За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 34

  • 29 543
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Здравейте искам да питам нормално ли е при кърмено бебе акото да е воднисто . И как да различа разстройството
Колко често се изхожда бебето?
Захранено ли е вече?

Сърчи,детенцето в подписа синът ти ли е?
Страхотен русолявко... Heart Eyes
Сори за спама,но не се стърпях.

# 46
  • Мнения: 8 242
Здравейте искам да питам нормално ли е при кърмено бебе акото да е воднисто . И как да различа разстройството
Колко често се изхожда бебето?
Захранено ли е вече?
Бебето в подписа й е на 2 месеца. Как да е захранено?

Ако бебето е само на кърма е нормално акото да е както рядко и воднисто понякога, така и като мармалад, като плодов сок, като пресечено мляко.. Много различно - в зависимост от това, което майката е яла.
Разтройство ако те притеснява - ще е продължително, не еднократно и ще попива почти изцяло в памперса. Може да има по няколко изхождания на час.
Но ако ака на всяко хранене (5-6-8-10 дори пъти на ден) е нормално, ако бебето е на кърма и се храни на поискване.

# 47
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Да грешката е моя,не съм обърнала внимание на възрастта.

# 48
  • Мнения: 30
Здравейте искам да питам нормално ли е при кърмено бебе акото да е воднисто . И как да различа разстройството
Колко често се изхожда бебето?
Захранено ли е вече?
Бебето в подписа й е на 2 месеца. Как да е захранено?

Ако бебето е само на кърма е нормално акото да е както рядко и воднисто понякога, така и като мармалад, като плодов сок, като пресечено мляко.. Много различно - в зависимост от това, което майката е яла.
Разтройство ако те притеснява - ще е продължително, не еднократно и ще попива почти изцяло в памперса. Може да има по няколко изхождания на час.
Но ако ака на всяко хранене (5-6-8-10 дори пъти на ден) е нормално, ако бебето е на кърма и се храни на поискване.


Акото си ни е воднисто попринцип , но иначе вчера напримерно е акала 4-5 пъти за деня

# 49
  • Мнения: 8 242
Акото си ни е воднисто попринцип , но иначе вчера напримерно е акала 4-5 пъти за деня
Напълно нормално.
Моята още ака по толкова почти всеки ден, въпреки, че хапва и по 50тина гр. пюре/каша вече.
Разхода на пампи е  Crazy

# 50
  • Мнения: 15 376
devi4ca, да, синът ми е Heart Eyes.

Сисето, тук има снимки на бебешко ако. Погледни: http://maimunka.org/2010/10/за-бебешкото-ако/

# 51
  • Мнения: 8 242
devi4ca, да, синът ми е Heart Eyes.

Сисето, тук има снимки на бебешко ако. Погледни: http://maimunka.org/2010/10/за-бебешкото-ако/

Само не съм съгласка със снимката за диарията, че винаги излиза на гръбчето...
Това мнооого зависи от количеството материал и от позата на бебето Simple Smile ... редовно перях бодита с такива експлозии, но с нормална консистенция.

# 52
  • Мнения: 15 376
И моето често имаше подобни експлозии, без да е било диарично изхождането.
Просто много натрупан материал Grinning.

# 53
  • Мнения: 30
благодаря ви много , аз говорих с педито и според нея е разстройство даде ни ентерол
Имам друг въпрос забравих да дам сутринта Вигантол и го дадох след ядене преди малко , но тя взе че повърна малко количество кърма след 10 минути... и сега се чудя дали го е повърнала , а несмея да дам още 1 капка нали не е хубаво да се предозира , какво ще ме посъветвате

# 54
  • Мнения: 15 376
Да дадеш утре утрешната доза. От едно недаване нищо няма да й стане.
При лекарствата има едно неотменно правило - никога не се дава повторна доза, ако детето повърне.

# 55
  • Мнения: 30
Да дадеш утре утрешната доза. От едно недаване нищо няма да й стане.
При лекарствата има едно неотменно правило - никога не се дава повторна доза, ако детето повърне.


мерси  Hug това правило него знаех  Peace

# 56
  • Мнения: 2 533
благодаря ви много , аз говорих с педито и според нея е разстройство даде ни ентерол
Имам друг въпрос забравих да дам сутринта Вигантол и го дадох след ядене преди малко , но тя взе че повърна малко количество кърма след 10 минути... и сега се чудя дали го е повърнала , а несмея да дам още 1 капка нали не е хубаво да се предозира , какво ще ме посъветвате
Моят от време на време не го преглъща и го плюе после, ама нова доза не му давам Peace

Аз да попитам някой мазал ли е с Пиоктанин и лилавото оцветяване после как се маха от кожата? Педито ни го изписа за едни пъпчици, ама аз си мацнах и ръката и се отми трудно и с малко търкане. Зачудих се после как ще му го изчистя от лицето на бебчо Crazy Не става да му търкам лицето ooooh!

# 57
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
благодаря ви много , аз говорих с педито и според нея е разстройство даде ни ентерол
Имам друг въпрос забравих да дам сутринта Вигантол и го дадох след ядене преди малко , но тя взе че повърна малко количество кърма след 10 минути... и сега се чудя дали го е повърнала , а несмея да дам още 1 капка нали не е хубаво да се предозира , какво ще ме посъветвате
Моят от време на време не го преглъща и го плюе после, ама нова доза не му давам Peace

Аз да попитам някой мазал ли е с Пиоктанин и лилавото оцветяване после как се маха от кожата? Педито ни го изписа за едни пъпчици, ама аз си мацнах и ръката и се отми трудно и с малко търкане. Зачудих се после как ще му го изчистя от лицето на бебчо Crazy Не става да му търкам лицето ooooh!
Защо на лицето?
Трудно се отмива,но не остава.
Внимавай с процента на пиоктанина,защото в по-силни проценти е много агресивен към кожата .

# 58
  • Мнения: 2 533
благодаря ви много , аз говорих с педито и според нея е разстройство даде ни ентерол
Имам друг въпрос забравих да дам сутринта Вигантол и го дадох след ядене преди малко , но тя взе че повърна малко количество кърма след 10 минути... и сега се чудя дали го е повърнала , а несмея да дам още 1 капка нали не е хубаво да се предозира , какво ще ме посъветвате
Моят от време на време не го преглъща и го плюе после, ама нова доза не му давам Peace

Аз да попитам някой мазал ли е с Пиоктанин и лилавото оцветяване после как се маха от кожата? Педито ни го изписа за едни пъпчици, ама аз си мацнах и ръката и се отми трудно и с малко търкане. Зачудих се после как ще му го изчистя от лицето на бебчо Crazy Не става да му търкам лицето ooooh!
Защо на лицето?
Трудно се отмива,но не остава.
Внимавай с процента на пиоктанина,защото в по-силни проценти е много агресивен към кожата .
Пъпчиците са по лицето ooooh! Слагам с клечка за уши само на самите пъпчици, но все пак си е лилаво Sick Иначе е 1 %

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 678
Пиоктанина се маха със спирт,и моето бебе съм го мазала по лицето,че имаше пъпки.Като приключих с мазането го почистих със спирт,че ми омръзна да го гледам като някакъв индиански вожд.

Общи условия

Активация на акаунт