Жената Лъв 66-та тема

  • 22 101
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 210
О, това е новата Омния. Не зная как ухае. Имам Green Jade, харесвам го, обаче сякаш хич не е траен  newsm78.

# 61
  • Мнения: 9 776
...Ох едно нещо искам да се похваля, ама айде по нататък...  Embarassed...

Ох, загриза ме лИбопитството яко! Crazy
нИ мЪ карай да подстригвам никой повече. Mr. Green ММ ми е предостатъчен, а днес исках да закарам дребният на фризьор, но се запъна говедото и категорично ми отказа, размрънка се.... ooooh! Но го окастрих де. С машинката и с триста зора успях. Whistling

....Просто ме подразни, защото ме попита дали ще купувам или ще се заяждам. ...

А, ей зарад тая работа правилно си и сипала. #2gunfire Сигурна съм, че дълго няма да работи там . Twisted Evil Понеже съм изпадала в такава ситуация, знам колко е неприятно, но преди всичко не трябва да се стига до размяна на "любезности" и от двете страни. С нормален възпитан тон всичко се постига. Wink

# 62
  • Мнения: 699
Еййй, като взема да готвя баш тогава ще се разпишете  Joy

Пол, джуджи е ОК. Мина с малко пъпки и без Т, от 2-3 дни не са избивали пъпки. Абе с 2 думи аз се кефя, че я изкара тая шарка леко.

Вени, учи учи, че аз другия семестър ще имам математика, да има кой да ми помага  Joy
Аз да ти кажа отдавна се отказах да пазарувам от кварталните магазини.

Кам, чакам да се похвалиш.

Аз месих питка, направих раираните кифлички и едни пържоли. Утре ще правя руло "Стефани".

# 63
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, учи учи, че аз другия семестър ще имам математика, да има кой да ми помага  Joy
Ама трябва да ми обещаеш, че докато аз ти обяснявам ти ще правиш следното:
* почваш да се чешеш навсякъде - уши, колена, между пръстите на краката и по корема;
* задължително отиваш до тоалетна по голяма нужда;
* чистиш си двете уши с 18 клечки;
* по принцип не ядеш с дни, ама точно па по математика ти се дояжда Бьоф Строганоф примерно;
* поне три пъти трябва да пиеш вода и веднъж да ме помолиш да ти направя чай;
* а като ти реша задача, веднага ми отговаряш "Баси, много беше лесна!"

Ей така прави мойто дете, докато му обяснявам задачите. Почти не съм преувеличила  hahaha.

Ше се гръмна, ей  hahaha  ooooh!!

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 176
 Joy Joy Joy
Вени, аслед това на въпроса "Разбра ли?" - получаваш отговор "Ми нееее". #Cussing out
Кам, стискам палци в най-скоро време да се поФалиш!
Хая, много готвиш, бре! Давай го по-полека.

# 65
  • Мнения: 699
Вени, учи учи, че аз другия семестър ще имам математика, да има кой да ми помага  Joy
Ама трябва да ми обещаеш, че докато аз ти обяснявам ти ще правиш следното:
* почваш да се чешеш навсякъде - уши, колена, между пръстите на краката и по корема;
* задължително отиваш до тоалетна по голяма нужда;
* чистиш си двете уши с 18 клечки;
* по принцип не ядеш с дни, ама точно па по математика ти се дояжда Бьоф Строганоф примерно;
* поне три пъти трябва да пиеш вода и веднъж да ме помолиш да ти направя чай;
* а като ти реша задача, веднага ми отговаряш "Баси, много беше лесна!"

Ей така прави мойто дете, докато му обяснявам задачите. Почти не съм преувеличила  hahaha.

Ше се гръмна, ей  hahaha  ooooh!!
Оооо, никакъв проблем, само моля да заменим чая с кафе или бира. Останалото ще го овладея до съвършенство  Joy Joy

Тони, преди малко повече от месец мрънках на мъжа ми: "Искам да работяяяяя" "Искам работа"
 " Даже ще готвя без да мрънкам" и видиш ли на следващата седмица ми предложиха работата, която приех, сега готвя и не се оплаквам, даже ми е кеф  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 668
Ох, Вени.. Joy Joy Joy  Тъкмо изрових от раницата една самостоятелна работа ...и до сега обяснявах за Я, Ю, звукове, гласни  и разни други.   Crazy Crazy Crazy
Иначе е горд от себе си че има 5. Госпожата е била снизходителна според мен:
Пример:
Напишете синоними на дмите смел и ходя. Направете изречения с новите думи. Едно от изреченията е Баща ми е храбър, а останалите 3 са подред Чичо, Калоян, Явор... е смел. Т.е 3 изречения с една и съща дума,  която не е от новите  само главният герой е различен. Направо да се смееш ли, да плачеш ли.  Mr. Green Душички.  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 699
Ох, Вени.. Joy Joy Joy  Тъкмо изрових от раницата една самостоятелна работа ...и до сега обяснявах за Я, Ю, звукове, гласни  и разни други.   Crazy Crazy Crazy
Иначе е горд от себе си че има 5. Госпожата е била снизходителна според мен:
Пример:
Напишете синоними на дмите смел и ходя. Направете изречения с новите думи. Едно от изреченията е Баща ми е храбър, а останалите 3 са подред Чичо, Калоян, Явор... е смел. Т.е 3 изречения с една и съща дума,  която не е от новите  само главният герой е различен. Направо да се смееш ли, да плачеш ли.  Mr. Green Душички.  Heart Eyes

Сладури  hahaha

# 68
  • София
  • Мнения: 6 210
Е, не, ще се спомина  Joy!

# 69
  • Мнения: 11 510
Вени, прескачам само точка 3 и включвам Мишо в отбора Ви  Wink

Хая, то добре, че почна работа, че да наминаваш насам, а преди като си беше у дома никаква те нямаше  Hug Joy

Ками, кво гризе любопитството моите приятелки, а? Казвай тук на всеослушание веднЪга  Mr. Green

Този червения Омния, не съм го душила, нов ли е? Аз май не харесвам нищо на Оминя, но съм купувала от време на време на моята сестра, защото тя го харесва:)

Да питам нЯщУ сега. Купих си тиква - бяла? Става ли печена във фурна? А варена?

Връщам се тази вечер около 19ч ( тъмно, студ, дъжд, вЕтър ) и спирам ( срещу ПАЛАС център, Тони ) за ТИКВА. Много тикви , но няма никой. Спирам колата и се провиквам през прозореца на колата срещу 3 сенки в далечината : Кой е на тиквите? Искам да си купя! Един излезе от една кола, друг от другаде и се изпериха 2-ма чичковци. Викам: Искам тиква да става за всичко печене, варене и да е хубава:), Отидоха бъркаха изпод завитите тикви и извадиха една. Единият пита другият: Колко тежи?, а другият : 13кг. Питам аз: ти ли си кантара ?, а той: АЗ!!!!  Joy
Купих си тиква 13 кг  ooooh! Joy
Как да я сготвя!?!

 

# 70
  • Мнения: 699
Рейче, аз я пека тиквата или я правя на кубчета и я заливам със смес от яйца прясно мляко и захар......ммммммммммммммммммм. Все едно крем карамел с тиква. Ауууууууууу как ми се прияде, тая година в градинката на свекър ми нямаше тикви.

# 71
  • Мнения: 668
Не казвам...  Naughty Crazy

За парфюмчето, ами хубав е, аз също не ги харесвам много. Преди имах Омниа Кристалин и като бях бременна с малкия, много ми се гадеше от него. Ама този е хубав.  Crazy
За тиквата - белите са хубави. Можеш да си изпечеш, да си направиш тиквеник, супа от тиква и разни други работи.  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 11 510
Четох няколко рецепти с тиква и се оказа, че съм си купила гоолееемичка тиквичкааааа  Mr. Green
Ще я правя като за начало така:
Камче, кога ще кажеш?А?А?А?

Скрит текст:
Аз пък съм в размисли от известно време  newsm78 Предлагат ми работа да започна и то в интересна фирма, но подробностите ще разбера в понеделник. Имам няколко изисквания и ако ме удовлетворяват смятам да започна  newsm78 

# 73
  • Мнения: 668

Камче, кога ще кажеш?А?А?А?

Ами другата или по другата седмица.  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 11 510

Камче, кога ще кажеш?А?А?А?

Ами другата или по другата седмица.  Mr. Green


АААААААААААА дУбре  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт