Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 372
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 48
Днес и аз си взех 1вото уведомление за руски език от БТ в Бургас. Бях номер 3738.

# 571
  • Мнения: 1
Мина почти месец от края на приема на документи, а почти никой не се е похвалил с одобрение. На фона на кандидатствалите, тези, които писаха, че са приети са капка в морето. Почвам малко да се притеснявам, че положителният краен резултат е вече под въпрос.

# 572
  • Мнения: 48
Днес като гледах списъците, които бяха изнесени имаше много малко хора, които не бяха одобрени.

# 573
  • Мнения: 1
Във Варна миналата година не изнасяха списъци, съмнявам се да почнат от тази, но може би в началото на декември си струва да се провери дали не е излязло нещо. Миналата година казваха, ако сте одобрени ще ви се обадим и не даваха инфо. Но сега кой знае?

# 574
  • Мнения: 5 535
CabuHka, до кой номер горе-долу бяха списъците в Бургас?
Миналата вълна подалите бяха до номер 3300-3400 някъде. Сега това подаване продължава старата номерация. Та до кой номер са стигнали в разглеждането на документи?

# 575
  • Бургас
  • Мнения: 1 373
CabuHka, до кой номер горе-долу бяха списъците в Бургас?
Миналата вълна подалите бяха до номер 3300-3400 някъде. Сега това подаване продължава старата номерация. Та до кой номер са стигнали в разглеждането на документи?
до 39** - вчера проверявах  Peace

# 576
  • Мнения: 0
Съпругът ми вчера им звъня и му казаха да се обади след нова година,той е номер 5557.От Бургас сме.Телефона за инфо е 056 81 39 46

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 78
Да се включа и аз в темата - от Пловдив съм и подавах документи в бюрото на Чернишевски. Дали някой друг е подавал там и да е получил отговор? И на място ли трябва да се отиде?

Много съм благодарна за помощта.

# 578
  • Мнения: 5 535
Благодаря, Шушон и juji_kiko!
Аз съм 46хх, но не бързам за обучение, защото в момента карам курс по френски и живот и здраве, до май месец трябва да го завърша.

# 579
  • Мнения: 2 646
Вчера си взех уведомлението от БТ Марица в Пловдив  Peace

# 580
  • Мнения: 64 926
Да се включа и аз в темата - от Пловдив съм и подавах документи в бюрото на Чернишевски. Дали някой друг е подавал там и да е получил отговор? И на място ли трябва да се отиде?

Много съм благодарна за помощта.

Аз ! Grinning
Но нямам отговор .

# 581
  • Мнения: 574
Здравейте, в Русе са започнали да разпращат имейли на одобрените, които са си подали първия ден , аз съм сред тях, днес ще ходя да си получа одобрението. От центъра , в който ще се обучавам ми казаха, че само чакат да посъберат още малко хора и ще започне обучението и има и дистанционна форма, което малко ме озадачи, нали уж ги бяха спряли.... става въпрос за компютърна графика-960 часа. Днес като им занеса уведомлението ще искам повече информация.

# 582
  • Мнения: 458
Да се включа и аз в темата - от Пловдив съм и подавах документи в бюрото на Чернишевски. Дали някой друг е подавал там и да е получил отговор? И на място ли трябва да се отиде?

Аз ! Grinning
Но нямам отговор .
И аз също в първия ден подадох на Чернишевски и все още никой не ми се е обадил.

# 583
  • Мнения: 32
Да се включа и аз в темата - от Пловдив съм и подавах документи в бюрото на Чернишевски. Дали някой друг е подавал там и да е получил отговор? И на място ли трябва да се отиде?

Много съм благодарна за помощта.
Подадох 1я ден на Чернишевски, няма отговор и се чудех да им звъня ли, на място ли да ходя

# 584
  • Мнения: 0
Здравейте, в Русе са започнали да разпращат имейли на одобрените, които са си подали първия ден , аз съм сред тях, днес ще ходя да си получа одобрението. От центъра , в който ще се обучавам ми казаха, че само чакат да посъберат още малко хора и ще започне обучението и има и дистанционна форма, което малко ме озадачи, нали уж ги бяха спряли.... става въпрос за компютърна графика-960 часа. Днес като им занеса уведомлението ще искам повече информация.

Аз, понеже не разбрах май  newsm78 ... Да не е само за някой градове да е спряно дистанционното? Или само за някой доставчици?

Общи условия

Активация на акаунт