Къде в Бургас (34)

  • 68 128
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Къде в Бургас /по-точно в ЦГЧ и Възраждане/ мога да купя хубава стирка за под тип "Пеперуда" /такава, която се изцежда като се сгъва на две, а не от онези, които се изцеждат с два валяка отстрани/. На цена - до 10лв.

# 46
  • Мнения: 6 697
Къде в Бургас мога да намеря различни изплетени джуфки, панделки и др. красотийки за бебче.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 167
Къде в Бургас /по-точно в ЦГЧ и Възраждане/ мога да купя хубава стирка за под тип "Пеперуда" /такава, която се изцежда като се сгъва на две, а не от онези, които се изцеждат с два валяка отстрани/. На цена - до 10лв.

На ул."Калоян", в близост до кръстовището с ул."Сливница" има голям магазин за парфюмерия и битова козметика. Скоро си купих от там за 9,90лв, има и резервни гъби за около 2,50лв.

# 48
  • Мнения: 2 216
Здравейте!
Понеже от рождение бебето ми е с обриви, които вече и педиатъра ни, и неонатолог ни казаха, че е атопичен дерматит, та бихте ли ми препоръчали някой специалист, при когото да заведа на преглед малкия, че обривите се увеличават и стават доста груби и твърди.
Др. Йотова е много хвалена тук. Работи със ЗК. Ако решиш да заведеш детето си, ето това е тел. 0878832309
В коя аптека мед. козметика е на най-добри цени?

Последна редакция: вт, 30 окт 2012, 20:18 от Gianna

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Здравейте!
Понеже от рождение бебето ми е с обриви, които вече и педиатъра ни, и неонатолог ни казаха, че е атопичен дерматит, та бихте ли ми препоръчали някой специалист, при когото да заведа на преглед малкия, че обривите се увеличават и стават доста груби и твърди.
Др. Йотова е много хвалена тук. Работи със ЗК. Ако решиш да заведеш детето си, ето това е тел. 0878832309
В коя аптека мед. козметика е на най-добри цени?
Благодаря за отговора!
Лека вечер! Simple Smile

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Къде в Бургас /по-точно в ЦГЧ и Възраждане/ мога да купя хубава стирка за под тип "Пеперуда" /такава, която се изцежда като се сгъва на две, а не от онези, които се изцеждат с два валяка отстрани/. На цена - до 10лв.

На ул."Калоян", в близост до кръстовището с ул."Сливница" има голям магазин за парфюмерия и битова козметика. Скоро си купих от там за 9,90лв, има и резервни гъби за около 2,50лв.

 Joy
Голям майтап. Не видях коментара ти, защото си тръгнах от работа преди да пишеш. На път към вкъщи минах  точно през този магазин и си взех същата стирка, за която спомена. За първи път влизам там - много е евтин и добре зареден.
Вече се свързвам с бгмама на телепатично ниво  Laughing

# 51
  • Мнения: 56
Gianna аз ползвам само медицинска козметика.По мои наблюдения в моловете аптеките държат адски високи цени.На всякъде другаде цените са почти еднакви,с разлика плюс -минус няколко стотинки/след остъпката, която получавам УЖ/

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 341
някой знае ли къде ще се провежда в четвъртък математическото състезяние Черноризец Храбър

Ася, състезанието е в Учителския иснститут в "Славейков", ето линк, където има разпределението на децата по стаи:
http://itlearning-bg.com/ChernorizecHrabarBurgas.html

# 53
  • Мнения: 1 174
Виждали ли сте подобнa решетка в Бургас?



Приемам и предложения за обезопасяване на печката Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 813
Виждали ли сте подобнa решетка в Бургас?



Приемам и предложения за обезопасяване на печката Simple Smile

Mothercare имат,но аз те съветвам да си поръчаш от английския им сайт, защото цените тук са тройни.

# 55
  • Мнения: 2 216
Подобна решетка съм виждала в магазина до Автогара Запад /срещу Лидл/
Gianna аз ползвам само медицинска козметика.По мои наблюдения в моловете аптеките държат адски високи цени.На всякъде другаде цените са почти еднакви,с разлика плюс -минус няколко стотинки/след остъпката, която получавам УЖ/
Благодаря ти PeaceДр. Йотова ми каза че цената на продуктите, които търся е около 40лв, а в аптеката ми искат 55 Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 84
момичета, къде мога да намеря кедрови ядки?

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 641
Кедрови ядки купувам от Метро

# 58
  • Мнения: 84
благодаря ти, а може ли да ме ориентираш като цена?

# 59
  • София
  • Мнения: 2 845
Момичета, от къде мога да наема детски костюм за Хелоин? Или пък някъде да купя по-евтин?

Общи условия

Активация на акаунт