Всички ми завиждат!!!

  • 4 472
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ами завист е например, като започнат да ти обясняват как много се радват за теб, но ти да внимаваш като ходиш по улиците, да не вземе да ти ги открадне някой. Следват шокиращи истории за отрязани ръце, уши, глави заради диамантите, за разбити домове итн, итн. докато не си посипеш главата с пепел, че си им казала. Или например да ти кажат: "Ама сигурна ли си, че не са фалшиви?" В крайна сметка няма нищо чак толкова страшно в това да ти завидят. Завистта на хората е единственото сигурно нещо по пътя ти към благоденствието и успеха.

# 16
  • Мнения: 25 641
Такъв феномен познавате ли? Хора, на които всички им завиждат (според собствените им думи). Нямат никакви близки приятели, защото са прекалено красиви, богати, умни и така нататък.

На живо - не. Само във форума срещам такива.  Laughing

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Познавах, вече не живея там. Беше ми уникално забавна. При нея ако някоя жена я изкритикува за нещо е - „оооо тя ми завижда. Ако пък е мъж - „уф и тоя ме сваля”. Била съм на 20 и малко, но усещах, че не е нормално това и може би е вид защитна реакция. Но към тогавашния момент тя изглеждаше напълно уверена и доволна от себе си. На нея или ѝ завиждаха, или я сваляха. Laughing

# 18
  • Мнения: 106
Има една особа, на която всички и завиждат и която всички познаваме- Мис България Антония Петрова. А иначе конкретно за завистта при мен, имам едни пръстен от по-редките благородни метали който е много красив и минава над средата на пръста ми. Виждала съм да го заглеждат с нескрита завист-жени. Също така съм имала случаи когато ми се е струвало, че ми завиждат за специалността и езиците(приятелки от провинцията). Аз пък завиждам на всички жени със стегнати и хубави тела, защото аз имам целулит. Завиждам и на някои модели на бельо...

# 19
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Не познавам такива хора.Аз завиждам на хора,които могат да си позволят да посещават различни екзотични(а и не само )дестинации по света.

# 20
  • София
  • Мнения: 971
Преди време имах една "приятелка" която беше към 75 кила и се обличаше доста старомодно, но се гордееше, че дава жълти стотинки за дрехи. За сравнвние аз тогава да съм била 45-6 кг. Та купих си аз кожено яке (черно) което беше скъпо и много шик и отивам да се видим с нея. Тя още като ме видя ми каза, че якето въобще не ми отива, че било много грозно, че сестра и имала по-хубаво яке (същото като мойто) само че, било кафяво. Нищо, че тя самата след седмица си купи 2 якета подобни на мойто и то черни. Ся кат се замислих тя постоянно ме критикуваше, че нищо не ми стои добре, но след време си купуваше същите или подобни "грозно стоящи дрехи"  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 217
Ми това си е вид параноя.....Демек - има си лекарства.... Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 5 657
Познавам такава личност, но няма да я описвам, че може и да се познае. Съжалявам я, смешна ми е и дотам.

# 23
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Възможно е да съм познавала завистливи или злобни хора, но обикновено стоя над тези неща и не ми прави впечатление кой какво е казал.

Признавам си, че ми се е случвало да завидя благородно за пътувания в чужбина, казвала съм го без капка лоши чувства  Grinning

# 24
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Точно Крокодила Тоца ми идва наум като си помисля за надуто самочувствие. Как ли пък ще завиждам на някоя, че е тъпа офца с кожено пАлто ooooh!

На мен ми завиждат доста бивши колежки, че слязох от тяхната месомелачка. То и аз си завиждам, де Wink А у доста женени познати долавям тъъъъъъничка нотка на завист, прикрита зад фалшиво съжаление, че се радвам на лична свобода. "Ау, горката, как се оправяш?", докато те си говорят за манджи, а аз планирам следващото си приключение завучи доста фалшивичко. Не им се сърдя. Wink

# 25
  • Мнения: 10
Тоца Крокодила! Joy  Делфина за нинамси кой път ме накефи! Joy Тя,/Тоца Joy/ си проси посещение от наказателна екобригада ''Да спасим земята от хората''. #2gunfire

# 26
  • Мнения: 2 622
На мен също ми е странно когато някой заяви,че всички му завиждат или го мразят,щото е супер,мега най-добрия човек.Как се разбира когато някой ти завижда?И колко самонадеяно арогантен трябва да си,за да си сложиш сам етикет и оценка 6+?Да,всеки има качества,с които превъзхожда някой друг,но да се хвалиш,че околните ти завиждат щото си еди какъв...малко ми е необяснимо.

# 27
  • Мнения: 329
Аз познавам жена,която избива комплекси с пари и претендиране за много възможности (наистина има) ,като си мисли че околните й завиждат. В същото време никой не може да я понася. Не знам защо хората понякога се самозабравят.  Shocked

# 28
  • Мнения: 1 701
Такава дето и завиждат, не познавам. За сметка на това имам две познати, които хем тръбят, че не им пука за хората и какво говорят за тях, хем все слухтят, дали ги обсъждат! Simple Smile

# 29
  • в рока
  • Мнения: 1 119
На мен пък ми е смешно,когато някои казват"Имам само един недостатък-прекалено съм добра и доверчива"

Общи условия

Активация на акаунт