Къде в Бургас (34)

  • 68 186
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 216
Къде в Бургас продават пащърнак на достъпни цени? Днес влязох в един био магазин, но там се продаваше на 7лв...искам да знам дали в Бургас може да се намери и по-евтин.   bouquet
Преди да го открия в Кауфланд, го купувах на по-висока цена, но не 7лв, от една баба на пазара Краснодар. Щандът и се намира срещу м-на за салати Денито

# 76
  • Мнения: 1 177
Идеално Simple Smile Ако няма на краснодар, ще се налага да се ходи до кауфланд  Mr. Green

Благодаря ви   bouquet

А за бившата Европа нещо друго да сте чули? Гледам празен седи магазина...няма никакво развитие   Thinking

# 77
  • Мнения: 1 280
 Пащърнак купувах миналата година от магазинчето до нас, т.е. кварталния плод-зеленчук. Не му помня цената, но със сигурност е била доста под7 лв. Искам да кажа да оглеждаш и по кварталните магазини и пазари  Peace

# 78
  • Мнения: 594
И аз вчера търсих пащърнак в зеленчуковите магазини около нас, но нямаше. Иначе миналата година и аз купувах от Кауфланд и от зеленчуковия магазин, който се намира срещу детската градина на кръстовището на ул. "Гурко" с ул. "Цар Симеон" I .

# 79
  • Мнения: 35
А за какво го ползвате този пащърнак ?  Embarassed

# 80
  • Мнения: 2 216
Децата и основно бебетата го ядат

# 81
  • Мнения: 1 177
Ми ние го добавяме в доста манджи  Peace не само за бебо Simple Smile мъжо го слага в блъди мерито  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 594
Аз го ползвам за супи. Обожавам аромата му!

# 83
  • Мнения: 35
Децата и основно бебетата го ядат

Благодаря! Ето защо не знам за приложението му. Simple Smile
Оф, много ти е хубав аватара  Heart Eyes

Мерси и на besyto и I r r a! Да разбирам, че намира приложение както главата целина. Ще пробвам.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Хайде и аз тук в полезната тема!
Някой ходил ли е в този магазин за домашен текстил, който е на Цар Симеон (Републиканска)? В една къща на втория етаж. На прозореца се вижда един стол с калъф на музикални ноти  Heart Eyes Като минавам с колата постоянно се заглеждам. Цифромания ли е? Да знам дали изобщо да си правя труда да ходя.
Къде по-точно се намира?

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 6 966
А къде се намира тази нова болница "Черноморска"?

# 86
  • Мнения: 35
Хайде и аз тук в полезната тема!
Някой ходил ли е в този магазин за домашен текстил, който е на Цар Симеон (Републиканска)? В една къща на втория етаж. На прозореца се вижда един стол с калъф на музикални ноти  Heart Eyes Като минавам с колата постоянно се заглеждам. Цифромания ли е? Да знам дали изобщо да си правя труда да ходя.
Къде по-точно се намира?

Като идваш от светофара на Новата поща, подминаваш двора на ПМГ-то и малко след това. Отдясно се пада. Малко преди или малко след кръстовището с Гурко. Скоро обяснявах на една съфорумка къде се намира, но не знам дали е ходила, да даде информация.

# 87
  • Мнения: 22
А къде се намира тази нова болница "Черноморска"?

В Меден рудник, до бившия военен супер.

# 88
  • Мнения: 54
Здравейте, момичета!
Знам, че не е по темата, но не знам къде другаде да си задам въпроса, а и сигурно ще е полезно за всички да разберат как стоят нещата.
Днес една позната ми каза, че са я глобили от "Обществен ред" за неправилно пресичане на улицата. Аз мисля, че могат да глобяват само полицаите, защото неправилното пресичане касае нарушение на Закона за движение по пътищата, а не наредбата за Обществения ред на гр. Бургас. Все си мислех, че служителите от ОР се занимават с други неща.
Нека ако има юрист сред вас - да изкаже мнението си и  дали може да се обжалва наложена вече глоба.
Ако смятате, че въпроса ми не е за тука, моля, насочете ме към подходяща тема.
Благодаря предварително  bouquet

# 89
  • Мнения: 22
Лия, мен от обществен ред са ме глобявали за неправилно паркиране. Не знам дали имат право или не, но според мен и да се обжалва няма никакъв смисъл. Все пак всички са в една система, така че...
Но това си е само мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт