qzva na dvanadesetoprastnik i bremennost

  • 1 158
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
ZDRAVEITE!Iskam i az da spodelq svoq problem,predi 3 dena razbrah 4e sam bremenna,napravo onemqh ot radost,no imam qzva na dvanadesetoprastnika i kolit,poduva mi se korem4eto i imam gazove,ima li nqkoi sas sashtiq problem,opasno li e za bebeto i kakvi hap4eta moga da vzimam za tezi moi bolejki po vreme a bremenostta..tolkova se pritesnqvam :cry:za dietata znam,4e trqbva da spazvam,malko q pozamarih predi da razberea 4e sam bremenna i si qdqh vsi4ko,to zatova se dovedoh do tuk s tezi podpravkki i 4ushki,no vse pak trqbva da piq nqkakvi hap4eta,a za beb4o ne moga qvno,i nai ve4e ima li opasnost za bebeto ot qzvata i kolita,blagodarq predvaritelno mami

# 1
  • София
  • Мнения: 4 884
Какви лекарства можеш да взимаш ще ти каже лекар,не ние PeaceНе смятам,че имаш някакво толкова опасно заболяване,че да не можеш да си износиш бебето.Всичко ще е наред Hug

Не са ти отговорили досега,най-вероятно,защото пишеш на латиница,доста трудно се чете Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 8 002
Пиши на кирилица. Консултирай се с лекуващия те гастроентеролог относно диетата и лекарствата. Той ще определи какви лекарства можеш да пиеш предвид бременността. Не е застрашаващо състояние за бебето, но е неприятно, съчувствам ти.

# 3
  • Мнения: 142
Как разбра, че имаш язва и лекувана ли е? Ако да, с какво и контролно изследване правено ли е? Ако имаш доказана нелекувана язва, това не застрашава бебето ти, но бебето може да обостри язвата. Лекарства от типа на Фамотидин /H2 блокери/ и Омепразол /инхибитори на протонната помпа/ не можеш да пиеш по време на бременност.
Моля, отговори на кирилица, следващ пост на латиница няма да чета.

Общи условия

Активация на акаунт