Конвектор ADAX или AIRELEC

  • 51 491
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 160
Благодаря за отговора, дай идея тогава за моя случай? Нямам малко дете и не ми се дават много пари за ток и няма да ползвам уреда дълги години а само тази зима(надявам се). Маслен радиатор?


Simple Smile)) Вземи Теси или Делонги или някакъв такъв конвектор.
И на хотел може - по-евтино от климатик ще ти излезе;))) (Joke)

# 16
  • Мнения: 20 171
Благодаря за отговора, дай идея тогава за моя случай? Нямам малко дете и не ми се дават много пари за ток и няма да ползвам уреда дълги години а само тази зима(надявам се). Маслен радиатор?


Simple Smile)) Вземи Теси или Делонги или някакъв такъв конвектор.
И на хотел може - по-евтино от климатик ще ти излезе;))) (Joke)

Теси и делонги струват горе долу колкото най-евтините на адакс и аиерлека.
За хотела-търся с кой да пребивавам там  Wink

# 17
  • Мнения: 5 160
Няма ли някакви по 50 лв.Simple Smile? Дипломат нещо също?
Иначе да - евтин вариант на Адакс може да вземеш. И след време винаги ще ти е полезен в някои случаи.
Ползвам от години някакъв евтин конвектор ( но не за основно топлене:))) и бива.

# 18
  • Мнения: 20 171
Няма ли някакви по 50 лв.Simple Smile? Дипломат нещо също?
Иначе да - евтин вариант на Адакс може да вземеш. И след време винаги ще ти е полезен в някои случаи.
Ползвам от години някакъв евтин конвектор ( но не за основно топлене:))) и бива.
Тези за стена, на Теси ги гледах към 150 лв. са. Адакса е 167, аиерлека е 180. Става въпрос за 2000w.

# 19
  • Мнения: 39
Няма ли някакви по 50 лв.Simple Smile? Дипломат нещо също?
Иначе да - евтин вариант на Адакс може да вземеш. И след време винаги ще ти е полезен в някои случаи.
Ползвам от години някакъв евтин конвектор ( но не за основно топлене:))) и бива.
Тези за стена, на Теси ги гледах към 150 лв. са. Адакса е 167, аиерлека е 180. Става въпрос за 2000w.
В Бриколажа, а сигурно Баумакс, Практикер и подобни има конвектори по 34.99лв(в Бриколаж до 13.11. е тази промоция) които са по 2000 вата с 3 степени на мощност+вентилатор, може да се монтират на стена или да са свободностоящи на вкл. в комплекта им крака-поне няма да си дупчиш стената. Китайски са,  ползвали сме такъв купен от Практикер- добре работи с  и без вентилатор, а трите му степени са една екстра в повече-примерно в студена стая пускаш на макс с вентилатор, после намаляш, лягаш си спираш вентилатора = тишина - това духалките не го могат.
П.П. не пишеш колко голяма е стаята която ще отоляваш и с каква дограма,изолация има ли, топлят ли те съседи отдолу,отсрани? Примерно наще Аирлек са по 1500вата в около 12кв.м стаи и по-добре ако бяха по 2000 вата, че отдолу е все още необитаемо жилище...

Последна редакция: вт, 30 окт 2012, 15:20 от deteliana

# 20
  • Мнения: 68
В Карфур имаше преди 3-4 дни конвектор на промоция 40 лв., куче марка някакъв

# 21
  • Мнения: 20 171
Няма ли някакви по 50 лв.Simple Smile? Дипломат нещо също?
Иначе да - евтин вариант на Адакс може да вземеш. И след време винаги ще ти е полезен в някои случаи.
Ползвам от години някакъв евтин конвектор ( но не за основно топлене:))) и бива.
Тези за стена, на Теси ги гледах към 150 лв. са. Адакса е 167, аиерлека е 180. Става въпрос за 2000w.
В Бриколажа, а сигурно Баумакс, Практикер и подобни има конвектори по 34.99лв(в Бриколаж до 13.11. е тази промоция) които са по 2000 вата с 3 степени на мощност+вентилатор, може да се монтират на стена или да са свободностоящи на вкл. в комплекта им крака-поне няма да си дупчиш стената. Китайски са,  ползвали сме такъв купен от Практикер- добре работи с  и без вентилатор, а трите му степени са една екстра в повече-примерно в студена стая пускаш на макс с вентилатор, после намаляш, лягаш си спираш вентилатора = тишина - това духалките не го могат.
П.П. не пишеш колко голяма е стаята която ще отоляваш и с каква дограма,изолация има ли, топлят ли те съседи отдолу,отсрани? Примерно наще Аирлек са по 1500вата в около 12кв.м стаи и по-добре ако бяха по 2000 вата, че отдолу е все още необитаемо жилище...

Стаята е 15 квадрата и ще взимаме 2000w, а в Бриколаж онзи ден гледах Теси-тата за стена по 150 лв. приблизително. Ти ми говориш за печките на крачета които са по 40-70 лв, а аз говоря за тези които са за стена. Макар, че не знам каква е разликата между тях, ти имаш ли представа защо е тази разлика в цената? В Технополис ми казаха че уж били по-икономични по-скъпите.

# 22
  • Мнения: 39
Няма ли някакви по 50 лв.Simple Smile? Дипломат нещо също?
Иначе да - евтин вариант на Адакс може да вземеш. И след време винаги ще ти е полезен в някои случаи.
Ползвам от години някакъв евтин конвектор ( но не за основно топлене:))) и бива.
Тези за стена, на Теси ги гледах към 150 лв. са. Адакса е 167, аиерлека е 180. Става въпрос за 2000w.
В Бриколажа, а сигурно Баумакс, Практикер и подобни има конвектори по 34.99лв(в Бриколаж до 13.11. е тази промоция) които са по 2000 вата с 3 степени на мощност+вентилатор, може да се монтират на стена или да са свободностоящи на вкл. в комплекта им крака-поне няма да си дупчиш стената. Китайски са,  ползвали сме такъв купен от Практикер- добре работи с  и без вентилатор, а трите му степени са една екстра в повече-примерно в студена стая пускаш на макс с вентилатор, после намаляш, лягаш си спираш вентилатора = тишина - това духалките не го могат.
П.П. не пишеш колко голяма е стаята която ще отоляваш и с каква дограма,изолация има ли, топлят ли те съседи отдолу,отсрани? Примерно наще Аирлек са по 1500вата в около 12кв.м стаи и по-добре ако бяха по 2000 вата, че отдолу е все още необитаемо жилище...

Стаята е 15 квадрата и ще взимаме 2000w, а в Бриколаж онзи ден гледах Теси-тата за стена по 150 лв. приблизително. Ти ми говориш за печките на крачета които са по 40-70 лв, а аз говоря за тези които са за стена. Макар, че не знам каква е разликата между тях, ти имаш ли представа защо е тази разлика в цената? В Технополис ми казаха че уж били по-икономични по-скъпите.

15кв. стая ако има и топлоизолация и добра дограма става с 2 квт. конвектор. Тези за които говоря стават и за стена нищо че си имат и крачета-може на място да попиташ и провериш - имат имена като Synhro-в Бриколаж е и 100% става за стена, Homefit -имаме 1 такъв - може и на стена да се монтира-имаше в комплекта освен крачета и комплект за стена има в кашона. Днес мернах на Баумакс промоция по 29.99лв името му пак с H.. почва, само незнам дали и той точно става за стена-в брошурата не пише- щом е за времено ползване не си струва да затваряш пари, а и реално са си все с почти едни и същи нагреватели които консумират 99% еднакво.По-скъпите имат по-прецизна електроника, но едва ли спестяват нещо - наще Аирлек Тактик си харчат яко, но са безшумни-електронно вкл./изкл. , а по-евтиния Аирлек Бейсик шумно им цъка реленцето- имам приятел който ползва 2квт такъв-като достигне температурата изкл.-щрак и после след няколко минути като вкл.- пак щрааак - нощем е леко дразнещо. Този Homefit който имаме от Практикер евтиния не цъка силно-предполагам и другите китайски са така-на място трябва да се провери.

# 23
  • Мнения: 14
Има ли мнения за тази зима? Airelec са двойно по-евтини, но дали си заслужават парите? Също така нямат вифи...

# 24
  • София
  • Мнения: 30 142
Бяхме с Adax Neo 1200W, но помещението е с много прозорци и трудно наваксваше, на високи градуси ставаше. Сменихме го с Adax Eco 2000W. Ще видим тази зима как ще е, но да уточня, че ние обичаме доста топло. За работа- работеше си перфектно и сметката не беше кой знае колко голяма.

Общи условия

Активация на акаунт