Първата половина мина, ще сме в пълен състав през МАРТ догодина!

  • 28 843
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 23 175
как ще пиете смрадлика, тя не  е ли само за външна употреба  newsm78

# 721
  • Мнения: 636
Основно се използва за външна употреба, но може да се направи и за пиене  Peace

# 722
  • София
  • Мнения: 23 175
аз я слагам към бабешките лекове, пък баба ми е казвала, че е отровно даже.
при друго положение може би е позволено да се пие, ама при бременност ми се струва опасно  Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 858
krissu сигурна ли си,че са бъбреци и пикочни пътища?А не кръст,таз,придърпвания ниско долу от разтягането на матка и кости .Обсъждайте ги тези неща на консултациите също.
Имайте всички предвид,че органите поне тези в коремната стена доста се разместват по време на бременност и не са там където обичайно се намират Simple Smile

Нощна птица стискам палци за организиране и успешно лечение на синът ти.Знам какви физически и психически усилия(финансии) са нужни за лечение в чужбина.Няма по-съществено от здравето ,особено на децата  Hug

Със смрадликата не бих експериментирала.

# 724
  • Мнения: 2
за проблеми с пикочо-половите пътища се пие мечо грозде,а със смрадликата се правят бани,но някой беше пуснал един сайт за билките(беше отдавна и не мога да го намеря),от който си направих сметка,4е дори и билките не са никак безопасни ппо време на бременност.Дума не може да става за самолечение с тях,трябва си консултация с лекар.По-добре не експериментирайте според мен.

# 725
  • Мнения: 636
Ако са бъбреци най-лесно се проверяват с почукване с ръка отзад точно където свършват ребрата, болката е остра при почукване ...
А за смрадликата баба ми каза на мен, че можела и да се пие  Mr. Green

# 726
  • София
  • Мнения: 423
Нощна птица, и аз съм от тези с особено мнение за нещата, ама си споделям  Crazy То или някой ще ми даде друг акъл, или може пък на друг да помогна  Peace
Аз като че ли в последните дни започнах да усещам бебето. Уж знам какво е, а и втора бременност по-рано ставало, няма такива закономерности.
Мечото грозде със сигурност сега е опасно, както и повечето билки де. Пийте плодови чайчета, а пък за лечение- само лекар, да не съжалявате после. Като цяло хората с билки се лекуваме, от тях са измислени лекарствата, не са дошли някакви космически съставки, а наши си типични за дадения район билки. Така че винаги съм предпочитала истинското пред химията, но в бременно състояние вярвам на училите, виж после- не  Laughing.
krissu, ще видиш с времето, че всичко се чете в темата, но отговаря този, който пряко може да помогне. Аз не мога де, но в Интернет ще успееш да намериш информация.

# 727
  • Мнения: 26
Сега се върнах от преглед при докторката при която ходя за консултации тук в Димитровград, тя ми каза, че  виждала една нормална бременност, но пак ми каза, че не може да бъде категорична след мненията на Томова, Дуковски, Вражалева и Димитрова. Те били хора от,които се учели останалите доктори, така че не може дс ми каже нищо повече. Посъветва ме да потърся и друго мнение, препоръча ми Мазнейкова, но за нея съм прочела тук във форума доста противоречиви мнения и.... незнам, не смятам да се свързвам с нея. Колебая се между Марков или Илиев от Токуда. Но все пак ще си отида и при Димитрова в петък.  Иначе и на нас  ни казаха,че бебето е момченце още при Томова, но пропуснах да кажа тук.

# 728
  • Мнения: 2
стискаме  палци всичко да е наред и да имате най-хубавият сватбен ден заедно тримата! Hug

# 729
  • Мнения: 0
Стискаме палци, Муни, дано няма поводи за притеснение и имаш нататък една нормална бременност! На мен ми е за първи път и аз се лутам, та не мога да ти препоръчам доктор, но вечер се сещам за всички мами с проблеми и искрено се надявам да се оправи всичко Simple Smile

Аз отивам на йога, въпреки че адски мнооого ми се спи и ме мързи! Такава мотивация в живота си не съм имала  newsm68

# 730
  • София
  • Мнения: 293
Относно билките мечото грозде е абсолютно забранено по време на бременност-това ми каза гинеколожката ми когато ми намери бактерии в урината,каза че може да се пие чай от лайка и шипка.

# 731
  • Мнения: 2
А къде ходите на йога? И аз много бих ислака. Живея в Бъкстон. Има ли мами, които ходят на йога в района или близките райони. Simple Smile Гуш и до скоро... Simple Smile

# 732
  • Мнения: 2 802
Здравейте бъдещи мами  Hug аз съм от септемврийките  Heart Eyes
Имам останали някой неща от бременността си и ги подарявам, понеже вече ни ми трябват, а не ми се иска да ги хвърлям - може да помогна на някой  Hug За предпочитане е обаче да е някоя мама от Пловдив за да стане предаването лично  Hug

Та имам останали:

Фолиева Киселина "Неофолик"- два пълни блистера.
Витамини Биозин Мама - изпито е само едно хапче.
Феро Фолгама - един блистер
Мултивитамини Фортекс - изобщо не отваряни.
Магнерот - изпити само 4 хапчета с пълни 5 блистера.

Който се интересува да ми пише на ЛС!


Пожелавам ви лека бременност  Hug

Последна редакция: пн, 12 ное 2012, 19:06 от F.a.t.e.

# 733
  • Мнения: 16
Муниии,искрено се надявам всичко да е наред,пиши като можеш Hug

# 734
  • Мнения: 105
Не съм писала скоро, понеже нямах нет.. Та се връщам да ви изчета, че темата е приключила почти.. Утре и аз съм на месечната ЖК, след това ще се отчета, надявам се всичко да е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт