Пазаруване от enzo.bg (4)

  • 130 299
  • 767
  •   1
Отговори
# 585
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
...Единият път поръчах различен аромат, който като получих не харесах и върнах обратно, възстановиха ми бързо сумата без никакви обяснения. ....

Т.е. върнала си отворен парфюм и го приеха Rolling Eyes newsm78

# 586
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Mия 400мл е водата на Гарние, по-малка не съм виждала. В момента даже е на промоция 5.99лв Sunglasses

# 587
  • София
  • Мнения: 4 752
...Единият път поръчах различен аромат, който като получих не харесах и върнах обратно, възстановиха ми бързо сумата без никакви обяснения. ....

Т.е. върнала си отворен парфюм и го приеха Rolling Eyes newsm78

Да, но беше тестер т.е. не съм разкъсвала целофан по спомен. Предложиха ми да ми върнат парите по банков път или да ми издадат ваучер за сумата, който важи една година. Иначе съм поръчвала продукт, не тестер, но не знам как се подхожда, ако целофанът е нарушен.
По принцип винаги от сайтове, независимо колко са препоръчани, поръчвам 30/50 мл, зашото се фалшифицират по-малко според мен  Rolling Eyes Но и рядко купувам аромати онлайн.

# 588
  • Мнения: 3 414
...Единият път поръчах различен аромат, който като получих не харесах и върнах обратно, възстановиха ми бързо сумата без никакви обяснения. ....

Т.е. върнала си отворен парфюм и го приеха Rolling Eyes newsm78
Аз все си мисля, че онея специални намаления дето са на продукти без целофан или с намалено съдържание, са точно върнати продукти  Blush Thinking

# 589
  • София
  • Мнения: 4 752
Ами този не беше намален, беше си 110 лв... Но няма да се изненадам да си права Peace Интересно ми е какво се случва с такива продукти.

# 590
  • Бургас
  • Мнения: 91
Здравейте включвам се само да дам мнение за парфюма който поръчах и днес пристигна
http://www.enzo.bg/jil-sander/sun-for-men-toaletna-voda-za-mzhe/# имаше описание "Този продукт е опакован от производителя без целофан " но за моя изненада дойде с целофан. Доволна съм според мен е точно този аромата тоест за мен е оригинален. За 3 дни пристигна поръчката ми и с продукти за коса и съм много доволна)))

# 591
  • Мнения: 516
Здравейте момичета,пиша за първи път тук,защото много,много,много ме запалихте по този сайт!!!Вчера поръчах 3 парфюма на мъжо ми,след което реших,че искам да сменя единия,обадих се,бяха много любезни,веднага ми го подмениха с другия,без никакъв проблем.Искам да попитам какво мислите за Nautica-Voyage,Encre Noire-Lalique и Nikos-Sculpture,не съм ги помирисвала до сега и си е чиста проба blind buy Stuck Out Tongue.Ще се радвам да чуя вашето мнение за тях...много Ви се радвам,вие сте моята детективска агенция :*

# 592
  • София
  • Мнения: 5 656
А защо само за него, на теб не ти ли се прииска нещо? Simple Smile

Nautica Voyage е много свеж и приятен акватик, спортен, неангажиращ, младежки, лесен за харесване. Залагам да му допадне безусловно.
Encre Noire Lalique е прекрасен ориенталец, плътен, за студено време, с щипка тамян. Немалко дами го харесват и биха го носили върху себе си, но не е дамски в никакъв случай.
За третия нищо не мога да кажа.

# 593
  • Мнения: 516
Благодаря ти Атти,знаех си.че ти ще ми отговориш Grinning,надявам се да са оригинални,особено Encre Noire,а третият,за който нямаш впечатления е само 18,90(тестер),така че и да не се хареса,не е особено разочарование Grinning.Преди малко ми пратиха email с номер на товарителницата,което забелязах в предишните теми,че рядко се случва.Ще пиша с впечатления от поръчката и занапред ще стана част от вашето голямо семейство  Heart Eyes
А за мен...искам балсам и шампоан,да са големи разфасовки,например над 750мл и да не са много скъпи(нещо в последно време не си позволявам),например всеки до около 40 лв,т.е общо 80.Ще се радвам да ми помогнете мами Stuck Out Tongue

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 16:32 от ruirana

# 594
  • Мнения: 516
И аз да се похваля с първата ми поръчка,която получих преди около половин час!Много съм доволна,даже единият парфюм,т.е Encre Noire го вземам за мен,влюбих се в него Grinning.Всичко е добре опаковано,изпробвах ги всичките,много са силни,цялата къща мирише и то много.Да вметна,Nikos-Sculpture е много женствен аромат,поне според мен няма нищо мъжко в него Grinning иначе оставя огромен шлейф!Надявам се и вие да случите на качествен аромат,според мен са си 100% оригинални Simple Smile.Лек ден от мен Stuck Out Tongue

# 595
  • София
  • Мнения: 5 656
Хихи, поредната жертва на Енкр Ноар  Laughing Личната ми статистика показва, че го носят повече жени, отколкото мъже. А дамският Енкр Ноар е пълна боза. Сега вече съм спокойна, че има и нещичко за теб, не си валат Simple Smile

# 596
  • Мнения: 513
Аз например бих постъпила така - Слагам си парфюма от Енцо в чантата и тръгвам към Дъглас,Бюти Зон или магазин на който имам доверие.Когато наближа си пръскам на едната китка,влизам в магазина, намирам същия парфюм и си пръскам на другата китка.
После разглеждам магазините и си душа ту едната ,ту другата китка.Сравнявам аромата и трайността.Ако Енцо е еднакъв по трйност значи е оригинал на 99%.Ако от Енцо е по- траен,значи в магазина са ментета Laughing /това на шега/
Защо "на шега"? Аз съм попадала на парфюм менте или просто е била цяла некачествена партида продавана в Beauty Зоне. Но по-виновни според мен са или Shiseido или дистрибутора им за България Еверет, които това вкарват в България и им го доставят. Дори холограмните стикери не са гаранция за качество. Защото дори и след рекламация и смяна на парфюма директно от Еверет новата бройка беше по-добра от старата, но все още далеч от оригинала / качествения парфюм и тестера в магазините. Беше лимитирана серия и по тази причина явно си мислят, че никoй не би купил същия парфюм 2 пъти (и то единия път от чужбина) и няма да разбере разликата. Или може би от Shiseido си пробутват некачествените партиди в малки държави като България, които явно не са им важни щом не държат на качеството на стоката в БГ. От тогава парфюми си купувам единствено като ходя в чужбина от реномирани бутици, които държат на реномето и клиентите си. И разбира се избягвам марките и фирмите, които са ме разочаровали вече - в случая Shiseido, Everet, БЗ : и трите Wink Поне тестерите им ми се струват качествени, затова BZ вече ги използвам само за тестване да си харесам нещо, което после да купя от чужбина. Засега съм се заредила за следващите 2-3 години, после дано имам път към чужбинско Wink

Последна редакция: пт, 22 авг 2014, 20:30 от skibai

# 597
  • Варна
  • Мнения: 610
 На шега,защото не вярвам нито на Енцо,нито на магазините в БГ.Дори съм уточнила оригинал на 99% Laughing
 Аз също купувам парфюми само от чужбина.Засега слава богу често ми се отваря път Peace

# 598
  • Мнения: X
Аз и на чужбината не бих се доверила 100 %. Купувай само от Германия, Франция, Англия или Щатите. И само от официалните бутици на Диор, Шанел и т.н. Само това ти дава твърда гаранция. Навсякъде другаде дебнат дубайски реплики. И не на последно място, никога не се купува на изгодна цена. Това също означава почти сигурно менте.

# 599
  • Мнения: 513
Аз и на чужбината не бих се доверила 100 %. Купувай само от Германия, Франция, Англия или Щатите. И само от официалните бутици на Диор, Шанел и т.н. Само това ти дава твърда гаранция. Навсякъде другаде дебнат дубайски реплики. И не на последно място, никога не се купува на изгодна цена. Това също означава почти сигурно менте.

Именно, аз точно държави като Германия имам предвид, а не страни от третия свят. Немските клиенти знаят как да наказват некоректните търговци, а и има институции, които следят изкъсо и не са подкупни. И сериозни закони разбира се, а не някакви си смешни 500лв глоба при нарушение.

А иначе по темата за Enzo - единствено малки мострички съм си взимала от тях и повечето ми се сториха ок, но нямат пръскалка и така трудно мога да преценя шлейфа. Чудя се как ли е правилния начин да се нанася върху кожата от тези малки виалчета ... да взимам от вътре с малка еднократна бъркалка за кафе или просто да се полея ...?  Joy Доколкото знам не е хубаво да се долепя шишето до кожата, защото така химията на кожата може да промени останалия аромат във виалчето

Последна редакция: сб, 23 авг 2014, 12:45 от skibai

Общи условия

Активация на акаунт