Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 350
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 914
Някой да знае в БТ Сердика до къде са? И дали се обаждат, както казаха или трябва на място да си проверяваме дали сме одобрени?
https://www.facebook.com/AzMogaPoveche/posts/455854687806330
 Стигнали са до номер 7 181  Wink

# 616
  • софия
  • Мнения: 566
Дами да попитам ,че нещо не го вдявам.Аз съм номер 9412 и например вече е разгледана молбата.Това означава ли ,че са изнесени списъците до 11000?Става въпрос за София-Младост.

# 617
  • Мнения: 2 225
Дами да попитам ,че нещо не го вдявам.Аз съм номер 9412 и например вече е разгледана молбата.Това означава ли ,че са изнесени списъците до 11000?Става въпрос за София-Младост.

И аз съм 9000 и нещо. Сега да ходя ли другата седмица.  Rolling Eyes Ех ако е можело и тази седмица, много тъпо, имаше курсове, които започват началото  на другата!! Sad

# 618
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 856
А за Люлин дали знае някой докъде са стигнали? Извинете ако сте коментирали, но толкова страници и нядали ще го открия преди вашия отговор  Hug

# 619
  • Мнения: 0
БТ МЛАДОСТ-СОФИЯ
Малко инфо-обадих се и ми казаха, че са стигнали до 11 000, но не могат да ми кажат кога ще приключат с всички (моят номер е 17 хиляди и нещо). В средата на декември ще бъдат изнесени списъци.

Странно ние с мъжа ми сме 95** номера,а  не са ни са обадили.Май трябва в понеделник ние да звъним  newsm78
ама като гледам не сме само ние, дето не са им се обадили. А и с това дистанционно обучение да вземат по-скоро да го пуснат ли, че много хора така ги прецакаха.


Оказа се, че там където исках да се запиша, курса е по компютърна графика, а аз съм кандидатствала за графичен дизайн, та затова сега трябва да си намеря друг доставчик, има още 4 на брой, само трябва да си избера, май ще се спра на Информационно обслужване АД, а графиката беше към НОБО.

Благодаря за отговоря,    bouquet ще ги проверя и тях пожелавам ти да си избереш добър доставчик  Hug:

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 22:56 от frostyyy

# 620
  • Мнения: 2 225
А на кой телефо звъните на БТ Младост?
Аз звънях преди време на някакви, но даваше свободно/заето и не знам длаи бяха грешни или просто натоварени...

# 621
  • Мнения: 0
А на кой телефо звъните на БТ Младост?
Аз звънях преди време на някакви, но даваше свободно/заето и не знам длаи бяха грешни или просто натоварени...

Аз звъня на този -02/876-65-89 

# 622
  • Мнения: 139
Момичета ,ако имате възможност направо отидете да  питате в БТ.Защото в нашия град бяха разгледани всички заявления,бяха одобрени почти всички желаещи.Посрещаха ни на вратата с "Вие земеделски производител ли сте?"Ако е не  си одобрен,ако е да не си.

# 623
  • Мнения: 64 896
В София и Пловдив е по-сложно и бавно . Tired

# 624
  • Мнения: 1
Във Варна е съвсем, защото тук не си дават и зор.

# 625
  • Мнения: 48
Във Варна е съвсем, защото тук не си дават и зор.

Абсолютно Peace

# 626
  • Мнения: 2 225
А на кой телефо звъните на БТ Младост?
Аз звънях преди време на някакви, но даваше свободно/заето и не знам длаи бяха грешни или просто натоварени...

Аз звъня на този -02/876-65-89 

Мерси!  Hug
А имат ли обедна почивка, ако ходя, д ане улуча точно нея?

# 627
  • София
  • Мнения: 664
Някой има ли информация за БТ Люлин Simple Smile

# 628
  • Мнения: 35
БТ МЛАДОСТ-СОФИЯ
Малко инфо-обадих се и ми казаха, че са стигнали до 11 000, но не могат да ми кажат кога ще приключат с всички (моят номер е 17 хиляди и нещо). В средата на декември ще бъдат изнесени списъци.

Странно ние с мъжа ми сме 95** номера,а  не са ни са обадили.Май трябва в понеделник ние да звъним  newsm78
ама като гледам не сме само ние, дето не са им се обадили. А и с това дистанционно обучение да вземат по-скоро да го пуснат ли, че много хора така ги прецакаха.


Оказа се, че там където исках да се запиша, курса е по компютърна графика, а аз съм кандидатствала за графичен дизайн, та затова сега трябва да си намеря друг доставчик, има още 4 на брой, само трябва да си избера, май ще се спра на Информационно обслужване АД, а графиката беше към НОБО.

Благодаря за отговоря,    bouquet ще ги проверя и тях пожелавам ти да си избереш добър доставчик  Hug:

И аз чакам в БТ Младост. Като подавах документите изрично казаха, че няма да се обаждат, защото кандидатите са много. Посъветваха да се проверява за списъци на място при тях най-рано в края на ноември. Аз им звънях миналата седмица и още нямаше изнесени списъци, но не казаха и кога евентуално  ще има.
Това за дистанционното не го знаех, но предполагам, че не е само слух щом толкова хора го коментират.
Много, много тъпо от тяхна страна да променят условията СЛЕД подаването на документите. И аз не знам дали ще мога да уча при това условие Sad
Някой кандидатствал ли е за графичен дизайн? Имате ли положително инфо за някой доставчик?

# 629
  • софия
  • Мнения: 566
Какво е променено след подаване на документите?Изпуснала съм а не ми се рови.Нещо за дистанционно обучение ли става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт