Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 34 469
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 627
Аз такива хубави момичета не мога да ги критикувам Flutter
Много свеж и нежен грим, перфектен за младо момиче Big Ups Big Ups



Sladkishi, мога да ти препоръчам само Soft & Gentle, защото всичките други са лимитирани. Gold Deposit е за по-тъмни кожи или много смели хора Simple Smile

# 691
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Ивче,много си хубава,и изглежда перфектно нежният ти грим Hug Heart Eyes
И мен ме интересува дали е много блестяща пудрата,и става ли за цялото лице,или само за акценти?

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 14:06 от *Biskvitka*

# 692
  • Мнения: 13 627
А на тази златна пудра на Есенс ефекта и предполагам е като сенките на Инглот, които си ги слагам на лицето?  Thinking

Примерно AMC shine 30 (бялото злато) седи убийствено като хайлайт и дори на цялото лице. Нанесено с много мека четка става като съвсем нежен бляскав воал

# 693
  • Мнения: 31 317
Ивче,много си хубава,и изглежда перфектно нежният ти грим Hug Heart Eyes
И мен ме интересува дали е много блестяща пудрата,и става ли за цялото лице,или само за акценти?
За мен не става въобще за цяло лице. тя е с частици, не е мат. Хайлайтър е.

Не купувайте обаче глитъра, той не става за нищо, много се разпрашва и частиците отлилат. Това няма как да се захване за окото. И да се мокри ще падне всичко. Очните линии също не са добри. Черния глос е белезнкав и не ми харесва, но червения е много добър.

# 694
  • Мнения: 432
и при мен стресът е огромен в последно време, а когато се случи за 1 път ползвах нов крем, но го спрях, именно защото в началото обвиних него  newsm78

сега новото възпаление е без изобщо да съм ползвала крема  newsm78

Мерси, Жаки, беше ми полезно, споделеното  Peace

И на мен ми се получават такива неприятни мехурчета от време навреме, след няколко дни се пукват и изчезват сами.По-скоро се дължи на някакво замърсяване на окото.Гримирам се всеки ден и дори да имам проблем грима не пречи./рядко гримирам вътрешната линия на окото/

# 695
  • Мнения: X
Ивче,много си хубава,и изглежда перфектно нежният ти грим Hug Heart Eyes
И мен ме интересува дали е много блестяща пудрата,и става ли за цялото лице,или само за акценти?
За мен не става въобще за цяло лице. тя е с частици, не е мат. Хайлайтър е.

Не купувайте обаче глитъра, той не става за нищо, много се разпрашва и частиците отлилат. Това няма как да се захване за окото. И да се мокри ще падне всичко. Очните линии също не са добри. Черния глос е белезнкав и не ми харесва, но червения е много добър.

Според мене и пигментите не стават. Дори се чудя защо са ги нарекли "пигменти". Днес си мазнах от всички на ръката, еми те суочовете изчезнаха. Само лъскави частички от глитчъра останаха. Гел-очнити линии също са много зле.
Пудрата, ружа и златното червило обаче ме заинтригуваха.  

п.п. Сега видях коментарите в другата тема.  Blush Добре че Лилито до нас работи до 10, че сън няма да спя за тази пудра.  Laughing

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 15:34 от Анонимен

# 696
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Тъй като се включвах само с въпроси досега, реших да си покажа днешния грим. Не е кой знае какво, но на мен си ми харесва.  Laughing Приемам критики.  Flutter


Ивче,  много си красива,но не мога да не отбележа какви хубави плътни устни имаш.  Hug  Много хубав грим.
И аз само влизам с въпроси,момичета винаги са много отзивчиви и веднага се включват с отговор.Иска ми се и аз да покажа някое гримче,но апарата ми е пред пенсия  Sad  и нищо не се получава.

# 697
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Благодаря за милите думи на всички.  Hug
Не се включвам често, но държа да отбележа, че всички показвате страхотни неща. Жалко, че се гримирам само в лилаво, кафяво и сиво, та не мога да приложа върху себе си комбинациите.  Embarassed
Много ми харесаха момичетата, които участваха в последното предизвикателство "Венеция". Жаки пак изби рибата.  Hug Обаче ми липсва Силва, както и доста други момичета, които не се включват вече толкова често.  Whistling

# 698
  • София
  • Мнения: 1 626
Ивче, много си сладка наистина! И устните ти са страхотни!

# 699
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
и при мен стресът е огромен в последно време, а когато се случи за 1 път ползвах нов крем, но го спрях, именно защото в началото обвиних него  newsm78

сега новото възпаление е без изобщо да съм ползвала крема  newsm78

Мерси, Жаки, беше ми полезно, споделеното  Peace

И на мен ми се получават такива неприятни мехурчета от време навреме, след няколко дни се пукват и изчезват сами.По-скоро се дължи на някакво замърсяване на окото.Гримирам се всеки ден и дори да имам проблем грима не пречи./рядко гримирам вътрешната линия на окото/

Благодаря много, аз също нямам никакъв дискомфорт от "проблема", не се вижда от страни, днес колегите - изобщо не разбраха, че нещо ми има, дори едната колежка след дълго взиране се включи, че съм направила съвършена очна линия  Blush

Аз по-скоро се озадачавам какви са тези случки около очите ми и утре ще отида и на друг лекар, дано има начин да се вземат някакви секрети, кръв и каквото може за доизясняване, дано да е реакция към козметика  Praynig Praynig Praynig

# 700
  • Мнения: 13 627
Момичета, знаете ли кога са тазгодишните номинации? Трябва задължително да се класираме като "Банда на годината"! Темата е една от най-интересните и посещавани в този подфорум.
Само за няколко месеца от както пиша ми стана абсолютно най-любимата.

# 701
  • Мнения: 4 428
Аз все ги забравям тези номинации и разбирам накрая резултата  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 13 627
Би трябвало да са скоро Flutter Така че не забравяйте да гласувате за нас Kissing Heart

# 703
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Би трябвало да са скоро Flutter Така че не забравяйте да гласувате за нас Kissing Heart

В Клю-то има тема за вида и съдържанието на бъдещите номинации, но колкото съфорумци/ки, толкова идеи  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 13 627
Видях я, но не разбрах от кога почва. Ние сме доста народ в темата, тъй че имаме шансове yes

Общи условия

Активация на акаунт