Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 24 160
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 294
Честито на всички именници! Да са живи и здрави и много щастливи!  bouquet
Аз докато ви изчета и малкия се събуди и от одеве не мога да седна да пиша. Гледам че говорите за много деца, наистина е много  хубаво но трябва много пространство и средства. А за разликата смятам че е добре да е от 4 до 6 години най-добре, при нас станаха много поради ред причини,  но не съжалявам пак е хубаво и на двамата се радвам много Heart Eyes
Да попитам вие как стерилизирате шишетата, веднъж на ден или по няколко пъти.

Оффф, пак се събуди  ooooh! ще пиша после, че исках и друго да кажа ама сега не мога Mr. Green

# 646
  • Мнения: 2 352
Ариел, може и това да е, не знам, веднъж ни се беше случвало и отмина за ден-два май, ще видим и сега как ще е, благодаря.

# 647
  • Мнения: 2 802
Мислих да полегна с дребното докато спи, но постоянно се стряска и станах  Whistling сега обаче той си кърти яко сам  Crossing Arms Mr. Green

За големите семейства очевидно ни спират сходни неща. Ей кога ще ни се оправи държавицата незнам.[/color]

Няма да е в наше време, дано поне децата ни растат в по-добри времена  Hug
Иначе и аз искам голямо семейство ... и голяма къща  Mr. Green... и голяма заплата  Joy ама многоискам май  hahaha но някой ден може би ще имаме още едно детенце, ще видим  Heart Eyes

Нубче
... аз имам четири шишета на Авент. Две големи и две малки. Стерилизирам ги вечер дребен като заспи и на другия ден ги използвам всичките. В двете големите давам АМ когато се наложи, в едното малкото правя чая /който само през деня сменям, без да стерилизирам отново шишето/ и другото малкото остава за вечерта  Heart Eyes Понякога разбира се не ги ползвам всичките, понякога обаче не ми стигат и ги преварявам пак по спешност  Mr. Green

# 648
  • Мнения: 294
Този чай на Хип за бебета по колко време го държите в шишето, че моя не го изпива на веднъж и му остава и за по-късно.
Тези 40 дни как ги броите, деня в който е роден включва ли се или не.
Гледах  новите снимки в албумчето, много са хубави всички, а малката Мила е просто страхотна  Heart Eyes може да я взема за снаха Mr. Green
И аз ям много сладко и шоколад и се чудя дали и от шоколада може да има колики и да е неспокоен, че аз всеки ден ям по много шоколад.

# 649
  • Мнения: 175
Честит имен ден на всички именници, малки и големи  Heart Eyes весело  изкарване с любимите ви хора  Heart Eyes  
whisper__1,   имам колан за стягане, но не винаги се сещам да го ползвам, бельо стягащо така и не си взех.  Simple Smile
Silvyyy, при нас разликата с брат ми е 5 години  Simple Smile караници и бой не липсваха  ама  обичаме си се сега  Heart Eyes  Simple Smile
Страха от следващо раждане  и при мен е  голям, но факта, че не успях да изпитам така жадуваното докосване кожа с кожа от първия миг в който излезе бебчето ми ме насърчава  отново да  пробвам нормално раждане пък дано бъде по успешно от първото   Praynig
Мисля ако всичко е наред след година, две да пробваме за второ  Heart Eyes
Ау, някой се събужда и първото което прави преди да отвори очите е да завре и двете ръце в устата  Laughing ама ми е смешничка и  в момента в който си казвам ей, ангелчето на мама  каква ми е сладичка и мила и тя една звучна е пуска из под завивките  Joy Eми пак си ми е ангелче ама звучно  Joy
От мен за сега това...

# 650
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Да попитам вие как стерилизирате шишетата, веднъж на ден или по няколко пъти.
аз не стерилизирам Peace то не че ползвам шишета де, но помпата, бибероната и шишето когато излизам и оставям кърма измивам с препарат Бочко и заливам с гореща вода от чайника. Ако не сме си вкъщи пускам на чешмата най-горещата вода и изплаквам там Wink

# 651
  • Мнения: 510
Lucky, ти ли си снимала Мила на снимката, която си качила в албумчето. Интересува ме с какъв фотоапарат...ако не е нахално, разбира се. Търся си нов, че моичкият за нищо не става вече, ама имам страшни изисквания (Калинче да не чете!!!) Искам да прави професионални снимки без професионален фотограф Mr. Green Демек искам аз да съм зад устройството, пък снимките да стават като на Калинчето и фотото да не е скъпо:) Joy

Ох, то това като лафа за готвача "Готвите превъзходно, сигурно имате много скъпи тенджери"  Joy hahaha
Иначе да, аз съм я снимала с Nikon D3000

# 652
  • Мнения: 2 802
Този чай на Хип за бебета по колко време го държите в шишето, че моя не го изпива на веднъж и му остава и за по-късно.


Ами правя около 40-50 мл с една малка кафяна лъжица чай, който престоява не повечеот 4 часа.
Хвърлям и правя нов  Heart Eyes

Да попитам вие как стерилизирате шишетата, веднъж на ден или по няколко пъти.
аз не стерилизирам Peace то не че ползвам шишета де, но помпата, бибероната и шишето когато излизам и оставям кърма измивам с препарат Бочко и заливам с гореща вода от чайника. Ако не сме си вкъщи пускам на чешмата най-горещата вода и изплаквам там Wink

Браво на теб ... аз още малко и аз ще захвърля стерилизатора  Mr. Green до към 4-5 месец преди да започнем захранването  Heart Eyes Понякога ако ми трябва лъжичката за второ даване я поливам с преварена вода и пак давам  Crazy

# 653
  • Мнения: 478
Аз стерилизирам (варя в тенджера) на няколко дни веднъж, а иначе мия с препарат Бочко и гореща вода. Майка ми примерно нищо не е стерилизирала само преди да го ползва за първи път го е изварявала и толкова и пак и аз и брат ми сме си добре, а не сме кърмени Simple Smile
И сега да се оплача и памперсите на ДМ ми пропускат акито, но мисля да им дам още един шанс, че младежа от вчера си го събираше това ако и мисля че няма памперс на планетата който можеше да го задържи вътре  Blush

# 654
  • Мнения: 2 352
И аз вече не стерилизирам, то не че много ползваме шишета де  Mr. Green, под горещата вода минавам всичко, а преварената вода веднъж реших да я опитам, ми тя е отврат на вкус, отказах се и от нея, то пък не че и на вода сме се разпили  Mr. Green

# 655
  • Мнения: 510
Майка ми примерно нищо не е стерилизирала само преди да го ползва за първи път го е изварявала и толкова ...


И аз така правя  Grinning

# 656
  • Мнения: 2 096
Рошли пробва ли Либеро?

# 657
  • Мнения: 2 802
И сега да се оплача и памперсите на ДМ ми пропускат акито, но мисля да им дам още един шанс, че младежа от вчера си го събираше това ако и мисля че няма памперс на планетата който можеше да го задържи вътре  Blush

Задължително на първо време си вземи от тези памперс пелени, че не можеш да смогнеш да переш чаршафи  ooooh! Hug Провери в Кауфлан ... има и други модели памперси  за дупе  Heart Eyes

 Mr. Green ето малко да се посмеете  rotfImao rotfImao rotfImao а коментарите отдолу са убийствени  ooooh! Mr. Green

http://www.dnes.bg/mish-mash/2012/11/08/da-oblechesh-bebeto-si-v-byrsalka.172541

# 658
  • Мнения: 0
Честит имен ден на всички именници! Здравето, любовта и радостта да ги съпътстват винаги! Животът им да е само в светли цветове и да носят с гордост имената си!  newsm67
Както Стефис каза, няма нищо по-хубаво от пълна къща с деца. Моите са с разлика от по 7 години. Още като забременях с първото се зарекох, че ще ги раждам така през 7 и..., речено-сторено. Laughing Друг е въпроса, че исках 4-ри деца, но с тези секциа не ми е за препоръчване, а и ще се позамисля вече.  Wink След още 7 години, големия ще е на 21 години, та по-вероятно е да гледам внуче.  Joy  Joy  Joy Да са живи и здрави всички деца. Всяко си се ражда с късмета, а и сега ми е по-лесно с малкото, отколкото с другите две. Достатъчно са самостоятелни другите двама, та не ме ангажират с нищо и изцяло съм отдадена на бебето, като не пренебрегвам и тях естествено. Винаги откликвам на нуждите им. А и вече ми позволяват да ги гушкам и целувам, че все се дърпаха преди.  Blush

# 659
  • Мнения: 131
Честит имен ден на всички именници - Ангелчето на мама Future-maman, Мишките на мама Зайка и мама Мишони, Пламъците на мама Фейт, мама Поколоко и мама Дариел, Рая на мама Angel, Мила на мама Лъки и на моята сестричка - леля Мишка Mr. Green! Да ви е живо и здрво името и много щастие и любов ви желая! bouquet
Ева, аз моето дете едва не го удавих с шишето на Нук, когато беше на 2 седмици. После Sentex ми каза, чес шишетата на Авент няма този проблем и се оправиха нещата. Сега си пие вода и чай спокойно детето. Е, пак се задавя, но това е обикновено ако заспи, докато пие  Mr. Green
Скай, моля те да кажеш в кратце съветите за палеца /чела съм ги, но см забраила  Blush/, че моето дете го прави този номер от няколко дни, а ще ми е доста трудно да чета всичките ти постове назад. Дано никой не се разсърди и за повтарянето на въпроса ми  Praynig
Една от нас , благодаря за отговора. Какво стана с висшето? Колежки ли сме вече?  Mr. Green Подаде ли документи при социалните?
Да питам и аз за захранването при деца, които са изцяло на АМ. Моята педиатърка иска от 4-ти месец да започваме, защото не сме на кърма. Какво мислите по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт