Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 372
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • Бургас
  • Мнения: 8 994
Чувствам се тотално прецакана. Днес ходих дда си взема уведомлението и като стана въпрос за онлайн обучение служителкатаа ми каза, че онлайн формата на обучение била спряна. Дали временно или за постоянно не се знаело. Направо съм бясна, защото подадох документите си именно с идеятаа да карам курсовете онлайн, защото нямам възможност да присъствам. Няямаме помощ от баби, а мъжа ми ее до къссно на работа. Да го бяха казали при вземането на документите, егати.

# 556
  • Мнения: 656
Чувствам се тотално прецакана. Днес ходих дда си взема уведомлението и като стана въпрос за онлайн обучение служителкатаа ми каза, че онлайн формата на обучение била спряна. Дали временно или за постоянно не се знаело. Направо съм бясна, защото подадох документите си именно с идеятаа да карам курсовете онлайн, защото нямам възможност да присъствам. Няямаме помощ от баби, а мъжа ми ее до къссно на работа. Да го бяха казали при вземането на документите, егати.
Спряха online обученията след приема на документи. Малко по- назад в темата има коментари.

# 557
  • Мнения: 641
tweetys ,няма как да ти го кажат още  при подаване на документите,защото тогава дистанционните обучения не бяха спряни. Спряха ги от миналия понеделник.Тогава отидох за моя ваучер и ме върнаха ,заради това спиране.Но понеже аз съм подавала септември миналата година ,  одобриха ме чак октомври,тази и имах попълнено вече уведомление от доставчика, още на следващия ден си получих ваучера.
Иначе,всички новоподали ще чакат да разрешат отново дистанционните обучения,или ще си търсят друг доставчик при одобрение.

# 558
  • Бургас
  • Мнения: 8 994
Голям съм карък!!! Остава ми само да чакам и да се надявам.

# 559
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Голям съм карък!!! Остава ми само да чакам и да се надявам.


И аз съм като теб... То май аз повдигнах темата по-назад... Свързах се с един доставчик и ми казаха, че след нова година най-вероятно пак ще има дистанционна форма! Била спряна временно, за да си направят те някакви промени, които не касаели кандидатите. Не знам дали е 100% вярно, но поне е надежда!
Аз нямам никаква възможност да карам присъствен курс... За съжаление с две малки деца и без баби няма как Sad Освен да си кърмя бебето направо на курса...

# 560
  • Мнения: 25
Здравейте!

Днес ходих до БТ Младост в София и ми казаха, че след около месец ще започнат да раздават уведомления. В това бюро са подали близо 10 000 човека.

Ето и тел. номер, за да не се разкарвате напразно: 02/876-65-89

# 561
  • Мнения: 0
И аз съм одобрена за счетоводство, от Казанлък съм. Ще се записвам дистанционно за януари месец. В бюрото ми казаха, че ще пускат дистанционното, ама не знаят кога newsm78

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 3
И аз съм одобрена за счетоводство, от Казанлък съм. Ще се записвам дистанционно за януари месец. В бюрото ми казаха, че ще пускат дистанционното, ама не знаят кога newsm78
Би ли споделила към кой ДО си се ориентирала за дистанционен курс по счетоводство? Peace

# 563
  • Мнения: 0
За счетоводство .В Казанлък има една фирма микс и другият е  или кабината,но все още проучвам

Последна редакция: пн, 26 ное 2012, 15:50 от deluxsa

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 3
За оперативно щетовотство .В казанлък има една фирма микс и другият е изоблок или кабината,но все още проучвам
Един вариант и от мен Sunglasses - виж и в Стопанската академия в Свищов - също предлагат дистанционен, но като всички останали ДО в момента изчакват с възстановяване на процедурата по издаване на ваучери за дистанционната форма Peace

# 565
# 566
  • Мнения: 820
За оперативно щетовотство .В казанлък има една фирма микс и другият е изоблок или кабината,но все още проучвам

Поне втори път пишеш счетоводство неправилно! Така ли го написа и в заявлението???

# 567
  • Мнения: 8
За оперативно щетовотство .В казанлък има една фирма микс и другият е изоблок или кабината,но все още проучвам

Поне втори път пишеш счетоводство неправилно! Така ли го написа и в заявлението???

Щом за втори път го пише така, значи си мисли че така е правилно ... Съжалявам ,ама като видя такива и ми е много смешно и малко тъжно, че има хора които не могат да пишат правилно. Не че аз пиша правилно винаги , ама това направо .... " Щетовотство " е някаква нова дума . И то с "т" написано даже. Направо ме е срам , че четири години го учих , а хората не знаят как се пише.

# 568
  • София
  • Мнения: 10 960
Както се вика: О, свещена простота  Laughing

След като се подаде молба за напускане - колко време е срока, в който трябва да започнеш на нов договор, за да не отпаднеш от програмата?

Мисля, че 3 дни беше срока за уведомяване на борсата, а интервала, в който си безработен - колко дни е? Благодаря

# 569
  • Мнения: 0
И аз съм одобрена за счетоводство, от Казанлък съм. Ще се записвам дистанционно за януари месец. В бюрото ми казаха, че ще пускат дистанционното, ама не знаят кога newsm78
Би ли споделила към кой ДО си се ориентирала за дистанционен курс по счетоводство? Peace

Ами, игнорирайки предните коментари, мисля да се запиша за Изоблок. Имам позната карала там английски дистанционно и е доволна. То нали е спряно за сега дистанционното, имам време да мисля Simple Smile Ще ви следя за предложения Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт