Кога сменятае памперси?

  • 2 066
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Като се събудеше го сменях, защото беше наакан, а докато се хранеше пак акаше, така, че го сменях и втори път след храненето  Confused

# 16
  • Мнения: 2 381
Аз първо сменям памперса, измивам дупето с вода,  и после се храним.

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
До 5 месец Мишо беше със запек/изаквахме го вечер с термометъра/ така че ги сменях когато се напълнеха,бършех го с мокри кърпички.Сега също,с тази разлика че ака нормално и се налага сутрин след хранене смяна,защото тогава се е омазал.

# 18
  • Мнения: 7 186
Преди всяко хранене сменям.

# 19
  • Мнения: 4 181
Мерси майчета, явно много си зависи от бебчо и няма универсално решение Embarassed
Милия като ми заспи след като е хранил само 5 мин. много ми е жал, днес 2 пъти се опитвах да го разбуждам оба4е 5 мин и това е.
Притеснявам дали се е хранил достатъчно newsm78

# 20
  • Мнения: 1 999
Сменям след всяко хранене. Peace  

# 21
  • Мнения: 1 440
Сменям около половин час след хранене./Разбира се,ако има акита./
Не мия дупето на всяко акане,защото няма смисъл,след малко пак се е наакала.Забърсвам я с кърпички.

# 22
  • Мнения: 7 640
докъм втория месец преди хранене, след това-след хранене. Дупето обикновено мия с вода всеки път, но понякога пропускам, ако много ме мързи или е напечено положението.
Сменяй ги както ти е удобно!

# 23
  • Мнения: 78
До втория месец го сменях всеки път преди хранене, а след това само когато е пълен. Дупето- с мокри кърпи. Ако е бедствено положение на чешмата Laughing

# 24
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Няма грешен вариант кога да сменяш памперса. Аз съм го сменяла и преди и след - зависи от ситуацията. Дупето мия само ве4ер, през деня - с мокри кърпички. Peace
ако и през деня имаме повечко наакани памперси я мия с водичка

# 25
  • Мнения: 2 271
Винаги преди хранене,независимо че може да не е пълен!

# 26
  • Мнения: 1 382
Често го сменям,но няма някаква закономернопст,с напипване и надушване стават  Mr. Greenнещата

# 27
  • Мнения: 1 410
Сменям го след хранене, защото тогава върши големите работи. През деня само с мокри кърпички, а само при къпането вечер й мия дупето.

# 28
  • Мнения: 8 769
Известно време след храна, защото обикновено тогава се насира. Mr. Green

# 29
Известно време след храна, защото обикновено тогава се насира. Mr. Green

И при нас така. В повечето случаи свършва работата докато се опитвам да го оригвам. Затова изчаквам още малко и айде на "операционата". Бърсането го правим с кърпички, а ако има "изтичане" цамбуркаме в мивката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт