Парфюмни размисли и страсти - 164

  • 38 379
  • 739
  •   1
Отговори
# 375
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз днес пак бях на парфюмен оглед ooooh! Напръсках се отново с МЧР на Герлен Wink ами....колкото повече се душа,толкова повече взе да ми харесва/за разлика от Животът е хубав на Ланком Confused/;къпах се и пак ухае  Heart Eyes Другото,което си набелязах/и което не е ново/е това- http://parfumania.bg/Carolina-Herrera-CH-Eau-De-Toilette-30-50-1 … ml-damski-parfium Peace
И,между другото,Черната далия на Живанши никак не ме впечатли Thinking

# 376
  • Мнения: 3 499
Сега си отворих шкафа с парфюмите да ги преброя и... леко се стреснах Simple Smile. Преди година имах един, сега са 18. Повечето от тях са ми любими, други не чак толкова, но пак си ги харесвам и ги нося. В началото се пръсках пестеливо, за да не свършват бързо. Сега... си мечтая да видя дъно, за да имам основателна причина да си купя нов, ама всичките са ми почти цели Simple Smile. Не знам как го правите този номер, и то при положение че имате стотици парфюми Simple Smile. Оня ден си мислех, че трябва да спра да чета тази тема, защото в момента, в който някоя от вас напише нещо хубаво за някой парфюм, аз веднага го засилвам в уиш листата, а там вече има десетки и е ясно, че няма да имам и една пета от тях. Проблемът е, че съм много, ама много любопитна за аромати - не искам да ПРИТЕЖАВАМ много парфюми, но искам да ПОЗНАВАМ всички парфюми Simple Smile. Бих си купувала с удоволствие минита, но пък изборът им е твърде ограничен, поне в бг сайтове.  Много се изкушавам, като видя в размените малки количества от интересни за мен парфюми, но нямам какво да предложа в замяна.
А този Галиано скоро го тествах и оттогава се опитвам да се самоубедя (неуспешно), че мога и без него, обаче... Що ми напомнихте, тъкмо се бях отказала от него Sad.

# 377
  • Мнения: 644
Кой Галиано, всъщност ?  Flutter

# 378
  • Мнения: 31 342
ЕДП едноименния.
Харесвам го, но ми е почти на дъно и определно няма да го повторя.

# 379
  • Мнения: 17 546
Аз днес пак бях на парфюмен оглед ooooh! Напръсках се отново с МЧР на Герлен Wink ами....колкото повече се душа,толкова повече взе да ми харесва/за разлика от Животът е хубав на Ланком Confused/;къпах се и пак ухае  Heart Eyes Другото,което си набелязах/и което не е ново/е това- http://parfumania.bg/Carolina-Herrera-CH-Eau-De-Toilette-30-50-1 … ml-damski-parfium Peace
И,между другото,Черната далия на Живанши никак не ме впечатли Thinking
Дааа, и аз така с Роклята. СН - любимец! Heart Eyes В Черната далия ми хареса само... бутилката. Blush

# 380
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Бижy Hug

# 381
  • Мнения: 644

Ще трябва да го пробвам, май  Grinning

# 382
  • на терасата
  • Мнения: 674
Цитат
не искам да ПРИТЕЖАВАМ много парфюми, но искам да ПОЗНАВАМ всички парфюми
Ето това искам и аз  Hug
От любопитство се натрупват най-много излишни парфюми. System Error, нападай luckyscent, samples. Tам повечето неща са съкровища, ще имаш материал за пробване и разносване. Е, струват пари, не ги подаряват, но пък може да спестиш от някоя покупка на сляпо  Peace

Последна редакция: пн, 29 окт 2012, 22:53 от рак-щрак

# 383
  • Мнения: 31 342
За Черната Далия много да кажа само лоши неща, доста лоши неща и в двата варианта.

# 384
  • Мнения: 2 447
А бе ще вземете да я харесвате тази МЧР Mr. Green

Галиано едп е прекрасен по всяко време на годината Heart Eyes

System Error, щом не гониш 100 бр значи си ок Sunglasses

# 385
  • Мнения: 17 546
А бе ще вземете да я харесвате тази МЧР Mr. Green
Ама аз я харесах още първия път като я пробвах! Grinning

# 386
  • София
  • Мнения: 5 658

Ще трябва да го пробвам, май  Grinning
Пробвай го Галиано, задължително и неколкократно. Писала съм и друг път, че този аромат аз лично го пробвах около десетина пъти, докато успея да го регистрирам изобщо. Дотогава нищо, просто нищо, вода, въздух през пулверизатор, нито вишни, нито алдехиди, нито дяволи. На един от поредните пъти усетих нещо като аромат за около 15 минути и после пак черната дупка в космоса. Гаранция, че всяка от пробите е била от абсолютно читав парфюм.

Пиша това отново, защото може да се случи на всяка една с всеки един парфюм. Любителките на слепите изстрели е добре да го имат предвид Simple Smile

# 387
  • Мнения: 36 057
на мен той ми е в петте най-любими  Heart Eyes

# 388
  • София
  • Мнения: 1 047
Тази МЧР я пръсках в Париж през юли, тук още не се споменаваше..... първоначално ми хареса, но после  Sick Сутринта след баня още ми миришише китката  #Crazy А за ръкава на сакото да не говорим  ooooh! Отделно ми бяха напръскали на някакви панделки, които след 2 дена миришеха сякаш все повече, при това вече никак не свежо, направо главоболие получих  Blush Внимателно го тествайте това чудо  hahaha

# 389
  • София
  • Мнения: 849
За Черната Далия много да кажа само лоши неща, доста лоши неща и в двата варианта.

говорете си вие, говорете си  Whistling тъкмо ще има повече за мен  Twisted Evil Laughing

Общи условия

Активация на акаунт