Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 54 938
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Запис
 ooooh! Не мога да намеря доставчик за Митническо и данъчно обслужване за София. Моля да се включат желаещи или изкарали вече, може дистанционно.

www.ego-consult.eu
Препоръчаха ми я и има Митническа и данъчна администрация.  Предлагат и дистанционно обучение. Аз съм се насочила към счетоводството и ще я проверя фирмата. От сайта на агенцията има 2стр. с ДО за това обучение.

# 76
  • Мнения: 7
Да се включа и аз:ориентирала съм се към Системно програмиране в Домекс Консулт /дистанционно/. Някой беше питал по-рано за отзиви за тази фирма, но така и не успях да намеря коментар. Моля, ако някой е карал курс там (в частност за с-но програмиране) да сподели   bouquet (може и като ЛС), или да ми препоръчате друг ДО за това ПО.

Предварително благодаря Simple Smile  bouquet Hug

# 77
  • Мнения: 118
Запис
 ooooh! Не мога да намеря доставчик за Митническо и данъчно обслужване за София. Моля да се включат желаещи или изкарали вече, може дистанционно.

www.ego-consult.eu
Препоръчаха ми я и има Митническа и данъчна администрация.  Предлагат и дистанционно обучение. Аз съм се насочила към счетоводството и ще я проверя фирмата. От сайта на агенцията има 2стр. с ДО за това обучение.

 Hug Мерси боку, само малко грешка има в сайта, една буквичка си сложила в повече, това е сайта http://www.eg-consult.eu
 ooooh! Shocked  Разгледах какви модули съдържа Митническата и данъчна администрация, изглежда ми като чисто счетоводство.  Shocked Даже пише - професия Финансов отчетник.
Моята идея беше да запиша нещо свързано с вносно-износния режим. Мога ли да сменя сега курса като съм подала?  Confused И какво бихте ми препоръчали според интереса ми?

# 78
# 79
  • Мнения: 1 400
Според вас важи ли- кой превари, той завари, или всички ще ни огрее?

# 80
  • Мнения: 38
Предполагам, че всички ще ни огрее  Blush
60 хил. човека са доста...В новините казаха, че първия ден са приети документите на  1500 човека...в най-голямата лудница. Едва ли до 2-ри ще са все по толкова на ден...а и да са пак ще стигнат. Плюс това има и хора, подали само кк или само за проф. обучение.  Peace
Не си мисли, че няма да си одобрена- ще си !   Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 16 221
Според вас важи ли- кой превари, той завари, или всички ще ни огрее?
Май второто ще е.
В петък изкарах дълго време с бодигарда на БТ Изток докато пазих ред на дъщерята.
Поговорихме си, човека беше много добре информиран. Според намекнатото ще е по ред на номерата и частичен избор по "други критерии".
Ще чакаме и ще се надяваме,  няма как.
А хора със основно образование /8 кл./ могат ли да участват?
Пак докато чаках ме обзе идеята в понеделник да изпратя и Скъпия да подаде за професионална шофьорска книжка. Има кат. В + тролей, но няма С. Ама има диплома само за 8 кл, в 10 ти му омръзнало да учи.



# 82
  • Мнения: 55 031
Може по принцип , защо не ?

# 83
# 84
  • Мнения: 1
А хора със основно образование /8 кл./ могат ли да участват?

Да, няма проблем да подаде документи. Аз в предната тема писах, че мой колега си подаде документите без проблем само с дипломата за основно, средното в момента го кара вечерно.

# 85
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте отново!
Оказа се голям проблем да се намери курс по английски за ниво Б1 и нагоре...Само в Зенит и Британия ми предложиха такива нива, но курсовете на Зенит са късно вечерта, а Британика провежда курсовете си в кв.Чайка, което ми е адски неудобно.
За информация - най-високото ниво, което у-ща Европа изучават по Аз мога са B1,B2 и Лейзър, (което е като надграждане на B2, но в сертификата пишат C1). Проблема с учебниците стои, дават се срещу капаро, после се връщат. Трябва да се копира всичко. Оправдаха се с това, че Агенцията бави плащанията към тях (е, да ама все пак ги прави...).
Някой може ли да ми предложи на ЛС доставчик, който предлага по-високо ниво с курсове през деня(независимо делничен или празничен ден)
Ти определено ме притесни с този пост. И аз подадох за английски още в първия ден, като се надявам да ме одобрят до началото на декември. Искам да карам английски от В1 нагоре. Не очаквах да е толкова трудно да се намери доставчик. По принцип съм се насочила към Британика, надявам се да няма проблеми до тогава...

# 86
  • Мнения: 1
Запис
 ooooh! Не мога да намеря доставчик за Митническо и данъчно обслужване за София. Моля да се включат желаещи или изкарали вече, може дистанционно.

www.ego-consult.eu
Препоръчаха ми я и има Митническа и данъчна администрация.  Предлагат и дистанционно обучение. Аз съм се насочила към счетоводството и ще я проверя фирмата. От сайта на агенцията има 2стр. с ДО за това обучение.

 Hug Мерси боку, само малко грешка има в сайта, една буквичка си сложила в повече, това е сайта http://www.eg-consult.eu
 ooooh! Shocked  Разгледах какви модули съдържа Митническата и данъчна администрация, изглежда ми като чисто счетоводство.  Shocked Даже пише - професия Финансов отчетник.
Моята идея беше да запиша нещо свързано с вносно-износния режим. Мога ли да сменя сега курса като съм подала?  Confused И какво бихте ми препоръчали според интереса ми?

Извинявам се за грешката. Да и аз сега погледнах инфото и е като счетоводството. Делта-колежи също го предлагат може да се обадите и там да проверите. Нямам инфо дали може да се подмени вече подадено желание.

# 87
  • София
  • Мнения: 158
За Ду- за шивачки никой ли нищо не е чувал? Cry

# 88
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
За основното образование - зависи какви са ДОИ-тата за специалността, за която кандидатствате. За повечето може да се кандидатства само с основно, но все пак имайте предвид, че си има ограничения и повечето са обособени с лицензирането на учебния план на доставчика на обучение. Т.е. те самите биха отказали да приемат после уведомлението Ви.  Rolling Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 16 221
Благодаря за отговорите. Но след като го написах се сетих, че той не се води никъде на работа, няма осигуровки и не отговаря и на това условие.
Явно ще си живее  така.

Общи условия

Активация на акаунт