Първата половина мина, ще сме в пълен състав през МАРТ догодина!

  • 28 870
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 915
хммм, аз имам спомен, че Родожилът не е никак безобиден АБ, пила съм го на времето по специална схема за пародонтоза. По спомени е доста силен.

# 676
  • Мнения: 1 144
http://apteka.framar.bg/17000259/%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B6% … B0%D0%B1%D0%BB-20

Родожил при бременност не се препоръчва.

# 677
  • Мнения: 22
Не знам момичета дано минават тези венци,че не се търпи и аз смених четката с една много мека.
Ние сутринта ходихме на черква,направихме едно гости,изчистих,сложих вечерята да се прави и сега си седим на топло,че нещо доста хладно на вън.
На мен АГ ми изписа също Огестан,нещо се правя на луда и още се чудя дали да ги взема.

# 678
  • Мнения: 2
Stella Maria напълно съм съгласна с теб относно мнението ти за химиите. Но за съжаление неможем да бъдем сигурни в днешно време храната с която се храним до колко е полезна... Здравословно хранене може да се случи единствено ако продуктите са произведени от мен или някой близък...
Поне аз съм на това мнение... Храната е пълна с консерванти и пестициди... Дори в едно просто Нескафе 3в1 което обожавам, е пълно с консерванти... Така че аз съм по- спокойна ако профилактично пия магнезии (или други витамини) понеже ми обясниха колко е опасна липсата му в нас...
Eто и еддин полезен сайт за тези който им се чете Simple Smile
http://www.kukuriak.com/%D0%B5-%D1%82%D0%B0-%D0%B2-%D1%85%D1%80% … 0%B8%D1%82%D0%B5/
Хубава неделя от мен  newsm44

Последна редакция: нд, 11 ное 2012, 16:10 от Ivelina_ValentinovA

# 679
  • Мнения: 0
Аз си направих чудна есенна разходка + кафенце Simple Smile
Намерих една статия за зъбите при бременност http://kenguru.bg/%D0%91%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0% … rMpWLQtiLcZm-Y9e7

Аз ползвам само едни немски пасти за зъби, и сега си взех вода за уста на Парадонтакс, за профилкатика, дано да нямам такива проблеми.

Сънувах, че имам дъщеря и ще се роди на 10 март  Laughing А всъщност е мъж, или поне така казва 4 Д-то Simple Smile))

Приятен неделен следобед, коремчета!

П.С. Хрумна ми още една темичка - "Мамини коремчета растат и до март няма да се спрат!" Simple Smile))) Това по-скоро забавно де Simple Smile

# 680
  • Мнения: 2 843
Оооо, Роса, наемам те на щат  Mr. Green Страхотни заглавия, по-късно ще пусна анкета и което най ви харесва, това ще е. Но определено и трите са страхотни  Hug

# 681
  • Варна
  • Мнения: 307
Здравейте момичета,

гледам говорите за кървящи венци. Аз моите ги боря с Лакалут, засега помага.

Споделете моля какви якета сте си взели/ ще си вземате. Моите вече не мога да ги закопчавам и трябва да купувам нещо  newsm78

 Hug на всички

# 682
  • Мнения: 0
Аз пия Магнерот профилактично,нямам болка,само когато се изморя корема започва да ми тежи.Аз съм решила да родя нормално ако имам възможност.Мисля да раждам в окръжна болница Пловдив.

# 683
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен!Отдавна не съм писала,но ви следя изкъсо.Вчера бях на проф.преглед при гинеколога,и нещо хич не му хареса плацентата ми,била много ниско.Каза ,че явно много се уморявам,забрани и секса за един месец(не че има такъв),и нищо тешко да не вдигам,щяла да се вдигне(плацентата).Дано,някой да има такъв проблем?Попитах го за 3Д ехограф,той каза ,че е по желание и е м-у 18 и23 сед.Записах си час във Фемина за друг седмица,някой да има отзиви за там? Hug

# 684
  • Мнения: 2
И аз имам голям проблем с якето! Немога да си намеря, a стана студено Sad     За венците пастата ПАрадонтакс + много мека четка върши добра работа Simple Smile

# 685
  • Мнения: 1 144
Оооо, Роса, наемам те на щат  Mr. Green Страхотни заглавия, по-късно ще пусна анкета и което най ви харесва, това ще е. Но определено и трите са страхотни  Hug

Може да пуснеш едното, а другите за следващите месеци Simple Smile

Ивелина - якета и палтенца за бременни в H&M има, а също и в онзи аутлет Принцес, за който ви казах, до Хит Младост.

Друг вариант е да си търсиш модел пелеринка.

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 44
Относно якето: Имам едно палто, което е с двуредно закопчаване. Мисля да му преместя копчетата и него да нося.

# 687
  • Мнения: 242
Аз си взех яке до коленете с цип, по-голям номер и има доста място за корема по-нататък. Иначе сега, за да не изглеждам като чувал  Grinning ползвам колана му. Има доста такива в Малкия цум на Пиротска.  Също така са доста топлички и повечето имат и качулки.

# 688
  • Мнения: 0
Деситкад, мерси Simple Smile

Мами, и аз търсих на много места якета (палта) и след обикаляне насам натам, си взех от Орсей (принципно ми е любим магазин) едно синьо палто и направо съм си влюбена в него  Heart Eyes Магазини има на Витошка и в някои молове. В H&M също не бяха лоши, но бяха все черни и сиви, а мен ми се искаше нещо по-цветно Simple Smile
Открихме и гимнастика за бременни в Люлин до Хепито, който го интересува от района има вторник и събота от 16:00ч. Ако има някоя заинтересована мама от Люлин да пише, аз мисля да се пробвам за съботния час, че иначе съм си на работа.
Лека!

# 689
  • Мнения: 385
Здравейте и от мен!
Аз си харесах едно яке за бременни в H&M ,но не си го купих веднага и сега не мига да го намеря никъде  smile3511 .Много ме е яд,защото другите,които гледах са много скъпи,а не ми се дават за яке,което повече никога няма да облеча!
Относно якето: Имам едно палто, което е с двуредно закопчаване. Мисля да му преместя копчетата и него да нося.

Направих същия номер с едно мое палто и става,но моето е късо и като стане много студено не знам...

Да ви попитам и аз,имам болки в таза,по-точно като схващане...дали е нормално?!Ще питам АГ-то,но съм на преглед чак на 20-ти.
А бебка как подскача само  #Crazy имам чувството,че прави салта  Laughing Аз не усещам никакво втвърдяване на корема,но понякога имам чувството,че матката ми пулсира.Дали е от бебка или са контракции???
Хубава вечер,коремчета!

Общи условия

Активация на акаунт