Къде в Бургас (34)

  • 68 189
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Здравейте ,
трябва да поръчвам торти за РД на дъщеря ми . Досега винаги от Захарото сме поръчвали .Доволна съм - но като че ли ни омръзна и сега искам да сменя.
Двуомя се между Роза и Ани .Имате ли пресни впечетления и цените също ме интересува .
Благодаря Предварително

# 31
  • Мнения: 101
Здравейте ,
трябва да поръчвам торти за РД на дъщеря ми . Досега винаги от Захарото сме поръчвали .Доволна съм - но като че ли ни омръзна и сега искам да сменя.
Двуомя се между Роза и Ани .Имате ли пресни впечетления и цените също ме интересува .
Благодаря Предварително
На края на 32-ра тема има доста мнения за няколко сладкарници в Бургас, но в общи линии, зависи на какво държиш. Ако искаш по-евтин вариант с ефектен външен вид - "Роза". На детски РД скоро опитах една лека торта с три вида сметанов крем, която беше изненадващо вкусна при това съдържание. Струвала е 60 лв, за два етажа с богата цветна детска украса с много фигурки.   Ако държиш на вкуса - ще ти излезе по-скъпо, където и да поръчаш. Аз имам любими торти и в "Роза" и в "Амадеус" и в "Захаро" /ценител съм на сладките изкушения  Crazy/. От "Ани" много отдавна не съм опитвала нищо и май трябва да поправя тази грешка.

# 32
  • Мнения: 115
Здравейте ,
трябва да поръчвам торти за РД на дъщеря ми . Досега винаги от Захарото сме поръчвали .Доволна съм - но като че ли ни омръзна и сега искам да сменя.
Двуомя се между Роза и Ани .Имате ли пресни впечетления и цените също ме интересува .
Благодаря Предварително
две ръце за "Ани"  http://www.facebook.com/SweetHouseAni


иии някой питаше за матрьошки ........май.... newsm78  http://www.tinydeal.com/1-set-of-wooden-russian-nesting-doll-p-19366.html   е не са в Бургас, но са с безплатна доставка

# 33
  • Мнения: X
Категорично за Амадеус  Peace. От Розата в предната тема имаше оплакване то торта точно за детски рожден ден- красиво направена с мн оцветители.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 614
Загубих ви Whistling

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 702
Някой има ли впечетления от агенция за набиране на персонал Ерник - коректни ли са, с какви фирми работят и т.н., изобщо всякаквя информация.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 641
Като стана въпрос за торти "Сладко и солено" преместиха ли се или направо закриха сладкарницата?

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Тази на Христо Ботев я затвориха. Аз купувам на парче от City's Café.

# 38
  • Мнения: 2 216
Като стана въпрос за торти "Сладко и солено" преместиха ли се или направо закриха сладкарницата?
Преместиха се в малката уличка, на Битовия, точно до Пощенска банка. Там се продават млечните продукти на Добрев /които са мн. добри/ и има щанд за тортите

# 39
  • Мнения: 8
Здравейте ,
трябва да поръчвам торти за РД на дъщеря ми . Досега винаги от Захарото сме поръчвали .Доволна съм - но като че ли ни омръзна и сега искам да сменя.
Двуомя се между Роза и Ани .Имате ли пресни впечетления и цените също ме интересува .
Благодаря Предварително
Тъй като и на мен ми омръзна един и същ вкус на тортите за рожден ден в Захаро, поръчах да ми я направят с друг крем, а не със стандартните които предлагат - ванилия, шоколад, карамел. Аз се спрях на шапман, т.е. тортата като съържание (блат, крем) я направиха Шампан, а я украсиха с модела, който бях избрала. Та това е друг начин да експериментираш, стига да имаш предпочитан вкус от останалите торти - възможно е да се наложи да доплатиш, за тази промяна.

От тортите на Амадеус най-много ми допада вкуса на Кафява Бланка, и други сме опитвали, но тази остана фаворит.

# 40
  • Мнения: 35
Скоро бях на детски рожден ден и майката беше поръчала бисквитена торта. Кремът наподобяваше крем-ванилия, а не нишесте. Естествено беше красиво украсена, за да се радват децата. Това, което ми направи впечатление,е че и малките и големите гости си изядоха парчетата. Иначе почти всеки чопли, чопли и оставя недоизядено. Аз изобщо не съм фен на купешките торти, но това ми хареса като вариант, защото е лека и приятна тортичка и може да се каже, че всекия я обича.

# 41
  • Мнения: 21
А от къде е поръчвана?

# 42
  • Мнения: 35
А от къде е поръчвана?


Не знам, но ще попитам и ще пиша  Peace

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Здравейте!
Понеже от рождение бебето ми е с обриви, които вече и педиатъра ни, и неонатолог ни казаха, че е атопичен дерматит, та бихте ли ми препоръчали някой специалист, при когото да заведа на преглед малкия, че обривите се увеличават и стават доста груби и твърди.

# 44
  • Мнения: 21
Намери си хомеопат

Общи условия

Активация на акаунт