Коледни подаръци

  • 62 293
  • 984
  •   1
Отговори
# 960
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Аз имам въпрос. Купих аз два лего комплекта, т.е. поръчах ги и майка ми ги плати и подари на децата. Обаче тия са делукс комплекти с разни дребни джвъцита из вътре. Сега за март месец искам да купя Лего, подарък за тримата, само с тухлички и плочки, не искам цветенца, колеленца, самолетчета и патки из вътре. Възможно най-много тухлички. Някой знае ли кой номер Лего е такова, само с тухли? И мисля три големи плочи отделно да им взема.

# 961
  • Пловдив
  • Мнения: 734
Аз имам въпрос. Купих аз два лего комплекта, т.е. поръчах ги и майка ми ги плати и подари на децата. Обаче тия са делукс комплекти с разни дребни джвъцита из вътре. Сега за март месец искам да купя Лего, подарък за тримата, само с тухлички и плочки, не искам цветенца, колеленца, самолетчета и патки из вътре. Възможно най-много тухлички. Някой знае ли кой номер Лего е такова, само с тухли? И мисля три големи плочи отделно да им взема.
Търси LEGO Bricks & more  Basic Bricks има различни варианти,  например 6177  -  само тухлички 600 броя. Продават се отделно само прозорци и врати, тухлички за покриви, различни цветове основи  Peace

Последна редакция: нд, 30 дек 2012, 13:05 от avia

# 962
  • у дома
  • Мнения: 7 178
Сега за март месец искам да купя Лего, подарък за тримата, само с тухлички и плочки, не искам цветенца, колеленца, самолетчета и патки из вътре. Възможно най-много тухлички. Някой знае ли кой номер Лего е такова, само с тухли? И мисля три големи плочи отделно да им взема.

http://shop.bohobby.com/product_info.php?products_id=12077
http://shop.bohobby.com/product_info.php?products_id=85
http://pate.bg/lego-creator/12992-lego-creator-626-osnovna-plocha-s-treva.html
http://pate.bg/lego-creator/8840-lego-creator-blue-baseplate-620.html

Иначе моите искат това -обаче никъде не го открих налично...

Последна редакция: нд, 30 дек 2012, 23:57 от svetlaem

# 963
  • Мнения: 731
Да напиша мнение и за rock crawler-а. Взехме по-малкия на Maisto- пълен боклук. Счупи се още на втория ден в домашни условия. Не мога да си представя, ако го бяхме изнесли навън колко минути щеше да издържи.

# 964
  • Пловдив
  • Мнения: 734


Иначе моите искат това -обаче никъде не го открих налично...

Имаше го в британския Амазон преди коледа, но беше неоправдано скъп.

# 965
  • Мнения: 22 530
Като чета темата и ми хрумна, че след празниците може да се направи такава за размяна на подаръци. ))))

А аз в момента се чудя какво да правя 3подаръка за щерката, които още не сме подарили. Толкова се затрупа, че тези и да и ги подарим, са буквално излишни. И толкова и внимание ще им се обърне. Но следващия най-близък празник е Цветница. )

# 966
  • Мнения: 1 597
И ние събрахме много подаръци,така да кажа ненужни.Два от тях се повтарят....Един е за дете на по-малка възраст...Та и аз се чудя какво да ги правя

# 967
  • Мнения: 48 172
Моят син е рожденник на 3 януари- затрупват го с чуждите ненужни подаръци от коледа...но все пак мисля че има смисъл да запазите подаръците и да ги позлвате за подарък на някой празник на друго дете...

# 968
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Благодаря Simple Smile Точно това 1600 парчета Лего го търсих безуспешно две седмици. Оказа се, че го има в няколко сайта, но никъде реално. Та взех два по-малки. Сега за март ще видя да го поръчам от чужбина.

# 969
  • София
  • Мнения: 2 511
Ооо, това лего е страхотно!!!
Май ще го потърся в ибей...

Аз лего тази година купувах на мъжа ми Simple Smile Няма да забравя скоро искрите в очите му и скоростта и трепета, с които го подреди.

Иначе детето покрай нас е племенникът ми и тази година му подарих разни дреболии и едно комплектче Млад химик с което се правят кристали - чакам след няколко дни да каже какъв беше резултата. Като го "бъркаха" с едни негови приятелчета много се бяха заиграли и им беше интересно, за което се радвам, защото се чудех дали вече не е голям за тия работи.

# 970
  • София
  • Мнения: 1 715
Някой може ли вече да даде отзиви за игрите "Гонг" и "Живот"?
Ще правя подаръци за дете на 6г. и на 10г. и моля за мнения.

# 971
# 972
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Някой може ли вече да даде отзиви за игрите "Гонг" и "Живот"?
Ще правя подаръци за дете на 6г. и на 10г. и моля за мнения.

И двете са добри. Гонг-а определено не става за 6г дете, ако мислиш да е за него. Живот-а става за него.

# 973
  • София
  • Мнения: 44 352
Живота е интересна, динамична, приятна, не особенно дълга. Ще става да се играе и от двете деца, аз също мисля за гонга, че не удачна за 6-7 годишно.

# 974
  • София
  • Мнения: 2 511
Да, Гонг няма да стане, но Живот-а е супер игра!
И аз я купувах на детенце на познати на същата възраст.

Общи условия

Активация на акаунт