Парфюмни размисли и страсти - 164

  • 38 486
  • 739
  •   1
Отговори
# 255
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
...вместо обувки,чанти и т.н.
Ааа, И обувки и чанти! Crazy

  Party

 Бижу, кефиш ме!  Hug

 Аз също искам да спомена, че много момичета са ме радвали при размените. Коректни и отзивчиви са били всички, с които съм общувала.
 Обикновено нямам с какво да разменям, но сме намирали компромисен вариант.
 Сега пак търся нещо, но никой не си дава Сеншъс Ноара.
 Ама съм намислила да го купя. И това е най-доброто, което измислих.  Laughing

# 256
  • Мнения: 17 546
Сега пак търся нещо, но никой не си дава Сеншъс Ноара.
 Ама съм намислила да го купя. И това е най-доброто, което измислих.  Laughing
И това ме забавлява. Joy Търся, много търся, СПЕШНО търся! Ми аз като толкова спешно търся нещо, просто си го купувам. Ако не го търся спешно, значи мога и без него да мина. Crazy
Купи си го, Нелка, пожелавам скоро да си го имаш! Hug

# 257
  • Мнения: 64
...вместо обувки,чанти и т.н.
Ааа, И обувки и чанти! Crazy

Като стана дума се въздържах от покупката на парфюми есенния сезон поради належаща нужда от ботуши! Положението беше изключително зле на шкафа за обувки, дори не бях забелязала...

# 258
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Мда... Thinking това,със спешността при размените и аз го забелязах Laughing Като прочета такъв пост,чак ми става едно напрегнато-притеснително и неудобно,защо ли пък нямам точно този парфюм,че да го разменя с дамата и тя да се успокои Crazy

# 259
  • Мнения: 64
Абе хора бееее, това е ирония. Поне аз така го разбирам.  Laughing

# 260
  • в голямото село
  • Мнения: 500
Имаше една много готина мацка Алекса, тя винаги търсеше в размените супер спешно и на живот и смърт Laughing
И аз винаги съм попадала на страхотни момичета в размените до сега Hug

Днес се топя в блаженството на Венеция-та....

# 261
  • Германия
  • Мнения: 71
Като стана дума се въздържах от покупката на парфюми есенния сезон поради належаща нужда от ботуши! Положението беше изключително зле на шкафа за обувки, дори не бях забелязала...


Беше спаднала бройката до критичните 30 чифта ли? Добре, че си поправила тази трагедия! Hug Hug Ренка, вашата провинция сега я показаха по новините, много ви е затрупал снега.


На вниманието на ай-фонизираните парфюмни феи.  Инсталирах си един app, i-nigma. Въпросната джаджа сканира баркодовете и разчита оригиналните сред тях. Връща информация със снимка за продукта до около секунда. Минах през всички парфюмни кутии, които намерих и идентифицира на 100 % оригиналните парфюми. За едно менте, за което подозирах, че е менте, потвърди, че не съществува в базата. Намирам го полезно и реших да споделя.

ПП Джаджата е безплатен тип софтуер.

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 21:06 от Натали Никол

# 262
  • Мнения: 813
Натали и аз завчера го видях за първи път това чудо от една млада госпожица сред нас. Демек и тук се знае hahahaтая работа верно е полезна Grinningако  е същото де  newsm78

# 263
  • Мнения: 64
Аууу страхотен апп, веднага си записах името и ще си го инсталирам! Нат,  Hug

Скрит текст:
В нашата провинция хубаво ни затрупа, ами и всички непридвидили са с летни гуми! С колата, като със шейна!  Joy

# 264
  • Мнения: 17 546
Наталка, не разчитай на верността на това приложение. Току що сканирах баркода на лекарство, което купих за 50 и кусур лева вчера от аптеката и в интернет не беше открит такъв продукт, а то е производство на Genericon Pharma, Austria. Случвало ми се е и с други продукти, разчита кода, но не го намира в и-нет.

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 21:24 от Бижy

# 265
  • Германия
  • Мнения: 71
Разчитам единствено за масовите и най-често имитирани парфюми, които фигурират неминуемо в базата. А иначе при мен разчете нишови, редки и стари парфюми, отдавна спрени от производство, което ме учуди най-много.

# 266
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Скрит текст:
В нашата провинция хубаво ни затрупа, ами и всички непридвидили са с летни гуми! С колата, като със шейна!  Joy
Скрит текст:
Аз затова си изкарах лятото със зимни гуми, да не ме изненада зимата  Joy
Вчера пробвах ето този непретенциозен парфюм http://www.fragrantica.com/perfume/Laura-Biagiotti/Aqua-di-Roma-1882.html
Може би съм уморена от проби на трудни парфюми, но този много ми хареса. Започна съвсем обикновено - бергамот със смачкани червени плодове и свежи цветя за фон. Тъкмо реших, че не е нищо особено и той омекна невероятно. Изневиделица се появиха едни орлови нокти Heart Eyes, като напечени върху топъл каменен зид, подложката е от фино светло дърво и прекрасен старовремски(в добрия смисъл на думата) мускус. Получава се истински изискан и много женствен аромат, леко кремав, чист и невероятно траен. Усещах го при всяко движение, а ръкавът ми мирише още на него. Посочената тубероза не я усещам Wink, не съм се изкривила толкова още Wink. Невероятно попадение.

# 267
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 171
Привет момичета!

Относно бройката аз в момента имам шест парфюма и посягам ту към един, ту към друг. Имало е случаи да имам малко повече но като че ли се движа в тези рамки от по 5 до 10 парфюма.

Омръзват ми и постоянно излизат нови и за себе си съм установила че това е моят оптимален вариант хем да имам достатъчно разнообразие, хем да не ми залежават в къщи.

Но тук всичко което не харесваш можеш да върнеш на магазина което много много помага да си направиш колекция от парфюми които наистина харесваш (на всеки се случва да се обърка понякога).

# 268
  • Мнения: 17 546
Вчера пробвах ето този непретенциозен парфюм http://www.fragrantica.com/perfume/Laura-Biagiotti/Aqua-di-Roma-1882.html
.....................
Открих този парфюм преди около една седмица, докато чаках да платя на касата в Лили дрогерия. Стелажа с шишенцата беше от дясната ми страна и инстинктивно се протегнах, и пръснах от него на ръката си отгоре. Цяла вечер от някъде ме лъхваше прекрасен аромат, докато се сетя че пръснах точно Aqua di Roma. Усещам го точно като теб, kovatcheva и също го намирам за много хубав. Simple Smile

# 269
  • Мнения: 36 209
Бижу, аква ди рома или мистеро ди рома?
http://www.fragrantica.com/perfume/Laura-Biagiotti/Mistero-di-Ro … a-Donna-9449.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Laura-Biagiotti/Aqua-di-Roma-1882.html
когато говорихме, останах с впечатление, че става дума за мистеро /той е намален в Лили/

Общи условия

Активация на акаунт