Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 367
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 35
ДБТ - София - Изток (по-известно като БТ Младост)

Току-що говорих с тях.
При подаване на документите ми казаха, че кандидатите са прекалено много за да се обадят на всички. Казаха че ще изнесат списъци с одобрените хора на място в бюрото най-рано в края на ноември.

Сега ми казаха, че нямало такова нещо. Ще се обадят на всички одобрени, а ако не си вдигна телефона - ще ми напишат е-мейл.

Кое ли ще да е истината...? Някой да живее на близо до бюрото и да може пътьом да надникне?! Живея на един час път от бюрото (и още толкова на обратно) и честно казано не ми се разкарва залудо.

# 661
  • Мнения: 2 212
Един може и да е дискутиран въпрос, но само ако може да ме насочите къде да чета - ако съм одобрена, взела ваучер, започнала курс, изобщо дето се вика по средата съм даже на цялата мисия, но искам да се преместя от Пловдив в София - мога ли да избера там друг доставчик и да продължа от там докъдето съм стигнала с нивото на езика, примерно минала съм вече А1, да започна другаде от А2 или няма такъв филм. Конкретният център, в който съм в момента в Пловдив няма представителство в София, но курсът ще продължи 1 цяла година и не знам дали няма да ми се наложи да се преместя в София междувременно.

# 662
  • София
  • Мнения: 42
ester, ваучера се издава за определен доставчик, форма на обучение и курс(определена начална дата) и тези неща не могат да се променят.

# 663
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 856
Някой да знае до къде са я докарали БТ Люлин? Аз ще имам възможност да ида дотам чак другата седмица, но не е сигурно...

# 664
  • Мнения: 458
Здравейте! Аз подадох на 15.10 в БТ на Чернишевски- Пловдив и днес ми се обадиха, че трябва да отида, че имало някакви пропуски  Thinking А аз си мислех, че ми се обаждат, че съм одобрена, ама утре ще видим и ще ви информирам.

# 665
  • София
  • Мнения: 1 485
Това написа потребителка току що на страницата им във фейсбук:
"Здравейте, в ДБТ Възраждане, София, вече има изнесени списъци на одобрните и неодобрени кандидати, подали документи през първите няколко дни (ориенторовъчно до номер 5520). На 10.12. се очкава следваш списък, а до края на годината се очаква да бъдат готови всички списъци.
Служителките обясниха, че след като кандидатстващия получи официално уведомление че е одобрен, може да отиде в ДБТ Възраждане, за да си вземе официален документ, с който да се запише при избрания от него доставчик. Връчването на тези документи ще бъде след НГ, тъй като в бюрото все още не разполагат с въпросните бланки. Успех на всички!."

# 666
  • Мнения: 914
Аз подадох на вторият ден във Възраждане и номера ми е 56... . newsm78 Какво точно значи "официално уведомление"?

# 667
  • Мнения: 14
Това написа потребителка току що на страницата им във фейсбук:
"Здравейте, в ДБТ Възраждане, София, вече има изнесени списъци на одобрните и неодобрени кандидати, подали документи през първите няколко дни (ориенторовъчно до номер 5520). На 10.12. се очкава следваш списък, а до края на годината се очаква да бъдат готови всички списъци.
Служителките обясниха, че след като кандидатстващия получи официално уведомление че е одобрен, може да отиде в ДБТ Възраждане, за да си вземе официален документ, с който да се запише при избрания от него доставчик. Връчването на тези документи ще бъде след НГ, тъй като в бюрото все още не разполагат с въпросните бланки. Успех на всички!."

Да и аз го видях и вече започвам да не вярвам на никой, най-вероятно ще трябва да се ходи всяка седмицата до бюрото - ей така за разнообразие, защото сме много свободни  Sad
Вчера звънях във въпросното бюро и ми казаха, че било много рано, днес друга песен са започнали....... ooooh!

# 668
  • Мнения: 758

Аз подадох на вторият ден във Възраждане и номера ми е 56... . newsm78 Какво точно значи "официално уведомление"?
Как така номера ти е 56?  Аз подадох на 22.10 и номера е 7462.
Т.е сега може да видим одобрените, а ваучерите - след нова година?

# 669
  • Мнения: 914
Имам предвид, че ми е 56**  Simple Smile

# 670
  • Мнения: 2 212
ester, ваучера се издава за определен доставчик, форма на обучение и курс(определена начална дата) и тези неща не могат да се променят.


Именно, и аз така го мисля, ама чувам от тук, от там, че някои хора се били преместили, като как не разбрах. Добре, явно ако сменя града ще трябва да си идвам всеки уикенд, защото поне съм записала съботно-неделен курс. Благодаря.

# 671
  • Мнения: 1
ester, ваучера се издава за определен доставчик, форма на обучение и курс(определена начална дата) и тези неща не могат да се променят.


Именно, и аз така го мисля, ама чувам от тук, от там, че някои хора се били преместили, като как не разбрах. Добре, явно ако сменя града ще трябва да си идвам всеки уикенд, защото поне съм записала съботно-неделен курс. Благодаря.

Ако доставчикът ти има филиал в града, в който се местиш, предполагам, няма да е проблем. Но каквото и да ти кажем ние, единствената 100% достоверна информация можеш да получиш от бюрото или на някакъв телефон на АЗ, който е попрограмата.

# 672
  • Мнения: 1
Айде бе, някой от Варна да каже еди кой си номер съм и ми се обадиха! Моля, моля, моля.......

# 673
  • Мнения: 13 535
Айде бе, някой от Варна да каже еди кой си номер съм и ми се обадиха! Моля, моля, моля.......

Няма такива  Grinning

# 674
  • София
  • Мнения: 19 107
Дъщерята днес имала работа в Младост 4, минала и през БТ Изток.
Служителите изобщо не я отразили, не отговорили на въпроса и. Бодигарда и казал, че в момента са разгледани номерата до 1500, другата седмица щели да изнесат списък.
Да сме проверявали пак.

Общи условия

Активация на акаунт