Кога сменятае памперси?

  • 2 069
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 213
Сменям го преди всяко хранене дори и да не е пълен,но ако е много бебка е много гладна и хленчи първо я храня.

# 31
  • Мнения: 4 181
Момичета, тия дни е супер студено и ми е страх всеки път  да го мия Embarassed
Това с напипването и надушването ми хареса Joy
А иначе и той много обича на чисти памперс да се изака Crazy

# 32
  • Мнения: 1 108
Винаги преди хранене,меням пампата.Мокри кърпи ползвам ,само когато не е наакан.А когато пампите са пълни с ако винаги ми мия дупето на чешмата .Случвало се е при всяка смяна на пампата да сме на чешмата

# 33
  • Мнения: 46 520
Момичета, тия дни е супер студено и ми е страх всеки път  да го мия Embarassed
...

Ами аз докарах на София страхотно подсичане с миен всеки път, затова се научих- само почистване с мокри кърпи и миене веднъж на ден  Peace

# 34
  • Мнения: 1 031
Няма грешен вариант кога да сменяш памперса. Аз съм го сменяла и преди и след - зависи от ситуацията.

И аз така като когато е наакан винаги сме под чешмата.

# 35
  • Мнения: 6 472
Момичета, тия дни е супер студено и ми е страх всеки път да го мия Embarassed
Топло, студено - никога не съм я мила всеки път. И мойта е с много чувствителна кожа и непрекъснатото киснене под водата не и се отрази добре. Ползвам кърпички и мия само вечерно време или при мнооооооооооооооооого тежко омазване.

# 36
  • Мнения: 35 968
при пълен памперс /мокър/ или при ако

# 37
  • Мнения: 2 673
преди или след няма значение - както дойде , въпроса е да е чистичко Wink
и нашето педи каза да го мия всеки път , ама не съм го правила - тежеше ми, ако наблизо е имало някой да ми помогне - да , но иначе с кърпичките

# 38
  • Мнения: 773
докъм втория месец преди хранене, след това-след хранене. Дупето обикновено мия с вода всеки път, но понякога пропускам, ако много ме мързи или е напечено положението.
Сменяй ги както ти е удобно!

 smile3521 Точно по същата схема и аз.

# 39
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз го сменях както дойде, обикновено след сън и преди хранене, но се е случвало и след хранене.Тогава просто внимавах да не сгъвам прекалено крачетата към коремчето, тъй като хранопровода на малките бебчета още не се затваря добре и има опасност от повръщане.На всяка смяна, почиствам с мокри кърпи, а след голямата работа-на чешмата.

# 40
  • Мнения: 1 259
Зависи всеки път различно,понякога след хранене....или ако  усетя нещо да ми намирисва Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 760
Няма грешен вариант кога да сменяш памперса. Ако бебето ти не повръща лесно, а пълни памперса по време на ядене или веднага след това -сменяй го тогава. Добре е да не кисне в ако! За съжаление мойта си повръща и без да я лашкаме, така че сменям преди. Дупето го мием веднъж дневно.

# 42
  • Мнения: 43
Сменям памперса задължително преди хранене, защото ако е след това повръща. Ако усетя ,че беба е наакана й го сменям веднага. Предпочитем да я мия, особено откак ми направи обрив. Сега вече нямаме проблеми с подсечено дупе.

# 43
  • Мнения: 5 577
Важно е да не се сменя памперса, няма значение кога.  Laughing

И аз не сменям винаги преди или след ядене, зависи.

# 44
  • Мнения: 462
Момичета, моите малчугани бяха големи лакомници и затова аз сменях памперсите преди папкане...ако обаче вашето детенце не повръща...и ви се иска да сменяте памперса след това...не виждам защо да не го правите тогава Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт