 668
Пази, Боже! Praynig Но живи и здрави е най-важното! Hug

Ми за празници тогава да си говорим. Crazy Трябват ми сладкарски бои. Идеи къде продават? Thinking

Пол, аз си взимам от Пикадили, но не знам дали имаш наблизо.  Thinking

Хаясче, много е гадно това. Случвало ми се е и то не у нас, а в свекърва ми. Въпреки, че не беше моята къща се почувствах така, че все едно съм се разгодила гола по улиците. Много е неприятно да ти ровят някакви гадини в личните вещи.  Twisted Evil

Честита придобивка, какъв е?

Малкото пак болно. След тая шарка просто не е спрял да боледува, значи. От днес има Т, кашля от 2-3 дни, казва, че го болят ушите, а на всичкото отгоре има и конюктивид от сряда. Направо аман вече.  Crossing Arms

# 683
  • Мнения: 11 505
Леле, Хая голямо преживяване сте преживели ( припомних си преди много години има-няма и ни разбиваха квартирата и нищо не взимаха, защото нямаше какво,но стреса беше голям ). Прегръдки от мен и бързо да забравите преживяното  Hug Hug Hug

Пол, аз си купих скоро боя от Кауфланд, има и в Пикадили различни цветове ( не знам кой магазин ти е по удобен ), но използвах и боя за великденски яйца и виж кво се получи:) като за първо начинание. Ако нямаш удобен магазин ще ти пратя от Варна Peace

# 684
  • Балчик
  • Мнения: 763
Добро Утро !


"Лилиите" на художника Любомир Коларов

Конкретен повод нямам , но за да ни е хубаво от сутринта .
На всички ви желая прекрасен ден !


# 685
  • Мнения: 9 776
Начи като изключим кучият студ навън, хубаво ми е от сутринта. Crazy

Люско, прекрасна картина, създаваща много настроение! Hug

Кам, Пикадили нямам. В Русе обаче има и Кауфланд също и ще поръчам да ми вземат, ако не отида аз.
Норче, благодаря, приятелко, знам, че ще ми пратиш, но няма смисъл, ще се снабдя оттук. Hug Чудесно са ти се получили бисквитките. Flutter Меденки ли са? И на мен ми се играе и ще направя Д. като излезе ваканция.
Кам, влезли сте в серия. ooooh! Като се разбута един път детето, сигурно ще отиде така до лятото. Tired Съдя по племенницата ми. Все болна горката. Гърлото и е слабото място и все на антибиотици. В момента пак. Всеки месец е така, а даже и по два пъти. Confused Шести клас е. Whistling
Пия кафе, после ще се наложи да поизляза от бърлогата. newsm78

Норче, върнАх се да погледам бисквитките. Познавам ли подложката? Flutter

# 686
  • Мнения: 156
Добро утро!
Хаяско, ужас! Все едно моите преживявания описа преди четири години... Тъкмо се бяхме преместили в новата къща, аз бременна в третия месец. Излязох точно за час и половина и прибирайки се ме посреща комшийката ooooh! Пак така, като при вас, при тях урожая, а при нас си влезли като у дома си и само бяха разхвърляли и бяха взели монитора на компютъра, а него го оставили да си работи, парфюм ми бяха взели и една химикалка ooooh! Доста време крихме от М., че е влизано вкъщи... След една година от полицията ме уведомиха с писмо, че прекратяват всичко, щото никой не открили! Важното е да сме живи и здрави!
Ками, и аз като малчо се сдобих със същия вирус. Конюктивита минава, но тая кашлица е отвратителна... при мен си е направо с напикаване ooooh! Rolling Eyes Да се оправя джуджето бързо Praynig Ти си знаеш сигурно, но аз да си кажа... витамини, имуностимулатори, докато закрепне Hug

# 687
  • Мнения: 9 776
Тедко, дали пиеш подходящ сироп? newsm78 Щом не ти минава. Rolling Eyes Тъкмо затова чета в една тема - има значение дали кашлицата е суха, влажна, но ти това го знаеш де. Дано да намериш подходящото лечение. Hug
Фрапе, фАнАх те как надничаш отгоре. Crazy Как си? Hug

# 688
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
wavey Полинце, благодаря добре съм да чукна на дърво.  Hug  Heart Eyes
Сега съм на вълна за подаръци най-вече за ММ иначе другите ми са лесни.  newsm78

# 689
  • Мнения: 156
Ми, Полинко, уж точния сироп пих Thinking Знам ли...
Тони, честито ви ушенце! И аз нещо съм пропуснала...
Хаяско, честито тИлИфонче Grinning
Фрапенце, радвам се за теб! Hug

Общи условия

Активация на акаунт