Жената Лъв 66-та тема

  • 22 067
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 274
Вени, предполагам, че в този режим са ти настройките, ако караш, да си приемаш обажданията през колоните на колата, за да не държиш телефона с ръка. Wink

# 721
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, предполагам, че в този режим са ти настройките, ако караш, да си приемаш обажданията през колоните на колата, за да не държиш телефона с ръка. Wink
Джулс, мерси, подозирах нещо такова.
Аз ще знам, телефонът също ще знае (щот нали ще му пипна настройката), ама колоните откъде ще разберат  newsm78? Сигурно, ако им купя от ония кар-кит комплекти, дет струват по 100 кинта  Mr. Green.

# 722
  • Мнения: 6 274
По- новите коли я имат тая опция (демек и те знаят Mr. Green), за по- старите не знам.

# 723
  • Мнения: 699
Вени то това малко като копчето и балтона, сЯ остава и кола да ти донесе служебния дядо Коледа, дет' колонките ще знаят  Joy

Ние нали дирим кола сега, освен към изискванията ми да сложа и тази опция и вероятно мъжа ми или ще върне телефона или ще ме гръмне   Joy

# 724
  • Мнения: 6 274
Ние нали дирим кола сега, освен към изискванията ми да сложа и тази опция и вероятно мъжа ми или ще върне телефона или ще ме гръмне   Joy

Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 668
М, да протекторите са към 5-6 лв. Малко късно се включвам.  Mr. Green

Стария ми беше без протектор и за 2 г. стана леш, не че не го харизах на детето, ама..  Mr. Green


Вени, вашето PSP какво е?

# 726
  • Мнения: 11 450
Добър вечер!
Аз се върнах от коледното парти, беше много приятно, не съм била в компания с хора скоро  Mr. Green

Като говорите за телефони, много мразиМ да ми се налага да си купувам, щото все не знам какъв и не използвам никакви функции , трябва ми само за "ало" и толкова.
Та от един месец телефона ми издава багажа,  не държи батерията и както си говоря пада.....и подобни, та мъжа ми вика: "пиши на дядо Коледа за нов", честно да ви кажа хич не искам телефон за Коледа  Crossing Arms

# 727
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, вашето PSP какво е?
Мъничко черничко  hahaha Hug!
А сега сериозно, мисля, че PSP 3004.

# 728
  • Мнения: 11 450
Добро утро  Grinning!

# 729
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Норче, откъде ги избарваш тЕя готини кафенца? Flutter

Честити нови телефончета на сдобилите се с тях! Да си ги ползвате достатъчно и пак нови да си купите! Crazy Hug

Аз се заемам с опаковане на подаръци. Имам усещането, че ще трябва да докупувам разни неща. newsm78

# 730
  • Мнения: 11 450
От нета го взимам, от къде другаде  Hug

Аз пък се заемам малко с Пикасата, че ще правя колаж на родителите ми, това измислих за двамата един подарък - снимки с тях , нас и т.н.....да видим какво ще стане.....
Трябв аи да децата да избера снимки от фотосесията за календари и така.....

Вчера видях на партито много готина идея за подарък. Настолно календарче със  една група хора който са роднини и като се разлисти календарчето там където всеки един от тях има РД му е снимката  Heart Eyes Много яко!

И друго видях и разбрах от което съм ужасена ( вие може и да го знаете, но аз не бях и чувала ....) Та имаше едно момиченце на около 15 години с майка си снощи с русичка коса на което краищата от косата беше розово- червена ( на мен ми хареса, много свежичко седеше ). Боядисала си я преди 2 седмици, цвета беше много ясен и ярък, но най-възмутена останах като разбрах, че си е боядисала косата със СТЕПЧЕ  Shocked Разтворила степчето във топла вода, потопила си косата и - оля-ляяяяяяяяя - готово. Аз степчета не пия, но представяте ли си за какво иде реч!!!!!!! Има хора който пият редовно тази отрова  ooooh!

# 731
  • Мнения: 9 776
Не знам дали има хора, които все още пият такива степчета, но пък може да е по-добрият вариант за косата от боя. Crazy

Кажете ми, моля ви се, мониторите ви на каква яркост са настроени да работят? Не мога да си оправя настройките, и това е. Направо ми се замазва пред очите в един момент. ooooh! Стаята осветена ли да бъде, или не? Rolling Eyes

# 732
  • Мнения: 451
ехоооооо Hug

очаквам да видя вълна от меденки,щолени и пр. други кулинарни шедьоври,а то темата станала мобилна Joy
е,кЪ пА всички с един и същ Самсунг се сдобихте hahaha със здраве да ги ползвате и дано са здрави Hug

само да подшушна,че съм супер доволна,щото вчера майка вика на баща ми "еййй,омръзна ми вече от тия ножове,нищо не мога да нарежа с тях",и аз така тайничко се израдвах,щото се оказа,че дядо Коледа верно е ударил десетката за тях Wink след това пък им показах коледните снимки на В.(ужасните,които успях да сътворя Mr. Green)и те викат "еее,трябваше да ни извадиш и на нас по една такава".ами споко бе хора,има,изчакайте си търпеливо подаръците,плийЗ Wink с две думи,тоЗ път играта е У центъра Joy

сега остава и В. и ММ да останат доволни и грешка няма да имам Mr. Green

с брат ми постъпихме най-разумно - я,ела ти с мен в магазина и показвай,аз плащам Naughty Sunglassesверно,че я няма изненадата,но понякога предпочитам да я няма,отколкото да не е особено приятна Joy

и накрая - ония ден купих един билет от Нац.лотария и спИчелих 2 леФа Mr. Green да си имам късмета hahaha

п.п.леле,аз не трябва да пропускам дни,щото после нЕмам спирачки Mr. Green

# 733
  • Мнения: 9 776
Луси, както се бях натъжила за нещо, така искрено се развеселих заради подаръците у вас. Crazy По описанията си уникална просто! Hug

Аз ще излизам за още опаковки, че доникъде не ми стигнаха. Опаковането обаче ще остане за друг ден, че довечера с детето в къщи няма как, нали трябва скришом. Joy

# 734
  • Мнения: 6 274
Е ме е и мене.
Их, ако знаете па Я с какви кашонЬе се прибрах!  ooooh!
Не можех да се разминавам с хората по тротоара!  hahaha
Едва домъкнах всичко, ма подаръците са на лице вече.
Ся остава само за каката да купя, ма тя па нали е специална, та това, дето го иска е на другия край на града и трябва да клинкам 40 минути пеш до там!  ooooh!
И като извадя и едни €50 накрая, и ше моа да спЪ спокойно вече!
Демек - всичко е точно - пара няма!  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт