Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 34 492
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
и при мен стресът е огромен в последно време, а когато се случи за 1 път ползвах нов крем, но го спрях, именно защото в началото обвиних него  newsm78

сега новото възпаление е без изобщо да съм ползвала крема  newsm78

Мерси, Жаки, беше ми полезно, споделеното  Peace

# 676
  • Мнения: 331
Алена, аз бих спряла всички гримове на и около очите, поне до като утихне възпалението. Дори да не е причнено от тях, то може да се засили или да си заразиш четките и т.н. И задължително бих отишла на лекар. С очите си човек трябва много да внимава!  Hug Бързо да минава!  Hug

# 677
  • София
  • Мнения: 1 793
Видях много хубави гримове последните 10 страници  Heart Eyes.

Аз си казах, че Венецията не ме амбицира изобщо, Мулен руж също. Ако се падне нещо, което не изисква да изрисувам цялото си лице пак бих участвала.

# 678
  • Мнения: 13 627
Aз да си кажа защо предложих Коледният и Новогодишен грим да бъде сложен в анкетата сега.
Ако изберем Коледният в тази анкета снимките ще се публикуват на 1-ви декември.
Ако го оставим за по-късно ще бъде вече януари и няма да има смисъл. А и покрай празниците всеки има повече ангажименти и подготовки и надали ще остане време за грим и снимки.
Новогодишните предложения може да ги публикуваме и извън предизвикателство през целият декември. Какво ще кажете?

# 679
  • Мнения: 2 716
Момичета, имам възможност да поръчам нещо да ми донесат от САЩ. Може би искам нещо на Мас. Не знам кое си заслужава. Със светла кожа, зелени очи и кестенява коса съм. Моля за съвет  Praynig Praynig Praynig

# 680
  • Мнения: 4 428
Aз да си кажа защо предложих Коледният и Новогодишен грим да бъде сложен в анкетата сега.
Ако изберем Коледният в тази анкета снимките ще се публикуват на 1-ви декември.
Ако го оставим за по-късно ще бъде вече януари и няма да има смисъл. А и покрай празниците всеки има повече ангажименти и подготовки и надали ще остане време за грим и снимки.
Новогодишните предложения може да ги публикуваме и извън предизвикателство през целият декември. Какво ще кажете?

Да, наистина така ще е по-добре - Коледните гримове да са началото на декември  Peace

Момичета, имам възможност да поръчам нещо да ми донесат от САЩ. Може би искам нещо на Мас. Не знам кое си заслужава. Със светла кожа, зелени очи и кестенява коса съм. Моля за съвет  Praynig Praynig Praynig

Скинфиниш, пудра, руж, доколкото знам това са им най-добрите продукти. Но има доста по-запознати от мене, които ще те насочат и към конкретен продукт  Sunglasses

# 681
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Веселина, все се каня да те питам,слагаш ли молив във водната линия на окото,от долу?
Аз слагам на горната ,за да ми изглеждат по-гъсти миглите  Simple Smile ,но като сложа и от долу и съвсем ми се смалява окото,а ако не сложа нищо ми изглежда много кофти,някак незавършен грима...но на твоите снимки сякаш нищо не слагаш,а стои страхотно.

# 682
  • Мнения: 13 627
@ Sladkishi
В темата на MAC е обсъждано много пъти: най-добрите им продукти за червила, сенки, ружове, пудри и скинфиниши. Четките също си заслужават да бъдат купени от Щатите!
Като избор на цветове вече е трудно да се каже на сляпо. Какво обичаш да носиш?

*Л-и-я*,  очертавай само крайчетата на окото с молив (половин очна линия).
 Моите очи също се смаляват много и за това никога не не ги очертавам изцяло. А във водната линия слагам молив или гел само за снимки. Почти никога на живо Peace

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 12:10 от Жаки°

# 683
  • Мнения: 4 428
Веселина, все се каня да те питам,слагаш ли молив във водната линия на окото,от долу?
Аз слагам на горната ,за да ми изглеждат по-гъсти миглите  Simple Smile ,но като сложа и от долу и съвсем ми се смалява окото,а ако не сложа нищо ми изглежда много кофти,някак незавършен грима...но на твоите снимки сякаш нищо не слагаш,а стои страхотно.

Преди слагах задължително молив във водната линия /най-вече черен, но и друго цветове/ Но след, като се напълних с 3-4 молива от еднакви цветове, защото не можех да намеря някой, който да е траен върху водната линия, да е с плътен цвят, да се нанася лесно и меко, да не се размазва и да изкарва поне 3-4ч. без да се налагат корекции  Mr. Green, се отказах да слагам там молив въобще  Crazy Сега слагам само на долния клепач съвсем близо до миглите и размазвам с четка  Wink
Радвам се, че ти харесва  Hug

# 684
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ви,момичета.
 Жаки,ще пробвам.  Peace

# 685
  • Мнения: 2 716
Май ми се иска скинфиниш, защото си нямам такова чудо. Може също и руж. Иначе нечета темата за Mac, защото си нямаме в града, а и са ми малко скъпички  Simple Smile Но, за Коледа ще си направя подаръче  Grinning

# 686
  • Мнения: 13 627
Ружовете са страхотни, който и да си харесаш няма да сбъркаш.
Моите любими са Style, Springsheen, Sunbasque, Trace Gold, Sincere, Peaches
Разглеждай снимки в google images за да добиеш представа за всичките им цветове. Пълно е със снимки и ревюта на всичките им продукти

# 687
  • Мнения: 31 394
Вземи си руж или скинфиниш. Почти всички са много хубави. Силата на Мас за мен е най-вече в тези продукти. И на другите марки са хубави разбира се, но на Мас е върха.

Момичета, погледнете колекцията Здрач Есенс в Лили. Нещата са хубавички и си струват. Има 4 пигмента, всъщност три и един глитър. Това е момента за 5 лв. да пробвате как се работи и харесват ли ви пигментите като продукт. Пудрата и ружа също са добри, даже много добри за цената си.

# 688
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Тъй като се включвах само с въпроси досега, реших да си покажа днешния грим. Не е кой знае какво, но на мен си ми харесва.  Laughing Приемам критики.  Flutter

http://media.snimka.bg/s1/1329/028902519-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/1329/028902518-big.jpg

Светлината е различна на двете снимки, затова качвам и двете.
Тук се вижда ружа http://media.snimka.bg/s1/1329/028902517-big.jpg

Използвах:

лице - фдт Bourjois Healthy Mix 53 Beige Clair (Взех си мостричка за проба, но ми се струва, че цвета трябва да е идея по-светъл за мен. На снимките може да изглежда ок, но на живо ми жълтее леко.); пудра - Constance Caroll 03 Translucent; руж - Catrice Apricot Smoothie

очи - Bourjois Healthy mix Correcting Concealer 52 Medium Radiance, за основа ползвах минералната на Артдеко и сенки (любимите ми  Blush) Lumene Arctic Duet Mineral Eyeshadow 1 Silent Spring; спирала - Maybelline The One by One Satin Black

устни - червило Avon Ultra Color Rich Pout и глос Chanel Levres 96 Iris

Хубав ден на всички!  Hug   bouquet

# 689
  • Мнения: 2 716
Жаки, Денси, благодаря   bouquet Ще разгледам подробно за ружовете.
А кой скинфиниш ще ми препоръчате?
Ивченцето, много харесвам грим в такива цветове. Супер е!

Общи условия

Активация на акаунт