Пазаруване от enzo.bg (4)

  • 130 332
  • 767
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
Има мостри и с пръскалка  Peace

# 601
  • Мнения: X
Аз и на чужбината не бих се доверила 100 %. Купувай само от Германия, Франция, Англия или Щатите. И само от официалните бутици на Диор, Шанел и т.н. Само това ти дава твърда гаранция. Навсякъде другаде дебнат дубайски реплики. И не на последно място, никога не се купува на изгодна цена. Това също означава почти сигурно менте.

Именно, аз точно държави като Германия имам предвид, а не страни от третия свят.
Постът ми беше ироничен, но както и да е. Не очаквах да го разбереш.

# 602
  • Мнения: 514
Аз и на чужбината не бих се доверила 100 %. Купувай само от Германия, Франция, Англия или Щатите. И само от официалните бутици на Диор, Шанел и т.н. Само това ти дава твърда гаранция. Навсякъде другаде дебнат дубайски реплики. И не на последно място, никога не се купува на изгодна цена. Това също означава почти сигурно менте.

Именно, аз точно държави като Германия имам предвид, а не страни от третия свят.
Постът ми беше ироничен, но както и да е. Не очаквах да го разбереш.
А аз си мислех, че е просто доста преувеличен. Помислих те за някоя смахната, то и ника ти е такъв, но реших да съм любезна, все пак съм възпитана дама и не се заяждам с хора, които не познавам. Дори и ироничен и прекалено краен, има нещо вярно в поста ти.

Точно заради такива клиентки като теб в България ни пробутват боклуци. И заради такъв народ правителствата безчинстват. Ама ти това няма как да го разбереш...

Последна редакция: сб, 23 авг 2014, 15:04 от skibai

# 603
  • Мнения: 514
Има мостри и с пръскалка  Peace
А можем ли да си избираме при поръчката или каквото ни пратят?

# 604
  • Мнения: X
Има мостри и с пръскалка  Peace
А можем ли да си избираме при поръчката или каквото ни пратят?
Избираш си. Примерно http://www.enzo.bg/guess/seductive-toaletna-voda-za-zheni/ най-долу има два вида мострички,с пръскалката са по-скъпи, но и повече като к-во.

# 605
  • Мнения: 514
Има мостри и с пръскалка  Peace
А можем ли да си избираме при поръчката или каквото ни пратят?
Избираш си. Примерно http://www.enzo.bg/guess/seductive-toaletna-voda-za-zheni/ най-долу има два вида мострички,с пръскалката са по-скъпи, но и повече като к-во.
ок, мерси много. Да си жива и здрава

# 606
  • Мнения: 1 761
А къде да си въведа мейла , за да получа код за отстъпка?

# 607
  • Варна
  • Мнения: 610
 Когато отвориш за първи път сайта,ти излиза прозорец в средата на екрана.Там трябва да въведеш имейл,за да получиш код за отстъпка.Ако вече си влизала и си го затворила по навик,втори път няма да излезе.Опитай от друг компютър.

# 608
  • Мнения: 516
Не е задължително да влезеш от друг компютър,просто можеш да си изтриеш хорнологията на съответния браузър и пак да влезеш в сайта след това!Така пак ще ти се появи полето с ваучер за отстъпка и този път гледай да не го пропуснеш,защото ще се наложи да повториш процедурата наново Grinning

# 609
  • Мнения: X
И освен това трябва имейлът да е друг. Да не си го използвала вече. Аз всеки път си създавам нов.  Grinning

# 610
  • Мнения: 322
Извинявам се, че е малко извън темата, но за да не пускам нова, имам питане към поръчващите професионална козметика за коса от Enzo дали са попадали на FARMAIDEAL.com (намерих си любимия лак за коса на Eugene Perma и с доставката пак ми излиза по-евтино отколкото в БГ)  newsm78
  bouquet

# 611
  • Мнения: 1 124
Момичета, моля за помощ, за пръв път ще пускам поръчка от този сайт -избрах си гланц за коса, но не мога да открия от къде да си избера оксиданта към него?

# 612
  • Мнения: 991
Здравейте, момичета,
преди няколко дни олиото Орофлуидо беше намалено в Ензо и аз го сложих в кошницата, но без да съм поръчвала. Сега няколко дни по-късно, вече не е намалено, но в кошницата си стои на промоционалната цена. Чудя се дали, ако поръчам, ще бъда на промоционалната цена или автоматично ще си го преизчисли на обикновената? Rolling Eyes

# 613
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Здравейте, момичета,
преди няколко дни олиото Орофлуидо беше намалено в Ензо и аз го сложих в кошницата, но без да съм поръчвала. Сега няколко дни по-късно, вече не е намалено, но в кошницата си стои на промоционалната цена. Чудя се дали, ако поръчам, ще бъда на промоционалната цена или автоматично ще си го преизчисли на обикновената? Rolling Eyes

Мисля, че ще се случи второто.

# 614
  • София
  • Мнения: 3 802
Здравейте, момичета,
преди няколко дни олиото Орофлуидо беше намалено в Ензо и аз го сложих в кошницата, но без да съм поръчвала. Сега няколко дни по-късно, вече не е намалено, но в кошницата си стои на промоционалната цена. Чудя се дали, ако поръчам, ще бъда на промоционалната цена или автоматично ще си го преизчисли на обикновената? Rolling Eyes
Ако до последната стъпка не ти промени цената, т.е. където посочваш метод на плащане, значи ще ти се фактурира по промоционалната. Peace

Общи условия

Активация на акаунт