Първата половина мина, ще сме в пълен състав през МАРТ догодина!

  • 28 819
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 289
Сега се върнах от преглед при докторката при която ходя за консултации тук в Димитровград, тя ми каза, че  виждала една нормална бременност, но пак ми каза, че не може да бъде категорична след мненията на Томова, Дуковски, Вражалева и Димитрова. Те били хора от,които се учели останалите доктори, така че не може дс ми каже нищо повече. Посъветва ме да потърся и друго мнение, препоръча ми Мазнейкова, но за нея съм прочела тук във форума доста противоречиви мнения и.... незнам, не смятам да се свързвам с нея. Колебая се между Марков или Илиев от Токуда. Но все пак ще си отида и при Димитрова в петък.  Иначе и на нас  ни казаха,че бебето е момченце още при Томова, но пропуснах да кажа тук.

Муни, виж като се поуспокоиш, потърсиш няколко различни мнения нещата изглеждат много ясни и за теб самата и вече звучиш много по спокойна. Бъди силна и позитивна, изчакай петъка, и после дано новините са добри да си отпуснеш душицата за да изживееш този прекрасен миг който ти престои. Стискам ти палци и вярвам че всичко ще бъде наред с теб и с малкия мъж!  Hug

# 736
  • Мнения: 1 144
Добро утро, мамчета:)

Аз хич не спах тази нощ, само въртене, пъшкане и някакви киселини имах цяла нощ Sad
По повод дрешките и бельото, аз моите ги смених още в 3-4 месец, че всичките ми дънки и панталони са супер впити и нямаше как. Вчера се осмелих да пробвам любимия си сутиен от преди и направо щеше да се разпадне, всичко излизаше навън  Laughing така че сега ще ходя на лов за размер C, че ми трябва за един тежък случай в събота.

Мамчета, след като се ходи на ФМ между 19 и 23 седмица, както всички направихме, кога се ходи на втора ФМ, в кои седмици? Аз мисля пак при Томова да си ходя живот и здраве.

Болки в таза имам леки понякога, при спане предимно. Правете гимнастика лека, йога, помага. Аз вчера си направих едно домашно йога студио със свещи и релаксираща музика и си направих някои упражнения сама.

Хубав ден и позитивни мисли само!



Между 19 и 23 е втората ФМ Simple Smile Третата е май след 34 седмица.

А за сутиените - и аз май ще минавам на чашки Д. Много ми е мъчно, всичките ми прекрасни секси сутиенчета отиват в дълбока резерва... 

# 737
  • Мнения: 1 144
Здравейте момичета   Hug
Да ви пожелая хубава и успешна седмица и да питам някой от вас да има замайване и световъртеж  Sad
От седмица насам така ми се замайва главата ,че едва вървя ....А кръвното уж е нормално ...

При ниско кръвно е възможно. При нормално - най-добре споделете с гинеколожката да ви насочи.

# 738
  • Мнения: 15
Муни,защо неотидеш при д-р Сигридов в клиника Малинов много е добър и се занимава с тежки случай?

# 739
  • Мнения: 2 843
Привет в този късен час  Mr. Green
Муни, потърси още едно мнение поне  Hug Вярвам, че всичко е наред с бебо  Praynig
И моята ФМ мина  Simple Smile Мома сме 100 % и се развиваме добре  Heart Eyes Аз много не успявах да видя, ама мъжлето доста й се порадва  Grinning
Утре със сутрешното кафенце ще пусна и темата  Hug
Лека вечер на всички  Hug

# 740
  • Мнения: 105
Лека вечер и от мен  lovekiss

# 741
  • Мнения: 1 144
Сега се върнах от преглед при докторката при която ходя за консултации тук в Димитровград, тя ми каза, че  виждала една нормална бременност, но пак ми каза, че не може да бъде категорична след мненията на Томова, Дуковски, Вражалева и Димитрова. Те били хора от,които се учели останалите доктори, така че не може дс ми каже нищо повече. Посъветва ме да потърся и друго мнение, препоръча ми Мазнейкова, но за нея съм прочела тук във форума доста противоречиви мнения и.... незнам, не смятам да се свързвам с нея. Колебая се между Марков или Илиев от Токуда. Но все пак ще си отида и при Димитрова в петък.  Иначе и на нас  ни казаха,че бебето е момченце още при Томова, но пропуснах да кажа тук.

Ай, Муни, сега изчетох всичко. Виж сега, според мен, единственото, което можеш да направиш в този случай е, амниоцентеза. Това е най-сигурният метод да се знае със сигурност дали плодът има някакви увреждания или не. Иначе лекарите си дават различни мнения, но няма мнение на 100 процента, винаги са предположения. Амниоцентезата дава сигурен резултат. И според резултата от него, ще те посъветват какво да правиш.

# 742
  • България, София
  • Мнения: 16
А къде ходите на йога? И аз много бих ислака. Живея в Бъкстон. Има ли мами, които ходят на йога в района или близките райони. Simple Smile Гуш и до скоро... Simple Smile


Здравейте мами,
Как сте? Пожелавам ви хубава седмица и леко бременеене Simple Smile   bouquet Аз се чудя за училище за родители. Така и не успях да намеря да отида някъде поне веднъж. Предполагам, че е много интересно и полезно. Къде ходите вие?
Има ли още дами от София, Бъкстон? Simple Smile  Simple Smile

# 743
  • Мнения: 16
Добро утро  Nature Partly Sunny
Аз днес съм с детенцето имам си компания и ще сме по разходки Simple Smile
Хубав ден ви желая с много усмивки Hug

# 744
  • Мнения: 2 843
Добро утро, момичета  Hug
Заповядайте в новата ни тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=688117.new#new

# 745
  • Мнения: 15
Аз си копвам въпроса от по-рано днес .

Момичета, искам да ви питам нещо важно. Аз родом съм от Дупница, но от доста време вече живея в София. Заради болничните, АГ-то, която ми води бременността посещава в Благоевград. Тук в Токуда и Майчин дом когато исках да се записвам още в началото ми отказаха да ми издават болнични, при положение, че нищо ми нямало. (никой не ме попита какво работя и защо искам болнични). Затова и отидох при тази гинеколожка, при която ходи майка ми, че не ми се луташе повече по софийските болници.Обаче вече ми е трудно да пътувам и затова моля, мамите от София, споделете вие къде ходите на ЖК. А вече не е лошо и да се замислям за раждането. Желая ви хубав,слънчев и усмихнат ден !

Здравей, аз ходя при д-р Геловска в МЦ Лора до Съдебната палата. Не отказва болнични на бременни.

Общи условия

Активация на акаунт