Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 126

  • 73 337
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 178
Аз отново ви благодаря за подкрепата и че сте на моя страна (не че съм очаквала нещо друго де!), но няма смисъл повече да се занимавате с тези хора. На мен те по никакъв начин не ми вредят реално погледнато. Да, откраднали са ми снимките, но аз с това съм свикнала, защото е ежедневие. Мои снимки се мъдрят из сайтове и каталози по цял свят. Дори и да слагам лого през средата , нищо не им пречи отгоре да си слагат тяхното. Само дето ще им се наложи да се потрудят малко, няма да е съвсем наготово.
Кофти ми е за хората, които остават разочаровани, след като си получат тортите от тази сладкарница. Аз самата съм преживявала подобни емоции преди да започна сама да си правя тортите и знам колко е гадно. Вместо да зарадваш детето си с желаната торта, те ти дават няква, дето не можеш и да я познаеш, защото няма нищо общо с моделчето от каталога. и вместо детето ти да е щастливо на рождения си ден, то реве и мрънка, че е искало друго. Ходи обеснявай, че ти нямаш вина за случилото се. Хем им плащаш, хем ти съсипват празника.

# 676
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 342
Момичета, творите прекрасни неща!   bouquet Поклон!

Следя ви от време на време, за да ви се радвам.
Знам за чудесата, сътворени от bubolinka от една наша обща позната (hristina21) и затова с огорчение чета за тези мизерни търговци. Дори си позволих в знак на съпричастност да пусна във фейсбук един пиперлив пост, за да знаят, че не могат незабелязано да крадат.

Поздравявам ви!   bouquet

# 677
  • София
  • Мнения: 1 078
Бе те голямо проучване правят тези одитори, това с имената в коментарите на госпожата е много показателно. Мнооого надълбоко им е бръкнато! Вместо да гледат как да подобрят качеството на своите 30 торти на ден, те се чудят как да навредят на тези с 2-3 торти месечно. Жалки и смешни.

П.П. Питам пак. Как коментирате в тая страница? Аз вече не мога никак, независимо дали я “харесвам“ или не тая грозна страница.

# 678
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
Свещичка-тя Ванчето го каза ама явно не си видяла- Блокирани сте и няма да можеш вече да пишеш на стената им

# 679
  • Мнения: 492
Свещичка-тя Ванчето го каза ама явно не си видяла- Блокирани сте и няма да можеш вече да пишеш на стената им

Аз все още не съм сред блокираните, възползвах се  Mr. Green Но се чудя дали не може да се подготви някакъв общ протест, който всеки да сложи на стената си или да измислим друг начин как все повече хора от Пловдив да научат за политиката им  Thinking

# 680
  • Мнения: 148
Aз съм ЗА предложението.Дайте да измислим нещо,не може вечно да си траем.Те как си позволяват да ни очернаят постоянно със повод и без.Аз съм скарана със компа,така че ако някои знае точно какво можем да направим да свирка.

# 681
  • София
  • Мнения: 1 078
Елементарно, Уотсън! Блокирани сме всички. Аз също не мога да пиша.  Mr. Green Което е тъпо, щото всичките ми познати имат профили. Ако реша, мога да напиша мнение поне още от 100 профила. Всеки може да го направи. Пишеш от профила на щерка ти, те трият и блокират, пишеш от профила на комшийката, те пак трият. Като напишеш 20тина мнения, те ще блокират 20тина профила, дано някой от тях да е техен клиент  и да си го блокират сами. Има начини да ги тормозим, стига да решим.  Mr. Green

Ееее, ич не те и видЕх, Ванюшке, сори!  Mr. Green

То и аз така сипомислих, че сме блокирани, но гледам, че Нелка и Шемет цЕла дискусия са разгърнали под една от снимките и си стоят там цели-целенички та реших, че някаква тайна фейсбукска знаете. Laughing
Тия са толкоз жалки, милите, че думи нямам. Мнооого искам онази клиентка да беше качила снимките на “гролзната торта“, която е поискала и на “хубавата“, която е получила от найските сладкари-майстори-данъкоплатци-професионалисти-драпащи-със-зъби-и-нокти.  Mr. Green

# 682
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Свещичкова до нас явно не са стигнали още та да ни блокират а и не сме ги харесвали преди да им пишем на сайта  Mr. Green ама то никога не е късно да ни резнат само че са заети предполагам петъчно със съботно неделните торти и не са стигнали още до нас.

# 683
  • София
  • Мнения: 1 078
И аз не съм ги харесвала, когато си написах коментара на стената им, но после реших, че поне харесващите ще оставят. Макар че и на идиота му е ясно какъв тип харесване е нашето. Mr. Green

# 684
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
 hahaha hahaha hahaha гъбаркам се и аз ...

# 685
  • Мнения: 25
По темата за коментарите към страницата на онази сладкарница във Фейсбук - ами не са насмогнали да изтрият всичко - и моят коментар още си стои  Twisted Evil
Мисля си да пусна на стената си едно съобщение към приятелите ми за случката и който иска (а сигурна съм, че доста ще искат) да им пише лично мнение на страницата...

Иначе, пак имам въпрос, предимно към варненките - знаете ли къде мога да си разпечатя снимка върху ядлива хартия, или някоя от вас има ли необходимата техника и би ли ми съдействала? Не вземам предвид възможността от cookibooki, че в момента нямам какво друго да поръчвам и само една разпечатка ще ми излезе "златна"

# 686
  • Мнения: 368
Хи-хи, аз точно това направих Simple Smile Пуснах пост на стената си, който няма как да изтрият, публичен е, така че спокойно може да се споделя Simple Smile Ако всички обединим социалните си мрежи, някой сериозно ще пострада  Mr. Green

# 687
  • Мнения: X
Хи-хи, аз точно това направих Simple Smile Пуснах пост на стената си, който няма как да изтрият, публичен е, така че спокойно може да се споделя Simple Smile Ако всички обединим социалните си мрежи, някой сериозно ще пострада  Mr. Green

Ти си тортения генерал:)))

Иначе, пак имам въпрос, предимно към варненките - знаете ли къде мога да си разпечатя снимка върху ядлива хартия, или някоя от вас има ли необходимата техника и би ли ми съдействала? Не вземам предвид възможността от cookibooki, че в момента нямам какво друго да поръчвам и само една разпечатка ще ми излезе "златна"


И Илчовски, и Дикра имат ядлив принтер, разликата в цената и качеството е минимална:))

# 688
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ааа, аз съм по-доволна от качеството на печата в Дикра - цената последно беше около 4 кинта. Илчовски работят с най-тънката хартия, но преди 10 дена принтерът им беше развален. За това основно си поръчвам при кукитата, когато предварително зная какво ми трябва, а не в последния момент де. Там качеството е на друго ниво.

За дискусията, включих се и аз, щото то вече нагло идеше доста и гледам не са ме баннали още там. Чудо, чудооооо.

# 689
  • Мнения: 25

И Илчовски, и Дикра имат ядлив принтер, разликата в цената и качеството е минимална:))


Благодаря, Мина!
За Илчовски съм чувала, но още нищо не съм пазарувала от тях, а тези Дикра... ще ги потърся в нета, благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт