Парфюмни размисли и страсти - 164

  • 38 471
  • 739
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 813
Ако човек за една година е натрупал около 20  нови парфюма и има неустоим мерак да познава всички парфюми аз мога да се обзаложа че в най-скоро време до година-две ще притежава много парфюми Laughing  Дали бройката ще го притесни това е въпрос индивидуален.    bouquet

# 391
  • Мнения: 8 476
За Черната Далия много да кажа само лоши неща, доста лоши неща и в двата варианта.

говорете си вие, говорете си  Whistling тъкмо ще има повече за мен  Twisted Evil Laughing
и за мен! Wink
та ако на някого му е излишна, да се обади, имам какво да предложа. Hug

# 392
  • Мнения: 2 061
За Черната Далия много да кажа само лоши неща, доста лоши неща и в двата варианта.

говорете си вие, говорете си  Whistling тъкмо ще има повече за мен  Twisted Evil Laughing
и за мен! Wink
та ако на някого му е излишна, да се обади, имам какво да предложа. Hug
Хайде и аз при вас,събрахме се малкото почитателки на Далия Ноар  Joy Joy

# 393
  • Мнения: 3 502
Ако човек за една година е натрупал около 20  нови парфюма и има неустоим мерак да познава всички парфюми аз мога да се обзаложа че в най-скоро време до година-две ще притежава много парфюми Laughing  Дали бройката ще го притесни това е въпрос индивидуален.    bouquet

Аз мерак имам, но то опира и до възможности все пак Simple Smile. Мойта работа е като приказката за жабата, която видяла, че подковават коня, и тя вдигнала крак Simple Smile. Често се чудя какво въобще правя в тази тема Sad.

# 394
  • Мнения: X
Далия Ноар ЕДТ тествах бегло на китка и мноооого ми хареса.
Умишлено не задълбочавам тестовете, защото не ми трябват нови мухи в главата, имам си достатъчно дълъг списък с желания.

# 395
  • София
  • Мнения: 2 952
Вече си имам Mauboussin. newsm44bib.bib, дано и на теб ти хареса. Ще чакам отзиви. Peace
Оооох, много го чакам  Hug
Пак ровнах в ревютата, колкото повече чета, толкова съм по-сигурна, че няма как да не го харесам  Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
Тази вечер ми правиха една гадничка манипулация и нямам търпение за нещо сезонно
Два пъти се пръсках обилно с Коко Ноар в последните седмици. За моя нос това е най-гадният парфюм, с който съм се сблъсквала на живо - репликира всички неприятни за носа ми аспекти на Коко и Коко Мадмоазел.
И понеже ми е толкова акъла, миналата седмици си пръснах на едната ръка Жики, а на другата Коко Ноар. Жикито е като некъпана 45 годишна жена. Коко Ноар с мен се държа като пор Sick

# 396
  • София
  • Мнения: 849
Два пъти се пръсках обилно с Коко Ноар в последните седмици. За моя нос това е най-гадният парфюм, с който съм се сблъсквала на живо - репликира всички неприятни за носа ми аспекти на Коко и Коко Мадмоазел.
И понеже ми е толкова акъла, миналата седмици си пръснах на едната ръка Жики, а на другата Коко Ноар. Жикито е като некъпана 45 годишна жена. Коко Ноар с мен се държа като пор Sick

биб.биб, да ти кажа, не знам кое е за "предпочитане" от тези двете  Sick Laughing

# 397
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
bibi.bib разсмя ме рано-рано с този твой пост  Laughing  Hug
Сега за протокола  bowuu  - като една къпана и малко под 45-годишна жена, днес, в това супер дъждовно време, но само с 2 пръс, разнасям любимия ми Коко Мадмазел  Heart Eyes
От сладки и гуш- аромати ми се носят шипри тия дни...
А вие с какво сте в този дъждовен /за тук, предполагам и в цялата страна вали/ ден?

# 398
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз обичам,като ми е студено,да се "гушкам" с Л'инстант меджик на Герлен Heart Eyes

# 399
  • София
  • Мнения: 849
След подсещането от вчера, днес се хвърлих смело в Далиите  Laughing Черните, по-точно, версия ЕДП  bowuu Кефът е пълен  Heart Eyes

# 400
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Скрит текст:
Днес Сънчето празнува, можете да я поздравите тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=685753.new#new

Днес, благодарение на прекрасна парфюмна фея съм с Collection Extraordinaire Bois d`Iris Van Cleef & Arpels! Толкова ми е красиво, комфортно и удобно! Едно от най-красивите гурмета, които съм помирисвала - нежен полъх от карамел, красиво сухо дърво и мъъъничко тамян. Ирис не усещам, но не ми и липсва. Стои интимно и това е част от красотата му, някак се чувствам специална, че го усещам и ме радва само мен. Като се освестя от щастие ще пиша повече Crazy

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Момичета, помагайте - искам да си отворя единия Монтал, но не мога  Cry , дори сега видях че от мъка да прилагам сила ми се е обелила кожа  Sad . Моля някой ако е отварял да ме посъветва как да го направя.

# 402
  • София
  • Мнения: 39 137
Аз пък най-после се сетих, че в дъжда трябва да се носи сладичко - Л'инстант меджик, Прада Кенди, даже Ейнджъл.
А аз със всичкия си акъл преди си пръсках Градините - Средиземноморските или Нилските, та и аз да мириша като въздуха навън по време на дъжд.

# 403
  • Мнения: 64
Вече си имам Mauboussin. newsm44

Може да е минал покрай Коромандел, но ми напомня на него, както казва Rennie. Много ми е хубав, макар да не мога да го "разглобя" на съставни части и да усетя мирис на сливи, но е толкова топъл, гушлив и уютен. Heart Eyes

bib.bib, дано и на теб ти хареса. Ще чакам отзиви. Peace

Оо супер честито! На мен много ми харесва, странно но бих казала, че в момента ми е любимият от този тип от пачулитата. Може би наред с Мон Парфюм Шери, ама той е по-особняшки, а Мабусина е така лесен и тази миризма на мазеееееее!

# 404
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
и тази миризма на мазеееееее!

Къде го откри това мазеее? Joy

Нищо избено не усещам. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт