От АВГУСТинче кой е по-по-най? Ние сме дъ бест то се знай :)

  • 25 647
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Охх,грешки допуснах,с тази фонетика тука

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Я да ви се ''похваля'':Връщат ни свекито Mr. Green-равносметката е 12 календарни дни,8 работни Х 6 часа ,през които е обедния  сън  на детето,който средно бил 3 часа.Та какво излиза-8Х3=24 часа.
Реално Алф се е правила на детегледачка едно денонощие като време.

# 32
  • Мнения: 20
Добър вечер  Hug

Не че имам кой знае какво да споделя.
Яворче е добре.Като че ли се пооправи акото,но е зеленикаво.Четох ви мненията за зеленото ако и съм решила да не се вкарвам във филми.Малко намирисва кофти,ама и товя смятам не е повод за шашкане.

Лудница ми се губи  newsm78 И още за няколко момичета се бях сетила .... ама ги забравих  Embarassed

# 33
  • Мнения: 258
Извинете за въпроса, ама ми стана интересно за зеленото ако.Какво означава това?

# 34
  • Мнения: 98
daniela_di ,много се радвам,че се разписа и сте добре HugБраво на малката,явно добре си хапва,моята яде едва по 150 мл.
{Женя_Иванова} ,не се тревожи за паузите,които прави Мирая,нормално е вече да поспиват повече,Велизара яде обикновено към 9-10 и после се буди чак към 5-6,събират се седем-осем часа пауза,ама въпреки това досега си наддаваше добре.За термометрите-аз имам такъв,дето Софи спомена,като биберон,ама е голям боклук,започва да мери температурата от 32 градуса и минават поне три минути,докато стигне до реалната температура.Много е неудобно това,защото самия биберон е с кофти форма и голям зор видях,за да го задържи бебка в устата си.
Софи,и аз съм така със снимките,голям кеф ми прави да я снимам пикличката ми,за почти три месеца има около хиляда снимки вече.
И аз да се оплача-и нашето ако е зелено днес,не знам на какво се дължи,четох,че може да не й стига млякото.И утре ако е така,ще увеличавам грамажа.
Скоро коментирахте за падането на косичката,и на Велизара й пада много,направо е станала плешко,много е смешна.Задната й фонтанела съвсем е олисяла,явно дето лежи.
Аз също се обзаведох с косопад Sick,та се чудя дали има смисъл да вземам някакви витамини за подхранване,или ще отшуми,като ми се наместят хормоните newsm78.Вие пиете ли нещо?
Хайде,лека и спокойна нощ от мен  bouquet

# 35
  • Мнения: 577
Охх, Най-изстрадала Минка кърти мивки от всякъде - умрях да се хиля.

Блонди, ами аз не съм свикнала да яде през 2 часа, особено през нощта, прави си пауза от 5-6 часа по принцип. Ама какво и стана снощи незнам. Сетих се за усиления растеж, но утре ще чета че нещо съм уморена вече.

Принцеска, що така са се отказали от услугите? Е, припечелила е някой лев  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 482
Принцеске, да честитя ли не знам, радвай се, че се преместихте и това е! Hug
Вивиен, мерси за паролата.
Качвам снимки в снимката. Simple Smile
Ох сутринта рано-рано се бяхме наакали и акото беше зеленикаво, няма хрема, нито температура, слава богу, дали е настинка? Може ли ако му е било студено? Защото и недохранен не е. И започнах да се чудя и притеснявам кога сме го простудили.

# 37
  • Мнения: 54
добро утро от нас  Hug

Бюти, темата е пак перфектна   bouquet  bouquet
Миланова, не се вкарвай сама във филми

Благодаря моми4ета за мнението за бейбифона на Моторола, много  ми бяхте полезни   bouquet  bouquet Мисля тези дни да си поръчам един  bowuu
Зефира, мерси за инфото за препоръчителното хранене  Heart Eyes
Принцеске, защо така не харесаха вашето Слънце у Италията  Joy Joy май го върнаха с пърия полет  hahaha hahaha

Нашият режим е следният: през деня сукане през два часа. Вечер в 8 яде и я слагам да спи. Яде пак към 12-1, в 3, в 5 и след това през час. А от две вечери се бие с някакви талъсъми насън и пери ли пери ръцете, а мойто лице го отнася  #Cussing out #Cussing out

# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Биби,
да не би ти да си яла нещо? ОСтавам с впечатление, че зеленото ако стана много често явление в нашата тема, едва ли е нещо опасно Thinking
Принцеске,
а честит ти завърнал се Алф Tired
Иве,
мисля, че можеш да пиеш витамини. Аз чат-пат пия, още не съм забелязала да ми пада косата, освен кичурите, които отскубва Бобо (разви навика да се хваща за косата ми и да се набира Crazy )

Миланова,
според мен всичко е наред с дребчо, но понеже знам колко упорити могат да бъдат лошите мисли идете на док да ви успокоят Hug

Обадих се на лекаря, следобед в 4 часа ще ида да ме види, стига мъжът ми да може да излезе от работа Confused

п.п. Леле, и за най-нервно бебе сме отмъкнали приза Joy Снощи направо си оправда номинацията - много плака милото, заспа в ръцете ми чак към 23.30, аз заспах с него, събудих се в 0.30 и го сложих до мен. 20 мин по-късно се събуди с рев Tired Сложих го да суче и задряма много бързо, този път спа до 6.30 тази сутрин. И сега спинка мамин сладък. Държа да отбележа също, че имаме напредък относно излизането на разходка в будно състояние - все по-често заспива в количката и успявам да го разходя.

# 39
  • Мнения: 27 524
Добро утро, прекрасни,  kaffeetrmker_2

Камелия от 5 часа я обхвана пръдливо-гърчещата се фаза, направо от зор се завъртя с крака върху калъфката, дето й е главата. Сега ще спи до обяд,в се така прави, а аз ще се наливам с кафе  Tired

С тая цифка  Joy ние казваме цифка на самия нос, като ни хавне хрема казваме - тече ми цифката  hahaha

Бютка, набутай сгънато одеало или хавлии, обаче под матрака и под дюшечето на количката, така се повдига равномерно, а не само главата  Peace

Миланова, иди на лекар, за да си спокойна, но не вярвам да е нещо толкова сериозно  Hug

Би би, бучките се махнаха, ама може пак да се появят. Хедра обясни, че това е краят на млечните каналчета, там завършват с някакви т.нар. опашчици и понякога дренажът не работи добре и се появяват такива бучици. Нищо серизоно. Случва се често в родилния дом при слизането на млякото да излязат голееееми буци под мишниците и да изкарват акъла на майките  Laughing

За лекарството - на мъж ми се казва Метформакс, като активната съставка е метформин. На майка ми в БГ е същата съставка, само името е по-различно. Ама тя не си го е купила още, иска да направи обременяването, нали я излъгаха в една лаборатория и пи нахалост, та сега изчаква малко  Rolling Eyes

В подфорума за бебета четох за една майка с бебе на 1м в кома, родила е във Враца, защото идиотите не сложили след раждането инжекция с вит К.  ooooh! По принцип навсякъде слагат, нали? Слагаха ви на всички или?  Thinking

Софи, и с твоите струйки се смях  Joy мъжът ми снощи вика - ще те подям от житото, ама дано не ми тръгне кърма  hahaha
Камелия и тя стартира с целите юмруци, но стават по-ловки, та и Емма сигурно добре ще се ориентира скоро  Crazy

Женя пък ме разсмя с тая Малинова  Joy голям хилеж тази сутрин  hahaha

Даниела, нека си хапва. Освен това 6кг за 4 месечно бебе си е съвсем в реда на нещата, какво иска педката ви  Close

Принцес, ама Алф няма да е при вас, нали сте вие в къщата, тя си е в апартамента? Нека я връщат, че да оцелее детето  Whistling

Месечинке, сънувах те тая нощ, че сме на маса аз, ти, мъжът ти и ваш приятел и аз гушках Борко и той ме гледаше с едни големи очи и не мигаше  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 76
Добро утро и от мен в новата тема Simple Smile

Аз също мога да се класирам за приз  smile3534 най-бързо раждане отидох в родилното някъде към 10-11 часа и 13 и 20 бях родила  Laughing

Кашпичка честита годишнина   bouquet

Дбс честита ти рожденичка   bouquet

Ние ходихме преди няколко дни на имунизация и се оказа, че вече тежим 5,400 , а сме дълги само 59 см. С баща му се бъзикаме , че ще бъде тип мутра. Нощно хранене бяхме го пропуснали 2 дена и от 2 дена пак си иска и толкова звучно си цока ръцете Laughing

# 41
  • Мнения: 393
Добро утро  Mr. Green

Цитат
Бебе с най-голямо братче - Кристиян на Диони
[/color] - мисля, че на Диони голямото им детенце е момиченце Peace

Днес ще се опитам да се класирам за срещата. Ще звънна и на Бранка  Hug
Отивам да си свърша домашните дела докато Мишкотевица спи на терасата.

Забравих - на Кашпичка и Марли - честити годишнини. Да се обичате и уважавате взаимно, да остареете заедно и да отгледате здрави и щастливи деца!!! Hug

# 42
  • Мнения: 21
Добро утро!    Hug
Супер е заглавието, Бюти   bouquet И да вмъкна една поправка, на 17.08 бебчетата са 10  (имаме близнаци)  Hug Peace

# 43
  • Мнения: 356
Блонди ние сме само на кърма. Не давам АМ. Мога да се похваля, че тамън тръгнахме към гастро и моя хубостник се изходи след 7 дневно въздържание съвсем нормално, без усилия, жълто, кашаво, но доста миризливо. Затова мамите, които кърмят имайте търпение, папайте фибри /плодове и овесени ядки/ пробиотици за мама и за бебе и акитата се нормализират. Този път избрах без медикаменти, Дуфалаци, клизми и т.н. и резултатът е на лице.
Елсън, ако имаш търпение те подкрепям и ти да пробваш така.
Ще се опитам да се класирам за H&M, ама сердика център ми е малко далечко.

# 44
  • Мнения: 0
Добро утро!
Миланова не си търси белята с тия гърчове да не ви тупнат да пиете някой антиепилептичен медикамент без нужда. Друг път ако ти се случи/а дано не/ гледай му очите,ако правят някакви странни движения или са отклонени в някоя посока,това вече е притеснително.
ММ снощи имаше работа до късни доби и се наложи да приспивам двете чавета и ми стопиха лагерите,тъкмо едното се успокои,другото виква искам приказка и го събуди и аз ставам дундуркам ,цоца се,повръща се,сменям дрехи и така към 3 часа...сега малкото спи и нищо не може да го събуди, голямото пък внезапно реши да ходи у баба си и сега мога да пийна едно кафенце като хората.
По повод цифките, ММ и родата му викат на гурелите чагули, а на сополите гурели...иди разбери кой какво къде си е лепнал Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт