От АВГУСТинче кой е по-по-най? Ние сме дъ бест то се знай :)

  • 25 615
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Добро утро, може ли и на мен паролата за снимката  Embarassed да кача малко снимки и там

Месечинке, видя ли че се оправят нещата лека по- лека. Както казва един приятел "На родителството най- трудни са първите 40 години "  Joy Joy Joy Joy

Миланова, спокойно и ние имаме такова обилно слюнкоотделяне, аз даже се чудех да не извади някое зъбче

За зеленото ако, аз знам, че са му замръзнали краченцата, ама педито каза, че може и да е от нещо, което съм яла

Блонди, аз пак да попитам за Лайнари и Окендзан, голям зор ми е  hahaha hahaha hahaha

# 46
  • Мнения: 27 524
Цитат
Бебе с най-голямо братче - Кристиян на Диони
[/color] - мисля, че на Диони голямото им детенце е момиченце Peace

Бебето е Кристиян - бебе с най-голямо братче (сестриче) има в скоби  Peace

В нашият градец пък вижте какво става  Shocked

http://dnes.dir.bg/news/otvlichane-belgia-erstal-12246275?nt=4 Дано да е таткото настина, че Белгия е фраш с педофили  ooooh!

Хайде на кифличките на Карлсон  Party

Последна редакция: пн, 22 окт 2012, 10:24 от Блонди

# 47
  • Мнения: 59
запис само... че бързам за срещата, ама сакън да съм ви прочела, та да съм в час  Grinning

Мария, ще пробвам, мерси! А какви пробиотици пиеш?

Ай до после!  Hug

# 48
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Аз също мога да се класирам за приз  smile3534 най-бързо раждане отидох в родилното някъде към 10-11 часа и 13 и 20 бях родила  Laughing

Мен ме записаха пристигнала в 00.10ч в болницата, а бебка се роди 00.25 ч.  hahaha
Ах, как се ядосах, събирах лепенки за играта на Пуфис, събирах, за лампа уж и накрая днес вече ще ги пращам, и виждам, че трябвало да изрязвам и баркодовете...  #Cussing out

# 49
  • Мнения: 13
Реших никъде да не ходя,ако нещо ме притесни пак тогава.Очите си му бяха наред,ревеше си,нито ги е забелвам,нито нищо.Добре че мъжът ми мисли по-трезво,че ме успокоява,ако съм аз,ще се преместя да живея в някоя болница направо.Този Кристоф много хубаво пее и свири,талант е Simple Smile

# 50
  • Мнения: 13
Абе,хора нещо не мога да си променч лентичката,с този термин вече не ми се кара Simple Smile

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 395

Женя пък ме разсмя с тая Малинова  Joy голям хилеж тази сутрин  hahaha


Въх олеле майчице,моля да бъда извинена.. ми вчера много ми се спеше недовиждам вече  hahaha Joy hahaha ужасТ,как се изложих  Embarassed

# 52
  • Мнения: 13
.ЕТо,ни тук сме в Бургас,ходихме да се подписваме на дипломите и взехме Петьончо Simple Smile

# 53
  • Мнения: 13
Исках да кача снимка,ама не можах Simple Smile)

# 54
  • София
  • Мнения: 4 493
Цитат
Бебе с най-голямо братче - Кристиян на Диони
[/color] - мисля, че на Диони голямото им детенце е момиченце Peace
Бебето е Кристиян - бебе с най-голямо братче (сестриче) има в скоби  Peace

Ц  - няма нищо в скоби, говоря за първата страница, а иначе като описвахме номинациите имаше скоби.
Както и да е, ако има възможност, моля  Бюти да го оправи.

Бюти възглавници под 30% + две странични за подпиране има в Джъмбо и цената им е около 20 лв. Стават и за количка  Peace

Кашпичке направо ме разби - излиза че мъжтъ ти е на 04.08,  а ти на 06.08 - така ли е? Аз и съпругът ми сме точно обратното - аз на 04 а той на 06  Joy Joy Joy Оставаше и датите от сватбите да са близо, но ние сме юни месец  Joy
Честита годишнина, желая ви все така успешно да си делите слънцето, да си мъркате и да не се налага да си точите ноктите  Joy
Честита чанта със здраве да си я носиш и още мнооого да си купиш.

Аз искам да се разходя до Сердика и да видя какво е останало в НМ

Даниела Ди
браво на теб, ти си герой, дано това да беше последното отрицателно преживяване.  Praynig

ДБС Мерси за инфото за положението с пишката при вас. Аз в сряда ще ходя на консултация и ще говоря с док и ще заведа бебечо на уролог. Вие при кой уролог ходихте? Четох из форума за доктор във втора градска, но още събирам инфо.

Аз нещо взех да се шашкам и притеснявам - наближава ни часа за кардиолга и ...........
А вчера за първи път докато спеше бебето, взе да се цупи и хленчи на сън, на вас случвало ли ви се е?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 25 236
А вчера за първи път докато спеше бебето, взе да се цупи и хленчи на сън, на вас случвало ли ви се е?
Много пъти. Успех при кардиолога Hug

# 56
  • До морето
  • Мнения: 7 060
А вчера за първи път докато спеше бебето, взе да се цупи и хленчи на сън, на вас случвало ли ви се е?
Много пъти. Успех при кардиолога Hug

Много често Самито докато спи и започва да плаче насън. Взимам го на ръце, гушкам го малко, успокоява се и продължава да спи, понякога дори не отваря очи.

# 57
  • Мнения: 2 697
Само запис засега от мен... отивам да спя или поне да опитам smile3524

# 58
  • София
  • Мнения: 35
Привет момичета  Hug
Ние нямаме кой знае какво да се похвалим.2 дена подред бяхме на риба с бебка и много добре й се отразява.Спи през цялото време а вкъщи не издържа много будна и си ляга не в 00:30 а в 23:00  Mr. Green Чистия въздух е наистина полезно нещо за малко бебе.Да ви се оплача,малката почна да капризничи през деня и да не иска да яде  #Crazy Седи,хили ми се и не ще.Накрая хвърлям около половината на 120мл и после пак така.На моменти дори не се сеща с часове да яде ама не знам дали да я вдигам насила да хапне  newsm78
Браво за класацията.Много добре се е получила Simple Smile

# 59
  • Мнения: 64

Бюти в Джъмбо има подложки против повръщане, те са с 30% наклон. ,може и за количката да се използват, може и в леглото. Аз имам, но при  Тея не помогна за повръщането....Sad

Моята дъщеря и проплаква на сън и се смее, тази нощ така рита и се мята, че краката й бяха на калъфката, а главата там където са й краката.... освен това, рита по решетката на кошарата да ни събуджа, че й е скучно... не реве, не се сърди, а рита, клати си леглото.... говори си... особено сутрин е така.

Общи условия

Активация на акаунт