Така ли е в действителност?

  • 9 816
  • 99
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 293
Знаех си аз,че някак си ще ти се отрази заключването на темата на Исайкова  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 4 349
Знаех си аз,че някак си ще ти се отрази заключването на темата на Исайкова  Mr. Green

Ти пък си и запомнила и името .... Ех големи сте .....

# 3
  • Мнения: 293
Знаех си аз,че някак си ще ти се отрази заключването на темата на Исайкова  Mr. Green

Ти пък си и запомнила и името .... Ех големи сте .....

Еми наби ми се.То толкоз дни,толкоз страници ...

# 4
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Кое те определя каква личност си? Хората и отношенията ти с тях, или това което знаеш, че си ти, но никой не те разбира? Личността ти кой я определя -ти или околните?

# 5
  • Мнения: 2 674
Дайте да си говорим за диаманти по-добре.

# 6
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Що бе, Цоне, интересно ми е да знам как хората, в случая жените, се определят като личност и от какво зависи да се чувстват каквато и да е личност. Разминаването между техните представи за личност и на околните ми е любопитна.

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
е, какво, само три дни беше темата, а какво развитие претърпя само!

тъй като не мога да познавам личностите на всички хора, с които имам вземане-даване, преценявам ги по постъпките им - "постъпката е избор - в постъпките сме целите, каквито сме". Пък, който иска, нека се опправдава с това, че зависело от другите!

# 8
  • Мнения: 106
Ако стане така, значи другия диктува поведението ти, т.е има власт над теб. По принцип гледам аз да съм тази която държи нещата под контрол.  Peace
Темата на Исайкова заби, много станаха психолозите и философите. Жената ако има проблем пак може да пусне тема...

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
единствено ми е любопитно какъв ще е развоят на историята с апартамента и издръжката, но едва ли ще разберем.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 797
Не е така, Naddya, но на много хора им се ще да е така, за имат извинение за агресивното си поведение, както и за простотията си и ред други неприятни неща. Иначе човек има разни състояния, те не са личността му, но аз смея да си мисля, че във всяко състояние, дори при болест, личността на човека остава с повече власт от състоянието.

# 11
  • Мнения: 106
И на мен ми е любопитно...Може пак да пусне тема.

# 12
  • Мнения: 106
Темата на Исайкова продължават да я гледат има няма 30 човека newsm78

Последна редакция: ср, 24 окт 2012, 22:21 от LadyLady

# 13
  • Мнения: 4 569
Дайте да си говорим за диаманти по-добре.
или за мъже. Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Хубава работа! Ти пускай такива провокаторски теми, пък после "хайде, да лягаме"!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт