Къде в Бургас (34)

  • 68 147
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • там край морето...
  • Мнения: 156
Някой има ли впечетления от агенция за набиране на персонал Ерник - коректни ли са, с какви фирми работят и т.н., изобщо всякаквя информация.
по-скоро не, мъжа ми ходи там, искат да подпишеш договор с който те обвързват 1 година да ти търсят работа, може да се каже, че дори не му се обаждаха за интервюта, защото  Уж предлагали на работодателите, но те си избирали кой да поканят на интервю, и искаха 10 лв (а уж е забранено) което било един вид някаква такса за консуматив за офиса.  С две думи нищо не ти гарантират, и не ти обещават, но парите си ги вземат.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Детски костюми за Хелоин могат да се наемат от повечето парти агенции, също така по магазите за втора употреба също има на приемливи цени, например в Хуманата има цял щендер най навътре с карнавални костюми, повечето са големи но има и за малки, а пък и винаги може да се коригира набързо

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Някой има ли впечетления от агенция за набиране на персонал Ерник - коректни ли са, с какви фирми работят и т.н., изобщо всякаквя информация.
по-скоро не, мъжа ми ходи там, искат да подпишеш договор с който те обвързват 1 година да ти търсят работа, може да се каже, че дори не му се обаждаха за интервюта, защото  Уж предлагали на работодателите, но те си избирали кой да поканят на интервю, и искаха 10 лв (а уж е забранено) което било един вид някаква такса за консуматив за офиса.  С две думи нищо не ти гарантират, и не ти обещават, но парите си ги вземат.

И аз преди време се бях записала. Въобще не съм доволна - взеха ми 10 лв и един път не се обадиха.

Препоръчайте ми добър дерматолог.

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 11:17 от miss july

# 63
  • Мнения: 56
Подобна решетка съм виждала в магазина до Автогара Запад /срещу Лидл/
Gianna аз ползвам само медицинска козметика.По мои наблюдения в моловете аптеките държат адски високи цени.На всякъде другаде цените са почти еднакви,с разлика плюс -минус няколко стотинки/след остъпката, която получавам УЖ/
Благодаря ти PeaceДр. Йотова ми каза че цената на продуктите, които търся е около 40лв, а в аптеката ми искат 55 Rolling Eyes

Абсолютно същия случай имам като теб,само че е лекарство.Докторката ми каза ,че лекарството струва около 40лв.аз под 51лв.след остъпката/цена на дребно 55лв./не го намерих.
Ако един козметичен крем у нас е X лв. в аптеката ,то  в "бедната"Германия е X-25%.

# 64
  • Мнения: 2 216
Препоръчайте ми добър дерматолог.
На предната страница дадох телефона на Др. Йотова Peace

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Препоръчайте ми добър дерматолог.
На предната страница дадох телефона на Др. Йотова Peace

Благодаря ти. Пропуснала съм да прочета няколко поста и не съм видяла.

# 66
  • Мнения: 1 176
Благодаря за отзивите  Peace Намерих ограда в магазина до Лидл  Peace

# 67
  • Мнения: 280
Здравейте, много полезна темичка   bouquet

На пред бяха питали, но нямаше отговор, та да питам и аз : Къде качествено боядисват дънки?

И още един : Трябват ми хартиени чинийки, чашки и парти артикули. От къде мога да си купя по изгодно. В Джъмбо?

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 4 069
Здравейте, много полезна темичка   bouquet

На пред бяха питали, но нямаше отговор, та да питам и аз : Къде качествено боядисват дънки?

И още един : Трябват ми хартиени чинийки, чашки и парти артикули. От къде мога да си купя по изгодно. В Джъмбо?
аз съм боядисвала черни дрехи в химическото на Ботева и бях доволна

# 69
  • Мнения: 21
Боядисвала съм дрехи в  Мола .Доволна останах.

# 70
  • Мнения: 1
Здравейте дами. Търся си курсове или училище преподаващи по системата сугестопедия. Срещах навремето из интернет разни обявки, само с имейл към тях, но не събудиха доверието ми. Надявам се някой от вас да има сигурна информация по запитването ми.

# 71
  • Мнения: 1 280
 Къде има народни танци за възрастни? Някъде из комплексите?

# 72
  • Мнения: 1 176
Къде в Бургас продават пащърнак на достъпни цени? Днес влязох в един био магазин, но там се продаваше на 7лв...искам да знам дали в Бургас може да се намери и по-евтин.   bouquet

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Пащърнак съм купувала на народна цена преди от Кауфланд, но скоро не съм виждала - може би вече ще му идва сезона и ще го зареждат Peace

И да попитам - имам спомени, че преди време имаше тук координатите на маникюристка, поставяща шини на ноктите (става въпрос за проблемни нокти на краката). Ще помоля, ако чете съфорумката, която беше писала за нея, да сподели отново, че зорът е голям Praynig Praynig Praynig

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 641
Къде има народни танци за възрастни? Някъде из комплексите?

http://chanove.com/index.php?option=com_content&task=view&am … 122&Itemid=45

Къде в Бургас продават пащърнак на достъпни цени? Днес влязох в един био магазин, но там се продаваше на 7лв...искам да знам дали в Бургас може да се намери и по-евтин.   bouquet

Скоро ще се намира по-лесно, идва му сезона. Преди 5 години го купувах от Метро за детето,после съм виждала и в Кауфланд.

Общи условия

Активация на акаунт